ELKOR

Vispār man ir prieks ka arī krievu tautība izsakās negatīvi par šo naudas atmazgāšanas midzeni. Es biju iedomājies ka tie krievu pārdevēji pret latviešu pircējiem ir īpaši vēsi un atraidoši, ir tāda sajūta, ka viņi domā, 'ka tu maita ātrāk aiztītos' vai 'ko lūri, tāpat nenopirksi' :( Acīmredzot arī pret krievu pircējiem ir līdzīga attieksme? Tas novērojams pārsvarā visos elkor veikalos.

S Sandis 18.06.2004

Tas jau Elkor veikalos raksturiigi vini teme uz biezajiem un tie ,kas neizskatas biezie tiek vienkarsi naturali IGNORETI!P.S Galiigakie dauni strada Latvijas veikalos-pardeveji, istakas lupatas! Neko nerubii, dzenas tik pec biezajiem!

C cgc 19.06.2004

elkor suX

V Vērtētājs 21.06.2004

Vakar pārliecinājos ka pilnīgi visi pārdevēji nav stulbi un zemē metami, Spices lielākajā elkor veikalā pie fočikiem man pienāca jauns džeks un piedāvāja palīdzēt, rezultātā forši uzzināju par interesējošu digitālo fočiku fīčām. Protams uz sitienu pirkt nebiju gatavs, bet prieks ka vienalga viņš ar mani ņēmās un apgaismoja tik cik zināja. Paldies, bet nu ceru ka šamais atradīs darbu labākā vietā ;)

D Dmitrij 21.06.2004

Dorogije nashi bratja latishi!Nu davajte prosto ne budem hodit v eti magazini,jesli vam tam tak ne nravitsa obsluzivanije i to,cto russkojazicnije prodavci ne mogut vas obsluzit tak,kak vi hoteli bi.Razve v drugih magazinah netu takogo vibora i takih dostupnih cen???Cego togda tuda idti?Vot ne ponimaju ljudej,pishut gadosti,polivajut kak tolko mogut i vsjo ravno posle etogo tuda hodjat:)I ne kakije tam glupije prodavci ne rabotajut,eto ze elementarno:ruskij prodavec budet objasnat latishu pokupatelju tak ze,kak latish prodavec russkomu pokupatelju t.e. minimalnuju informaciju o tovare(ne tak,kak on bi objasnil eto na rodnom jazike).Eto konechno ne ko vsem otnositsa,no tak casto i bivajet.Hvatit grizt' drug druga,vsjo ravno vmeste zivjom.

M m 21.06.2004

nax elkor. ja v nego i ne xozu. uze s proshlogo leta. mne tam predlozili p3 votknutj v socketA - tipa vneshne oni poxozi...

O Olesja 12.07.2004

Ja znaju ljudej, kotorie rabotajut v Elkore, absoljutno normalnie, daze horo6ie ljudi! Ot takogo otno6enija, kak k nim (so storoni na4alstva) ljuboj ozvereet, a rabota vsem nuzna! Tak 4to budem 4elove4nee!

V Vzroslij 12.07.2004

Soglasen s predidushim otzivom!

N n 13.08.2004

ti lox. kakaja raznica latishj ili russkij? esli cheloivek lox to raznici net - russkij ili latishj... esli normaljnij - toze.nacionalist poganij.

M MG 28.01.2008

horoshego 4eloveka i obsluzivajut horosho

M Margarita 02.04.2008

godīgi sakot bija daudz kuriozu, kad strādāju Elkora.. tiko iztīriju vestibilus.. visi stikli man spīd un laistās tad pircēji pieaguši cilvēki baksta ar pirkstiem un bija arī gadījumi ka pat ietricas logos, bet pats labakais, ka vecāki nepieskata bērnus un tie gan laica, gan ļepina rokas, kur grib.. :D