www.sudzibas.lv Drogas nekompetenta pardeveja

Drogās - nekompetenta pardeveja

12.marta iegriezos Drogas veikala Gulbene kur pardeveja varda Iveta, kad ludzu tai palidzet nu neko vairak ka tikai palidzet man atrast vajadzigo preci uzmeta man niknu skatienu jo tika iztrauceta no sarunas ar kadu pazinu un kad nu tomer pieversa man uzmanibu pieejot tuvak jutu, ka vina ir ta nopipejusies ka sitas ciet elpa .Nu vai tiesam tas ir normali/

K Kaulainā 13.03.2011

Un kā gan viņa būtu varējusi apkalpot, ja bija sapīpējusies zālīti.Tas tagad Drogās jauns klientu piesaistīšanas veids-appīpējušiās pārdevējas ar stiklainām acīm.

A Aleksa 13.03.2011

Anita, pīpēt vai nepīpēt-ir katra cilvēka brīvā izvele, ja jums tas nepatīk, ta nebūt nav Ivetas problēma. Sūdzība pilnīgi nekāda, jo pagaidām izskatās pēc personīgās nepatikas. Ja jau sūdzaties, tad būtu loģiski normāli aprakstīt situāciju.

P pārdevējaIveta 13.03.2011

Nu nebiju es nopīpējusies!

P PārdevējaIveta 13.03.2011

Smēķēšanas priekšrocības-ziemā deguns neselst, bet vasarā odim nekož.Bez tam kūpināta gaļa ilgāk saglabājas.

L lalalā 14.03.2011

Nu --jāsaka, ka ir būts Gulbenes veikalā Drogas---konstatētu---jā pārdevējas vīzdegunīgas, nerunīgas--it kā mutes aizlīmētas būtu:))))Arī tā telpa ---piebāzta---ka normāli paiet nevar!!!Atbildes ---jā nelabprātīgas---izliekas, ka tūlit teiks---ko te meklējat, un pircēju redz labāk --ejam ---nekā nākam, neesmu no Gulbenes un nepazīstu nevienu tās dāmas

A aņička 01.12.2011

telpa tiešām piebāzta, ja esi mamma ar bēbju ratiem tad- pat iekšā neiebraukt, kur nu vēl pastaigāt...par pārdevējām gan neko sliktu pateikt nevaru... smaida :)