www.sudzibas.lv Drogas Attieksme pret ģimenēm ar zīdaiņiem.

Drogās - Attieksme pret ģimenēm ar zīdaiņiem.

Iepirkties veikalā Drogas kopā ar zīdaini un ratiem ir neiespējami. Preču plaukti izvietoti ļoti tuvu viens otram neatstājot iespēju izbraukt ar ratiņiem neaizķerot produkciju.
Aizrādot par to veikala darbiniecei saņēmu atbildi, ka veikals nav paredzēts iebraukšanai ar ratiem. Ja veikals tirgo produkciju zīdaiņiem un ar savu attieksmi liedz ieeju, tad: CIEN. VEIKALU TĪKLA DROGAS ĪPAŠNIEKI - IEBĀZIET DIR_Ā SAVAS ATLAIDES UN PĀRĒJOS LABUMUS!!!! MANI SAVOS VEIKALOS NEREDZĒSIET!!!
Saprotu, ka mani pārdesmit lati neiedragās jūsu pozīciju Latvijas tirgū, bet nekas, piliens pēc piliena noārda klintis.
P.S. Manuprāt invalīdu rati ir vēl platāki, tātad te jau ož pēc diskriminācijas un cilvēktiesību pārkāpumiem!

N

P podzija 23.07.2012

Kā tie kvaņķi apriebušies ! Vai tad tiešām nevar atstāt bērnu mājās un tad iet uz veikalu

Z zaptesburka 25.07.2012

"Ja veikals tirgo produkciju zīdaiņiem"... Tātad, ja veikals tirgo arī lubrikantus, tad Tu pieņemsi, ka veikalā var ar seksu nodarboties? (Un ne jau zīdainim kāds "ar attieksmi liedz ieeju", atstāj ratus aiz durvīm, sīko padusē - un uz priekšu!)
Tas, tā. Vispār jau piekrītu, tie plaukti un stendi ar produktiem salikti tā, ka tāpat, bez kādiem ratiem jāuzmanās nejauši produktus neizbārstīt (ja ej ar vairākiem saiņiem vai tamlīdzīgi), bet nekādas diskriminācijas tur nav, tas viss ir, lai cilvēkiem visu laiku acu priekšā būtu čupu čupām produktu, lai viņu pirktu, lai veikals pelnītu.

A Alexa 25.07.2012

Ziniet ari bez ratiem pat vienam cilvekam ir loti maz vietas. Ja prieksa jau stav kads un lure uz preci, un ja blakus ir kads grozs ar atlaidem, tad jagaida un jadoma ka tikt talak. Pilnigi piekritu, Nuvispar, mercandaizings ir sausmigs, un ja tu gribi padomat ko tev vajag vel nopirkt, tad personals skraida visu laiku lai izlikt preci un ari vinus japalaiz jo vietas ir tik maz.