Drogas

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Drogas - Sūdzības un atsauksmes

Drogās - Nav preces parauga bez iepakojuma

Nav preces parauga bez iepakojuma Apskatiju matu spradzes, viena bija melna liela izmēra roze, ka paraugs izņemta no iepakojuma. Otra tieši tāda pati, tikai mazāka izmēra iepakojumā. Lielai bija gumija klat, mazākai iepakojumā nevarēja redzēt, tā ka liela bija kā paraugs, domāju tas pats arī mazākai. Nopirku mazu. Tur pat pie veikala attaisiju iepakojumu, mazai gumijas nav. Man tas ir ļoti svarīgi, jo spradze jaliek matos uz copes dejošanā. Aizgāju pie pārdevējam, paprasīju apmainīt uz lielo, pateica ka nevar un viss, ka man nav pamata atdot preci atpakaļ.

S svetlana 01.05.2008
Komentāri 7 Veikali

Drogās - Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta

Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta Daudz ir runāts par to, ka nesmuki izturās pret māmiņām ar maziem bērniem dažādos tirdzniecības centros. Šodien saskāros ar Drogas veikalu kur es ar bērnu ratiem iebraukt varēju, pa aizkrāmētām ejām arī vel tiktu bet izbraukt ar ratiem es nevarēju, jo tie saucamie pīkstuļi ir tik tuvu viens otram, ka korpulentāks cilvēks varētu iestrēgt. Kad jautāju darbiniecei - kāpēc ir jāaizkrāmē ejas ar kastēm un precēm?...viņas atbilde bija...vajag atstāt bērnu ar ratiem ārā. Es viņai piedāvāju uzlīmēt pie...

L Līga 08.04.2008
Komentāri 17 Veikali

Drogās - Par visu

Par visu Tātad Drogas. Daudzsološās reklāmas par atlaidēm. Sorry bet ja tā 70 % atlaide ir vienām matu gumijām, es īsti neibraucu visā šitājā atlaižu politikā. Ok braucam tālāk- cilvēki daudz, naudiņu arī šeit atstājam-tad kāpēc, tad kad es vēlos noskaidrot ko par produktu man neviens nevar sniegt paskaidrojumu???Galu galā ja jau tu šeit strādā, kkas arī ir jāzina. Nākamais- piebāstība- pats veikals izskatās kā viena liela noliktava. Nu bāc- šo veikalu apmekl'e daudz cilvēku-vai tad telpas lielāka...

D domino 05.04.2008
Komentāri 8 Veikali

Drogās - Не принимают Подарочные карты

Не принимают Подарочные карты Xotela na denj rozdenie podaritj podruge davanu karti v Drogas...prodavec skazala, 4to oni kon4ilisj i budut mozet 4erez nedelju.. ladno, ja nekupila..zato moja podruga, kotoroj podarili vse-taki davanu karti, powla zakupitsa, no ej skazali 4to oni NEPRINIMAJUT davanu kartes./.ona v woke..kak tak?? Prodavci ni4ego neobjasnjali!!!

O Ollla 03.03.2008
Komentāri 2 Veikali

Drogās - Pārdevēji nepārzina sortimentu

Pārdevēji nepārzina sortimentu Iegāju veikalā drogas sarkandaugavā, gribēju jaunu zobu pastu, ilgi pētīju 2 zobu pastas, it kā izskatījās vienādas, bet svītru kodi atsķīrās, prasīju ILGI meklētajai pārdevējai, kāda viņām atsķirība, viņa paskatījās un pateica, ka nezin un tā arī aizgāju, es paliku tā nedaudz apstūlbusi... Vai tad tiešām, tik mazā veikalā cilvēki nevar parzinat sortimentu??? Tad ko jūs gribat no lielveikalu darbiniekiem, kur tas ir vairākas reizes lielāks???

