www.sudzibas.lv Drogas Nepilda solīto

Drogās - Nepilda solīto

Iegādājos veikalā Drogas Superdrug Vitamin E Eye Make Up Remover. Uz lietošanas pamācības aizmugurē skaidrā latviešu valodā rakstīts, ka tas piemērots arī ūdensnoturīgās acu kosmētikas noņemšanai. Lietojot produktu, gan izrādījās, ka ar to noņemt ūdensnoturīgu skropstu tušu no skropstām ir gandrīz neiespējami, ja nu vienīgi kopā ar skropstām. Nav jau tā, ka pilnīgi nekas nenāk nost, bet šāda produkta lietošanas mērķis parasti ir noņemt visu kosmētiku. tikai jautājums, cik stipri jāberž, lai to izdarītu.
Uz produkta sniegtā informācija neatbilst patiesībai.
Ja vēl uz iepakojuma nebūtu kaut kas par 100% apmierinājumu, bet ap 20%, tad varbūt nesūdzētos.

D dsgds 21.10.2011

Ko ta gribēji par latu divdesmit.

I Interesanti 21.10.2011

Interesanti, varbūt tas bija domāts 100% seksuālais apmierinājums!

M mda 22.10.2011

Nopērc Lorea'l firmas kosmētikas noņemšanas līdzekli, a ne sūdus visādus, tu vēl par 0, 50santikiem nopirktu, i vēl sūdzību raxtītu...