www.sudzibas.lv Drogas attieksme pret darbiniekiem

Drogās - attieksme pret darbiniekiem

Vēlējos pasūdzēties par SIA Drogas aukstajām amatpersonām.Strādāju kompānijā jau 6mēn. Attieksme pret mums pardevējām-konsultantēm ir vienkārši smieklīga un niecīga.Strādājam mēs daudz un bez atpūtas un vēl nākas dzirdēt kkādus parmetumus un piezīmes.Nerunājot par tām zādzībām kas notiek veikalos,čiešam mēs meitenes,jo mums tiek pārmests.ka nedaram savu darbu,bet varbūt mūsu darba pienākumos neietilpst aizturēt narkomānus un dzērajus.Uzskatu,ka mēs riskējam,lai aizstāvētu viņu preci,bet tas,kas ar mums var notikt laikā kad kāds no zagļiem izdara neadekvātu rīcību?Mums vēl pārmet...
Kliegšana uz darbiniekiem ir novērota ļoti bieži,kas ir necilvēcīga,mēs visi esam pieauguši cilvēki un varam radušās kļudas un nepareizās lietas atrisinat savādākā veidā!!! Nerunājot par to,ka no office tiek sūtīta informācija krievu.val.
Kapēc tādas leitas????
Kapēc man jālasa informācija,kas ir atsūtīta,krievu val???? Vai tad mēs nēesam Latvija???
Par katru nepareizi izdarītu darba pienākumu,vai teiksim neizdarītu,tiek atvilkts no algas!!!!!!!!!
SMIEKLĪGI

K krasotka 01.03.2012

Nu tad ej maacies kaut kur vai ej straadaat citaa vietaa, ja kaut kas nepatiik!!! Taapeec jau cilveeki maacaas lai peec tam straadaat normaalaa iestaadee nevis par paardeveeju par 100 ls !!! Varbuut tu gribi seit Latvijaa 2000 ls lielu algu ?!

E Eleonora 02.03.2012

Kas ir domāts ar ''aukstajām amatpersonām''?

L lilly 02.03.2012

Es stradāju Drogas kad man bija 17 gadi, tada vecuma nekur negribas stradāt un visur tikai likās ka par tevi ņirgājas :) stradāju tur kamēr macījos un saņēmu normālu darbu. Uzskatu ka tādas vietas ka Drogas, Maxima, Rimi utt. ir tādas vietas kur var stradāt kad nav nekādas profesijas, jo ja viņa ir un ir smagzenes un rokas no pareizas vietas aug tad var atrast labu darbu arī te, nevis sudzēties :) Un par kādu attieksmi iet runa? Drogās darbs ir vieglāks nekā citur, daudz kur stradāju kamēr macījos, un varu pateikt ka tas ir visvieglākais darbs, sedēt pie kases vai izvietot preces, iemacīties informāciju par precēm ir vieglāk par vieglu, un ja uz tevīm kliedz tad tas ir nopelnīti, jo manuprāt tur nav nekā tāda ko nevar zināt vai irmacīties. Un ja krievu valodas informācija tev ir tik grūti izprotama, tad tiešām, ej macīties, un tad stradā kur pati gribēsi, runāsi tadā valodā kurā gribēsi. Stulbi sudzēties par lietām kuri ir atkarīgi no mums pašiem :)

I irjuta 21.11.2014

Ej macies par ''aukstajam amatpersonam''un busi gudra!!!A Krievu valodu ne astiec, ne proti lasit, vaj runat krieviski, ej uz kursiem valodu zinashanaj!!!Saprati??!!!