I ieva 26.02.2008
Komentāri 20 Veikali

Drogās -

Jaunais veikals DROGAS Salaspilī galīgi garām! Es iepērkos veikalā virs pieciem Ls un saņemu dāvanu, tur tagad bija tāda akcija! Nopirku sev jaunu skuvekli un dāvanā saņēmu nagu laku un acu ēnas! Smieklīgi ne, ko viņi domā kad vīrietim dāvina tādas lietas.1 Un tad vēl ejot ārā sāk pīkstēt, tas vispār bija super, bet apsargu nācās pastumt malā!

Drogās -

..Drogās nesen bij akcija-pērc 3 akcijas preces un pie kases saņem dāvanu.....vairākas reizes pirkos,bet vienmēr tā dāvana(ielūgums uz "Baltic Beauty"izstādi) bij jāprasa un tad vēl man pie kases pasaka,ka viņi par to dāvanu neko nezinot...kāpēc liek tādas akcijas,ja paši darbinieki nav lietas kursā par esošo akciju!!!!!!!!!parasti pērku Londas krāsas un DROGĀS tās ir vislētkās..

Drogās - Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas

Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas Esmu dikti vīlusies Drogās. esmu jaunā māmiņa, un dodos pastaigā ar bērnu, vienlaicīgi cenšos sapirkt visu nepieciešamo. Drogās ir laba uzbrauktuve, tā ka domāju, ka varēsu nopirkt pamperus. Nekā! Viss veikals ir piebāzts ar precēm, visas ejas aizbāztas. Tā ka ratiem nav nekādu izredžu tikt uz priekšu.

D dianasel 21.11.2007
Komentāri 56 Veikali

Drogās -

Ogres Drogas sūkā. Iepirkos tajaas pa 10 latiem, eju araa stulbais Drogas signaals sāk pīkstīt - it kā es būtu kaut ko nozagusi, riktīgi par to sadusmojos, jo tas jau otro reizi atkaartojas, man bija jāizkrāmee savas somiņas saturs, tas bija stulbi, un vēl tās pārdevējas lūr uz tevi kā uz zagleni!!! Teicu, lai sakārto savu aizsardzības sistēmu, bet tās tikai stulbi pasmaidīja! Tā, ka skataties, ka arī jums tā nesanāk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drogās -

nedavno zakupalas v drogase,kassirsha nedodala mne 1.lat,no vmesto togo,ctobi izvinitsja,naxomila!uzasnoe obsluzivanie!!!poudu tuda toljko v krainjem slucae!!!

Drogās -

Veikals Drogas Dzelzavas ielaa 51 ir vislabaakais un visforsaakais! Tur straadaa ljoti laipni un saprotoshi cilveeki. Vienreiz tur pirku pretceluliita kreemu un jautaaju paardeveejai paliidziibu. Vinja man ljoti labi un saprotoshi izstaastiija par to. :)

Drogās -

Es 20.10.2005. iegāju šajā veikalā, lai iegādātos 3 zeķubikses.Tā kā pie zeķubiksēm nebija izlikti krāsas paraudziņi un tuvumā nebija neviena pārdevēja, kam pajautāt, es vienu iepakojumu no tām atvēru, lai aplūkotu krāsu. Tanī brīdī man blakus burtiski izlēca firmas Koblez apsardzes darbiniece Dzintra, kura savu uzvārdu atteicās nosaukt, un sāka mani lamāt, ka es nedrīkstot zeķubikses atvērt, es tās tikai saplēsīšot un viņa tūlīt pat izsaukšot vadītāju. Es tam arī piekritu, vēl jo vairāk tāpēc...

Drogās -

Veikalos Drogas mēdz iesist čekā lielāku cenu nekā reāli ir uz cenraža - pirku pāris mantas Drogas (Galerijā Centrs) to starpā arī skuvekļus, kuru cena ir 6.19 (cenu redzēju blakus precei), taču, kad atnācu mājās un ieskatījos čekā, izrādījās, ka man paskaitīja 6.89! Atlaides - sucks! Tas pats gadījums bija arī akcijas laikā, kad viņi reklamēja: "ja redzēsiet preci lētāk - mēs atdosim jums naudu" ... Blefs!!! - pat Rimi daudzas preces ir lētāk!!!

