www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

Loti neapmierināts ar Dpd servisa pakalpojumiem. Sūtīju mazu paciņu nr.05757954986304 no Rēzeknes uz Rīgu. Ievietoju paciņu pirmdienas rītā pirms 08.00. Saņēmējs sms par piegādi Rīgas pakomātā saņēma tikai trešdienas vakarā pēc 21.00. Pa šo laiku nekādas izsekošanas informācijas nebija - mājaslapā bezjēdzīga norāde par sūtījumu izsekošanu. Piezvanot uz klientu apkalpošanas numuru tiku informēts ka informāciju par sūtījuma izsekošanu varēšu apskatīt Dpd mājaslapā tad kad tā tiks ievietota galapunkta pakomātā. Priekš kam tad vajadzīga tāda izsekošanas informācija?

02.12.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 02.12.2021

Labdien!

Ar nožēlu jāatzīst, ka vairāku faktoru ietekmē, sūtījumu piegādes var kavēties. Tādēļ atvainojamies, ka sūtījuma piegāde nav nodrošināta standarta piegādes laikā un kavējums Jums un saņēmējam ir radījis papildus neērtības!

Ar cieņu,
DPD