Drogās - Skidki

Seichas idut skidki v Drogas.Kupila poloski dlja vaksaciji Cold Vax Strip,ja vsegda takije pokupaju,so skidkoj oni deistviteljno,deshevlje chem obichno.Kogda doma otkrila,nemnogo udivilasj pochemu oni drugogo cveta,vsegda bili zeljenije,a tut zeltije.I ookazalosj to li eto brak,to li srok godnosti istek,ne lipnut k koze,vosk kuskami osipajetsja s plastinok.Chek ne brala,potomu chto bila uverena v tovare,vsegda takije beru.Tak chto budjte ostorozneje pod izvestnim tovarom so skidkoj mozet okazatsja brak i nelikvid.

A aga 12.02.2012

Dažreiz ražotāji maina sastāvu. Ja termiņš labs uz iepakojuma, tātad nomainīts sastāvs. Vai otrs variants, kāds samainījis (diez vai), vai trešais variants - jau rūpnīcā sajaukts un ielikts citā iepakojumā (ļoti rets gadījums). Es iesaku vienkārši skatīties uz termiņu. Pati tā daru vienmēr un visur.