www.sudzibas.lv Drogas Slikta apkalpošanas kultūra

Drogās - Slikta apkalpošanas kultūra

Vēlos brīdināt citus pircējus par apkalpošanas ne-kultūru veikalā "Drogas" Mūkusalas ielā 73, veikalā ienākušie cilvēki tiek uzskatīti nevis par pircējiem, bet potenciāliem zagļiem.
Pēc tam, kad biju iepirkusies tur esošajā veikalā "Maxima", tajā skaitā arī iegādājusies dažas mājas un higiēnas preces, nolēmu iepirkties Jūsu veikalā.Man bija nepieciešama matu un sejas kosmētika, vienā brīdī sāku ievērot, ka veikalā esošā pārdevēja sāk staigāt man līdzi, pie kases norēķinājos par visām iegādātajām precēm. Liels bija mans pārsteigums, kad izsauktais Evor apsardzes darbinieks vēlējās pārbaudīt manu iepirkumu somu, uzrādīju gan tur esošās preces, gan arī veikalā Maxima izdoto čeku. Lai gan minētās darbinieces aizdomas bija nepamatotas, viņa pat neuzskatīja par vajadzīgu man atvainoties.
Par minēto gadījumu aizsūtīju informāciju uz elektronisko pastu.Diemžēl atbildi saņēmusi neesmu. Ar patiesu interesi iepazinos ar uzņēmuma reklāmām, t.sk., arī ievietoto goda rakstu par "Par labu apkalpošanas kultūru".Domāju, ka nekas no manis minētā, ne tuvu nestāv vārdam "kultūra" un uz šo veikalu "Drogas" nav attiecināms.

B

I Ivars 01.09.2011

Pilnīgi piekrītu par to līdzi staigāšanu ar aizdomīgu skatu nopēta katru manu kustību, ka neerti paliek un gribas ātrāk iet ārā. Tā "kultūra" noteikti viņiem ir domāta tā, ka kladzina katram pircējam "Jūsu pirkums tik un tik, Jūsu nauda tik, Jūsu atlikums, utt." kas izklausās jau pēc ierunātas un apnicīgas reklāmas gan man, gan pārdevējam.

S sandra 01.09.2011

Teikšu vienu, ka apsardzes darbinieki pa tavām privātajām mantām rakņāties nemaz nedrīkst arī tikko nopirkto preci pārbaudīt paši nedrīkst, jāpieaicina policijas darbinieks kurš tikai drīkst veikt jūsu privāto mantu apskati...tad jau nākamo reizi drogas apsargs
teiks velc bikses nost un rādi kas tev tur ir...tā arī darīsi!Šie privātie apsargi izmanto to, ka cilvēki likumus nezina, tamdēļ arī tāda patvaļa!Par šo gadījumu mierīgi vari iesniegt tiesā prasību par cieņas aizskaršanu tieši pret šo apsargu!

A aaaaaaaaa 03.10.2011

! katrs pircējs arī ir POTENCIĀLAIS zaglis! šajos laikos normāla paskata cilvēks zog vairāk nekā narkomāns! nevar vairāk nemaz atšķirt zaglis vai ne-zaglis.
! pārbaudīt tavu maisiņu drīkst ar tavu piekrišanu un tev pašai tās jārāda (ja jau ir čeks no maksimas un neesi neko zagusi, ko tad uztraucies?), ja nepiekrīti un ir aizdomas uz tevi, tad tādos gadījumos sauc policiju. es vispār ejot uz drogām neko neņemu līdzi. izņemu no somas visu, ko tur var nopirkt, lai nerodas pārpratumi. es saprotu darbinieces, jo ārā tiek nests viss, kas nav piesiets un to dara, kā pēctam izrādās, normāli labi ģērbti, kārtīgi cilvēki, pat pastāvīgie klienti. tā ka nav ko apvainoties... viņas tikai aizsargā materiālās vērtības, par ko ir atbildīgas!