DPD

SIA DPD
Adrese: Uriekstes iela 8a,
Rīga
Latvia - LV – 1005
(Biroja un juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67387284

516
Apskatīt statistiku

DPD - Sūdzības un atsauksmes

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Lai sazvanītu šo iestādi kā minimums ir jāgada 20min savienojums ar klientu konsultantu. Uz e-pastiem atbildes pārsvarā var saņemt pēc vienas dienas vai vēlāk, e-pasti, protams, ir ļoti formāli un, ja ir jauni jautājumi, tad visdrīzāk atbilde netiks saņemta. Savas pakas gaidu jau trešo nedēļu, katru reizi konsultants Saka-rīt piegādās, ja nē, nākamnedēļ. Es saprotu, ka piegādes kavējas, utt, bet vai nebūtu loģiski un pareizi, ja Rindas kārtībā tiktu piegādātas tās pakas, kur cilvēki jau gaida ilgi? Par vienu sūtījumu ir jau samaksāts, esmu gan bez preces, gan bez naudas. Nezinu, ko darīt.

DPD Latvija - Krāpšana

Krāpšana Ja kāds kādreiz izdomās iet strādāt uz dpd, izlasiet šo ziņojumu. Par 10000 virsstundām, nakts darbu, izpīsties nerviem un veselību jūs saņemsiet kapeikas. Cilvēki reāli strādā no 16.17 līdz 6 no rīta, 4-5 maiņas nedēļā, kaut darba līgumā ir atrakstīts citādi... Lūgums pievērst uzmanību arī darba inspekcijai šam rakstam, vai tas ir likumīgi piespiedu kārtā nodarbināt cilvēkus ārpus viņu darba laika. Par to, ka jūs nostrādājāt miljons stundu decembrī, jums tika izmaksāt: dāvana (spēle...

AtrisinātaDPD - Slikts serviss

Slikts serviss Gaidu dāvanu/sūtījumu no ārzemēm. 4.01 vakarā man atnāk ēpasts, ka sūtījumu nevar piegādāt, jo nav telefona nr. , jāprecizē adrese. Sūtu ēpastu ar savu tel. Nr.. , adresi, durvju kodu! 5.01 man atbild: paldies, ka sazinājāties, informācija ir precizēta, piegāde plānota tuvāko darba dienu laikā. 7.01 darba dienas vidū man zvana kurjers un Saka, ka esot klāt. Pa 1 minūti paspēt no darba uz mājām es nevaru, tāpēc kurjers apsolīja, ka piegāde būšot rīt pēc 16: 00. 8.01 (piektdiena) - ne zvana...

DPD - Slikts servis

Slikts servis Viecu pasūtijumu veikalā kuri izmanto DPD kurjeru. Viss sākās ar to kad 30 decembrī man zvana kurjers kad ir gatavs man piegādāt sūtijumu, bet es šajā dienā nevarēju saņemt tādēļ sarunājām uz 4. Janvāri. Es reiķinoties kad man 4 janvārī būs kurjers ņēmu brīvu dienu darbā. Kad iepriekš runājam pa telefonu viņš man solija piezvanīt 4 janvāra rītā. Visu rītu gaidu zvanu tā arī nesagaidu, izlēmu pats piezvanīt. Kurjers pacēla un teica tā- diemžēl mēs šodien nevarēsim piegādāt jūsu sūtijumu, jo...

DPD - Заказ по Риге

Заказ по Риге Заказала обувь ребенку в одном из рижских магазинов, обувь нужна была срочно, так как все магазины закрыты. Пересылка была только курьером Dpd. Если бы я знала, что доставка из риги в ригу будет больше недели! Заказала бы в германии или Италии и по цене лучше. Куртка из Германии пришла за 4 дня. Теперь ребенок на выходных останется дома.