A Art Dan 14.09.2007
Komentāri 1 Veikali

Drogās -

Nedavno kupila vesi v Drogas,tak oni takie 4udesa pokazivajut prosto #utj,ni sovetuju nikomu tam ih pokupatj...pona4alu pokazivali bolj6e na 10 kg,sei4az voobwe ne krutjatsja...blin toljk odenjgi zrja vikinula...>:O

D Dispy S 21.08.2007
Komentāri 4 Veikali

Drogās -

Akcija "Drogas garantē zemākās cenas" - ka vienmēr "Drogas" pacentās visus apmuļķot! Cenas tikpat augstas. Esmu 100x redzējusi zemākas, bet naudu jau neviens neies ņemt....Viena tante aizgāja 2 ls dēļ...viņu sūtīja no viena administratora uz otru...sūtīja sūtīja, kamēr viņa ar rioku tam visam atmeta!

M meitenes 05.07.2007
Komentāri 1 Veikali

Drogās - Вход с коляской запрещен!

Вход с коляской запрещен! Zaxozu segodnja v drogas, cto na jomas s koljaskoj. Bezit navsrecu prodavec, i kricit: kuda s koljskoj! Ja v shoke, esli u magazina estj spusk,-to eto znacit, cto v magazin mozet popastj invalid v kresle, i mamocki s koljskami! Tak?! Ja proshu otodvinutj korzini, kotorie stojat posredi zala, ona razvoracivaetsa, i uxodit. Ja otodvigaju sama sebe proxod, ctob projti s koljskoj. Esstestvenno tovar padaet na pol. Tut-kak-tut oxrannik, pristaljno nabljudaet za mnoj. I provozaet menja po vsemu zalu...

I ivanova 14.05.2007
Komentāri 22 Veikali

Drogās -

Po4itatj vse 4to nize napisano, mozno podumatj 4to krugom odni pridurki! Pokupajut tovar 4itatj ne umejut ,a potom vinjat vo vsem prodavcov, katorim platjat 1.00 v 4as i e6e minus nalogi! esli 4toto ne nravitsja prihodite k nam rabotatj, i navodite porjadok esli polu4itsja! Neho4etsja!? togda zakrojte svoj rot!!!!!!!!!!

O oljaEgorova 09.05.2007
Komentāri 0 Veikali

O oljaEgorova 09.05.2007
Komentāri 2 Veikali

Drogās -

Tas ir viens unikāls tirgus zem centrālās stacijas jumta! Pret pašu veikalu nav nekādu pretenziju. Savukārt pārdevējas šķiet, ka lielākoties ir nolasītas ar devītās klases izglītību. Mūždien viņām klientu klātbūtnē ir jārisina savas privātās problēmas. Darba dienu vakaros intensīvi veidojas rindas, bet viņas nevar savā starpā samainīt naudu, tad klientiem jāklausās kā viena otru "apliek" par to, ka kāda no viņām zālē nav atrodama! Un lielākie specefekti - stomīšanās un publiska klienta...

Drogās -

Ne verte akcijam i skidkam v Drogase! Oni vibirajut dlja akcij te tovari, o kotorih vse davno zabili i stavjat na nih cenu jakobi nizhe (naprimer, kosmetika), a na samom dele cena sovsem ne menjaetsja, prosto vidumivaetsja cena vishe, kotoruju potom zacherkivajut i poluchaetsja "obaldennaja skidka". Provereno na tushi dlja resnic "L`OREAL". Ja kupila ee za 2 nedeli do akcii poetomu zapomnila cenu :) Dorogije dami, budte bditeljni s etimi akcijami!!!

X xx 03.05.2007
Komentāri 4 Veikali