www.sudzibas.lv DPD Nepiegādā pasūtījumu!

DPD - Nepiegādā pasūtījumu!

29.11.2021. Plkst.8.00 Priekules terminālā ievietoju sūtījumu uz Smilteni (05757954985843) . 3.12 zvanīju, interesējos par sūtījumu, dēļ lielas slodzes apsolija, ka piegāde būs 6.12, 6.12 solija, ka piegādās 7.12, 7.12 teica, ka piegāde būs 8.12, neesot brīvu skapīšu! Cik tas tā vēl turpināsies, neiesaku izmantot Dpd pakalpojumus!

07.12.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 08.12.2021

Sveicināti!

Jūsu sūtījuma piegāde tiek atkārtoti veikta šodien - 08.12.2021.

Piegaugot sūtījumu apjomiem un Paku Skapju noslodzei sūtījumu piegāde tiešām kavējas.
Aicinām būs saprotošiem un sūtījumus no nodalījumiem izņemt pēc iespējas ātrāk!

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 09.12.2021

Labdien!

Atbilstoši sistēmas datiem sūtījums ir piegādāts.

Paku Skapis kurjera ierašanās brīdī ir bijis ļoti noslogots un vairākas reizes sūtījumu ievietot neizdevās.

Patiesi atvainojamies par sūtījuma piegādes kavējumem!

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 09.12.2021

Labdien!

Atbilstoši sistēmas datiem sūtījums ir piegādāts.

Patiesi atvainojamies par sūtījuma piegādes kavējumem!

F Fiona 08.12.2021

Šobrīd visi pakomāti noslogoti, ar kavēšanu jārēķinās. Un, diemžēl, bet skapīši aizņemti nevis piegādātāju vainas pēc, bet tāpēc, ka preces pasūtītājs bezatbdīgi neizņemot savu sūtījumu maksimāli ātrāk.

V Vita Riekstina 08.12.2021

Ja radusies šāda problēma, tad to ir jārisina, kaut vai piegādāt adresātam uz mājām .Biju diezgan pacietīga, bet mērs jau pilns, izskatās,ka arī šodien paka netika piegādāta. Omniva šādā situācijā izdod pakas no busiņa. Ko man iesākt, cik vēl gaidīt?! Tas nav normāli! Nevienam neisaku izmantot Dpd pakalpojumus, jo šī kompānija neuzņemās atbildību un nerisina problēmas, bet gaida, kad tās atrisināsies pašas no sevis!

V Vita Riekstina 08.12.2021

Uzskatu,ka paka nozaudēta, tiešām man pilns mērs, rakstu uz Bez tabu, ceru, ka līdzēs atgūt man to, jo uzskatu ,ka saviem spēkiem man šo problēmu neatrisināt,esmu bezspēcīga pret jūsu kantori!😡😡😡

E Edsssssss 10.12.2021

Skatos ka DPD laikam galīgi jau ah***ļi. Man ar 26.11.2021. tika izsūtīts sūtījums 05757954983277 no Rīgas uz Dāniju un kaut kā mistiski kaut kur Vācijā ari pazudis ap 3.12.2021.,jo tas ir pēdējais datums izsekošanas lapā. 😡😡😡🤬 Sākat mazliet aizdomāties DPD par savu SLIKTO SERVISU! 🤬

V Vita Riekstina 09.12.2021

Šodien paciņu meitiņa saņēma, piegādāja kurjers uz kopmītni, paldies!