DPD - Посылка не была доставлена в срок

Посылка не была доставлена в срок Ужасный сервис. Уже прошла неделя, как посылку должны были привезти курьером на дом. Я звонила в дпд, обедали доставить на следующий день, потом опять на следующий день и так далее. На вопрос почему посылку не доставляют в срок - организация сказала, что не был указан точный почтовый индекс, хотя я эту информацию предоставила. На мой вопрос почему они мне не позвонили уточнить почтовый индекс, они затруднились ответить. Мой телефон у них есть. Не советую эту компанию.

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss Dpd как всегда отличается умением создавать проблемы. Информация о посылках пришла на английском, а подробные данные вообще на польском. Вы серьезно? ! Может на государственном напишите хоть что-то? На звонки не отвечают, а в конце получасового ожидания просят поставить оценку оператору за обслуживание! Какому бл... Оператору? ! Никто трубку не взял!

DPD - Piegāde

Piegāde 21. Decembrī manis izvēlētajā adresē (paku skapī) tika ievietota paciņa. Nesaņēmu kodu, tāpēc zvanīju noskaidrot kas par situāciju. Tika pārbaudīts telefona numurs, viss sakrita un solīja, ka atsūtīs kodu. Tas nenotika. Zvanīju pēc tam vēlreiz, atkal to pašu teica. Nākamā dienā atkal to pašu... Pēc tam zvanīju pēc ziemassvētkiem, meitene teica, ka palūgs, lai kurjers paciņu pārliek citā nodalījumā un sms ar kodu atnāks automātiski uz manu numuru. Telefona numurs atkal tika salīdzināts ar...

DPD - Задержка доставки

Задержка доставки Dpd и ксенукай.. 24 декабря был заказан холодильник в интернет магазине ксенукай. Время доставки было указано 29 декабря. В назначеннон время доставки не было. Звонок в клиентский центр dpd, доставка задерживается, будет завтра. 30 декабря, после тыщипятьсот звонков, говорят, нуу наверно только на 4 января теперь.. Вам придет смс, ждите.. Звоните в ксенукай.. После пол дня звонков, ксенукай ответил, с нашей стороны всё отправлено вовремя, разбирайтесь с dpd. За свои же деньги, я должна еще и...

DPD - SLIKTS SERVUSS

SLIKTS SERVUSS Ļoti neapmierināts ar apkalpošanu. Prece 30-12-2020 tika nepiegādāta ar norādi ka pakomāti pārpildīti, sazinājos ar dpd caur facebook, palūdzu piegādāt šo paku jebkura Rīgas robežu pakomātā, uz ko nesaņēmu nekādu atbildi.. Tā mans bērns jaunajā gadā ir palicis bez dāvanas. Un tagad ir jāgaida 04-01-2021 lai saņemtu savu apmaksāto preci.

AtrisinātaDPD - Slikts serviss

Slikts serviss Divas nedēļas nevar atvest ledusskapi, uzrāda ka atrodas kaut kur pārkraušanas punktā, bet vakar izsekojot sūtījumu, parādās, ka prece tiek atgriezta uz veikalu. Neko nepaskaidro un neinformē par preces atgriešanu uz veikalu. Vairāk nevēlos izmantot dpd.

AtrisinātaDPD - Slikts serviss

Slikts serviss Paredzamā diena pakas sanemšanai 29.decembris, uz mājām. Cilvēks sēž visu dienu mājās, nu jau plkst. rāda 18:44 un joprojām nav ne ziņas, ne miņas. Skatoties online lapā, joprojām rāda piegādes dienu 29.decembri. Zvanot uz informatīvo tālrunu, 15.min. laikā tā arī neizdevās sadzirdēt dzīvu cilvēku. Cik zināms, kurjers, tomēr, iepriekš piezvana un provizoriski pasaka laika intervālu, kad varētu ierasties, bet tikai ne šoreiz. Pilnīga neziņa un no DPD pilnīgs klusums. Tāda attieksme nav normāla.

