www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

Oriģināli sūtījumam bija jābūt piegādātam 06.12.2021. Tās pašas dienas rītā nomainīju piegādes adresi. Saņēmu info, ka jaunā piegādes diena būs 07.12.2021. Šodien ir 10.12.2021, piektdiena. Šo dienu laikā esmu zvanījusi Dpd 2x, katru reizi jāgaida savienojums 20+ min. Atbilde no dpd - “mēs nezinam, kad jūs saņemsiet sūtījumu. To nav iespējams šobrīd piegādāt, jāgaida brīva vieta auto”. Izcili. Paldies par neko.

10.12.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 13.12.2021

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu,
DPD

Papildināts Sanda 13.12.2021

Pasūtījuma nr. 05368005326639

Šodien saņēmu epastu, ka sūtījums tiks nogādāts uz pirmo adresi. Vai tā ir Jūsu sistēmas kļūda?

A Alesja1234 11.12.2021

Bija tieši tas pats!
Neko pateikt nevar, kurjers 30min iepriekš uzraksta, ka drīz būs klāt, pirms tam nesaskaņojot nemaz dienu! DPD ir jāsaprot ka mēs arī strādājam, nevis sēžam mājās tikai un gaidām, kad būs klāt kurjers.