www.sudzibas.lv DPD Slikti piekļūt pakām

DPD pakomāts - Slikti piekļūt pakām

Dpd pakomātā pakai klāt tikt ir ļoti sarežģīti un kaut kas Dpd būtu jāmaina, skārienjūtīgajā displejā spiežot kodu lai saņemtu paku paiet baigais laiks, spied virsū ciparam nekas nenotiek, jāspiež kaut kā šķībi uz kvadrātiņa Maliņas, tad tikai nospiežas cipars un tad arī dažreiz uzlec 2 vai vairāki vienādi cipari un atkal j
āspiež no jauna, jo piespiežot x ❎ nodzēšas visi cipari un prasa laiku lai uzspiestu pareizos ciparus, ieteikums Dpd pilnveidot pakomāta skārienjūtību un lai varētu spiežot virsū ciparam uzspiest ciparu un ar pirkstu, nevis kā tagad spiežot uz cipara nekas nenotiek, jāspiež šķībi un līdzās ciparam un Knapi ar ar nagu un ja nav nagu grūti trāpīt vajadzīgā cipara vajadzīgajā apriņķī 😡

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 01.11.2021

Labdien!

Vai ir iespēja norādīt, kurā DPD Paku Skapī bija konstatēta problēma?

Paldies!

Ar cieņu