DPD - Paka nav piegādāta

Paka nav piegādāta Izlasīju pakas nr. 15505358515324 izsekošanas lapā: "we were unable to deliver the parcel as our driver could not gain access to the delivery premises to obtain a signature as a door Code was required", bet nebija tel. Zvana vai sms! 21.12. Paka nosūtīta atpakaļ uz Anglijas int. Veikalu! Un ko man tagad darīt? Jūsu serviss ir ļoti nedraudzīgs!

AtrisinātaDPD - Nav atgriezta nauda par atteiktu kurjeri

Nav atgriezta nauda par atteiktu kurjeri Nujau laiku atpakaļ samaksāju par dpd kurjeri, bet nācas uzreiz atteikt. Sūtīju “support” vēstuli, ar domu atgriezt naudu, bet ziņas nav sūtiju vairākkart, nevienas atbildes par naudas atgriešanu... Kautgan viņu mājaslapā minēts, ka ir iespēja atgriezt naudu, taču neesmu saņēmis nedz atbildi, nedz naudas!

DPD - Jauks serviss

Jauks serviss Esmu ļoti apmierināta ar šo servisu, puiši vienmēr jauki, izpalīdzīgi. Neko sliktu nevar teikt 😊nesūtu preci ne pirmo ne pēdējo reizi, un vienmēr viss ir bijis burvīgi, paldies jums. Visiem novēlu izturību šai trakajā svētku laikā 😁 priecīgus ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu 🌲⛄❄

DPD - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание Заказ от azeta.lv, piegādes paka 05757945377057 в 9.32 sms о доставке товара на дом, как и заказывал, но в 15.10 второе sms о том, что заказ можно получить в Dpd paku skapis на Anniņmuižas bulvāris 40a. Это такой сервис? Специально заказывал доставку на дом, так как есть проблемы с передвижением.

DPD - Плохой курьер

Плохой курьер Курьер хамский попался. Но не все такие конечно же. Подъехал к первому подъезду, попросил его подъехать ко второму. Дома дети маленькие, страшно на секунду даже оставлять. Вышел к нему ко второму подъезду. На вопрос почему не подъехал ближе, сказал что тяжело разворачиваться (хотя там место было предостаточно, даже для грузовой машины) дал подписать, подписал, сказал что надо дату поставить, я ему сказал что нет времени заниматься этими писульками. Сказал тогда не даст посылку. Я ок, развернулся и ушел. Хамло ещё то.

DPD - Apkalpošana

Apkalpošana Pēdējā laikā ļoti nelaipna apkalpošana no kurjera puses. Netiek ņemti vērā piezīmēs norādītie lūgumi(zvanīt iepriekš un precizēt atrašanās vietu.) Ja mainīta adrese 2 minūšu brauciena attālumā, prece netiek piegādāta. Kurjers atrunājas, ka viņam tas nav jādara(nedz jābrauc uz citu adresi, nedz jāzvana iepriekš). 18.12.2020

DPD - Плохой сервис

Плохой сервис Клиентский сервис ужасен! Никто ни о чем не знает! Посылки доставляются с опозданием. Сотрудники абсолютно не отвечают за свои слова, если до них дозвонился! А дозвониться до них это еще та история! Заказан инструмент Bosh, срочная доставка - в течении текущего дня! Уже ждем 2 день! До клиентского сервиса дозвониться невозможно!

DPD - DPD pazaudēja manu koferi

DPD pazaudēja manu koferi Dpd servisa kvalitāte un apkalpošanas kultūra ir zem katras kritikas, viņi ir pazaudējuši manis sūtīto 30kg ar vismām manām mantām. Jau ir pagājuši 2 Mēneši un nav ne konkrētas atbildes ne mana kofera apkalpošanas serviss ir drausmīgs, un viņu konsultanti sniedz nekam nederīgas atbildes kaut ko sakot, bet nepasakot neko. Neiesaku