www.sudzibas.lv Drogas Nekompetentas pārdevējas

Drogās - Nekompetentas pārdevējas

Jau kārtējo reizi sastopos ar neizglītotām pārdevējām Drogas veikalos. Šoreiz Drogas veikalā, kas atrodas Domina lielveikalā. Tā vien šķiet, ka viņas ir tikai priekš tam, lai noslaucītu putekļus un izkrāmētu preci. Vēlējos nopirkt tonālo krēmu un par cik neesmu lietprotējs kosmētikas izvēles jomā, devos uz tādu Drogas veikalu, kur lielāka izvēle kosmētikas firmu ziņā, un tur jau parasti arī pārdevējas vairāk un varbūt arī zinošākas. Bet nē!!! Uz jautājumu, lai iesaka kādu vieglu, ne maskējošu tonālo krēmu, pārdevēja man sāka rādīt visus jaunākos modeļus. Es jau saprotu, ka jāreklamē jaunākais un dārgākais, bet es tak uzdevu konkrētu jautājumu. Nākošā atbilde mani arī paķēra uz šoku. Jautāju, lai palīdz izvēlēties toni vienam no Maybeline krēmiem. Un ziniet, pārdevēja laipni atbildēja: "Es nezinu, jo tonālos krēmus nelietoju!!!" Normāla attieksme :(

I

K kk 05.12.2011

Nevar jau visu tā nemaz zināt, tur tik daudz preču drogasā

Eseseseseseseses 05.12.2011

nu gan-tu tiesaam uzskati, ka paardeveejaam ir jaazin katra 'drogaas' pieejamaa produkta iipasiibas un nianses? pasai neskiet absurdi? nedomaaju, ka paardeveejaam par produktiem buutu jaazin vairaak nekaa ir uzrakstiits uz konkreetaa produkta iepakojuma un to tacu tu vari izlasiit arii pati. kaa vispaar var svesam cilveekam prasiit padomu par tik individuaalu lietu kaa kosmeetikas izveele? ja tiesaam neko par skaistumkopsanas produktiem nezini, tad izmeegini visus pieejamos testerus un kaut vai stundu staavi pie taa stenda, kameer atrodi sev piemeeroto. paardeveejas seit vainot ir nevietaa, jo iipasi taapeec, ka padomu vinjas tev deva, bet logiski, ka tev tas nedereeja, jo cits cilveeks taadas lietas tavaa vietaa izlemt nevar.

P pole 05.12.2011

parakstījusies kā Izle, bet tekstā runā par sevi vīrieškārtā, interesanti ;D

L lita 06.12.2011

Man vienmēr Drogās meitenes ir palīdzējušas sameklēt vajadzīgo, vienalga ko es meklētu, galvenais ir pašām saprotami noformulēt savas vēlmes un būt pozitīvai attieksmei pret pārdevējām.:) Lai jums laba diena!

Z Zolters 06.12.2011

Tad nākamreiz nenāc uz veikalu, ja nezini ko gribi! Kā jūs cilvēki man riebjaties ar savām sūdzībām! Tie lielie čīkstētāji parasti ir nožēlojami cilvēki, kas savā darbā neko nevar sasniegt. Un kā baudu viņi izjūt zākājot citus cilvēkus (tā viņi jūtas pārāki). Droši vien steidzies ātrāk mājās ar domu: Ehh ka tūlīt uzrakstīšu sūdzību. Zini ko? Nevienam neinteresē, ka meitēns nevarēja tev ieteikt to šmāķi, ne jau tagad uz turieni ies mazāk cilvēku. Takā ieritinies segā un nokaunies! Šeit neraksta sūdzības par konkrēto veikalu, salonu vai firmu, bet gan par attiecīgajā dienā pārdevēja garastāvokli!!!

P pole 06.12.2011

ej pie psihiatra un mazak lasi sudzibas.lv tev nervi vairs netur Zolter

K Kristīne 07.12.2011

Es arī nelietoju tonālo krēmu un visus tos pūderus un neko nesaprotu no to toņiem! Nemācētu pateikt, kāds tonis konkrētai sejas ādai der! Un vai tāpēc man būtu jājūtas vainīgai pat ja arī es būtu pārdevēja??? Un ja vēl, labu gribot, pārdevēja ieteiktu toni, kas nav atbilstošs, tad atkal nebūtu labi!!! Uzskatu, ja vēlies atrast piemērotu tonālo krēmu ar atbilstošu toni, tad jāiet uz speciālajiem kosmētikas veikaliem, kur palīdzēs izvēlēties! Drogas nav tas veikals. Sūdzība šoreiz nevietā!

L Liene 07.12.2011

Tas tak ir pašapkalpošanās veikals, kas jums vēl nav skaidrs. Pašai jāpiemeklē sev tonālais.

Ja vēlaties profesionālu konsultāciju, ejiet uz speciāliem kosmētikas veikaliem, kā Kristiana, Douglas vai Disco.

A aga 04.02.2012

Jā, cik atceros, tad Drogās pārdevējam ir jāzin visa prece un tas nemaz nav tik grūti. Pati strādāju kādreiz tur. Nedrīkstēja nemaz izteikt tādu vārdu "nezinu." Ja nezin, tad atvainojas un pasauc zinošāku kolēģi. Piekrītu, ka šī darbinieka attieksme bija neprofesionāla un nelaipna. Man patīk iepirkties Drogās tieši tāpēc, ka pārdevējām jautājumi no klienta puses ir pašsaprotama lieta. Pamēģiniet kaut ko Maximā pajautāt...nē, labāk nejautājiet :D