Reitings Veselība / Medicīna

Aptiekas Ārsts Slimnīcas Veselības / Dzīvības apdrošināšana Veselības centrs Zobārstniecība
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils Reģionālā Slimnīca
StockholmDiet
11%
Bikram Yoga
Daina Palma "Dziedinošās masāžas"
13%
Ogres invalīdu biedrība
Megazi
Willow Med

ance - slikts servis

labvakar man mamma ir invalide un dzivo ances pagasta ventspils novada. mamma saslima ar kajam nevareja paiet un vienu bridi kkur nokrita un stipri ssita kaju un pec laika izsauca pagasta felseri editi kalmani kas neko citu nenozimeja ka smeres kas neko nepalidzeja un tagad mammu aizveda uz slimnicu ar arejo kaula luzumu un gangrenu kaja. ko man darit lai si persona kas sevi deve par arstu sanem sodu par savu nekompitenci! mans nr 23999163 epasts [slēpt]@gmail.com

Pulss 5 - Nespēju ārstēties uz slimības lapas, jo ārsts netic tam, ka no rītiem var būt 38,1 temperatūra

Nespēju ārstēties uz slimības lapas, jo ārsts netic tam, ka no rītiem var būt 38,1 temperatūra Sveicināti! Ir konkrēta sūdzība par Ingrīdu Ltakovsku ģimenes ārsti pulss 5 .apgalvo, ka no rītiem nekādīgi nevar būt 38,1 temperatūra, un ka es esmu nepamatoti nositis temperatūru ar paracetamolu saturošu preperātu. Ierodoties pie Latkovskas kundzes lūdzu izsniegt veseļošanās lapu, bet viņa ateicās, pamatojoties uz savu ticību temperatūras neesamībai no rītiem.. ko man darīt, ja 38,1 ir arī no rītiem un lai tiktu pie ārsta ir jāizdzer temperatūru noņemošs preperāts?

Dr.Džabijeva visjaukàkà,profesionālākā daktere-algologs Latvijā - Dr.Džabijeva visjaukàkà,profesionàlàkà ārste-algologs Latvijā

Vislielākais paldies no visas sirds dr.Džabijevai. "Sāpju kabinets"Pirmā slimnīca. Es atkal varu dzīvot pilnvèrtīgu dzīvi. Viñas un kolektìva attieksme pret katru pacientu ir vienkàrši neaprakstàma...mìļuma,lìdzi jušanas,problèmas atrisināšanas,sàpju noņemšana,labu profesionàlu padomu došana tàlàkai àrstèšanai. Iesaku visiem cilvèkiem ,kas mokàs sàpès šo dakterìti.P.s.es pati maldìjos pa Lv.meklèjot labu àrstu ,un tagad atradu. Lai viss Viñiem izdodas!

E. Gulbja laboratorija - Nenormāli ilgi jāgaida rindā

Nenormāli ilgi jāgaida rindā No plkst.8:00 nostāvēju 1.5h kamēr mani pieņēma! Cilvēku nenormāli daudz, pacientu pieņemšana notiek ļoti lēni, un tas ir neskatoties uz to, ka filiāle strādā no plkst.7:00! Visdrīzāk netiek galā šī filiāle ar to pacientu daudzumu, jo nesen aizvēra filiāli Lāčplēša ielā, Rīgā. Jebkurā gadījumā nevienam neiesaku iet uz Gubja laboratorijas filiāli ARSā, ja jums nav brīvas 1.5 stundas, lai stāvētu rindā.

Neatliekama Palīdzība - Neadekvāta uzvedība - ignorēšana

Rinda bez uzraudzības ap 35 min kad neviena cilvēka rinda nebija! 15 min palata bez uzraudzības pēc es pienācu pie daktoru ofisa - uzrādas ka tur sēž 6 no tiem datora un dzer teju un pļapa un smejas uzdodot tiem jautājumu ko darit, man bija pateikts "nepatik, EJ PROM!" tā ari un izdarīju paldies Gaiļezers slimnīcai!

Rīgas veselības centrs SIA, filiāle Iļģuciems, ārsts Ināra Pundure - Attieksme pret pacientu un dokumentu noformēšana

Attieksme pret pacientu un dokumentu noformēšana Gribu pievienot komentāru anonīmi. Pret ārsti Ināru Punduri (virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu ultrasonogrāfijas metodes speciālists) man pretenziju nav, izmeklējums tika veikts kvalitatīvi. Bet man ir milzīgs ieteikums: ja ārste veic USG izmeklēšanu - obligāti lai izstāsta pacientam, ko viņa ir atradusi (nevis "jums pateiks ģimenes ārsts") un ko ir sarakstījusi slēdzienā. Slēdziens 21.gadsimtā ir jāraksta salasāmi vai drukājot uz datora. Bet, ja ārste aizpilda...

VCA Pļavnieki - Slikta arsta konsultacija

Slikta arsta konsultacija Konsuljtaviej Larisi Antonovoj ja nila bolee, cem razocarovana. Doktor voobsve menja ne slusala, a esli slusala, to ocenj kriticno otnosilasj k moim voprosam, ja cuvstvovala sebja nekomfortno, kogda pitalasj cto to sprositj ili obsuditj. Uzi bilo sdelano bistro i molca, otveti na svoi voprosi ja ne polucila. Kakie analizi bili vzjati ja mogu toljko dogadivatjsa, t. K sama vrac. Posla na platnij prijom, nadejasj na srocnostj i na bolee vnimateljnoe otnosenie. Ne hotela bi vstretitjsa s takim...

VCA poliklīnika AURA Nicgales 5 - slikts serviss

slikts serviss Пришел сегодня (10.03.19, Nicgales 5, Aura) на вакцинацию от клеща, взял номерок (отсидел 15 минут, образовалась очередь!... Выходит мадам и умным видом вопрошает что все что на вакцинацию и что вакцин нет! P. S. Такого безалаберного отношение к работе и к чужому времени вижу впервые

Fleree minispirale/ Спираль - Чуть не умерла. Внематочная беременность

Чуть не умерла. Внематочная беременность По рекомендации гинеколога после рождения ребенка, установили спираль Fleree minispirale. Рассчитана она на три года. Ровно через два года попала в больницу на скорой. Диагностировали разрыв маточной трубы внематочная беременность. Удалили правую маточную трубу. Потери большие крови. Переливание крови. Больше недели в стационаре. Патологий со здоровьем нет. Всему виной спираль! Никогда больше в жизни не установлю эту маленькую убийцу. И вам не советую.

Wellness Herbalife Nutrition Maija Fjodorova - Krāpšana

Šis uzņēmums latvijā ir jau ilgus gadus un veiksmīgi realizē krāpnieciskas darbības. Jūs vienmēr pamanīsiet skaļas reklāmas, tomēr produkti nav brīvi iegādājami, tie nopērkami tikai pie konsultantiem ar daudzkārtīgu pārmaksu. Viņi sevi pozicionē kā klubiņu ap katru no konsultantiem. Produktus tirgo bez kases aparātiem un čekiem, jūs nekad neuzzināsiet īsto produkta cenu. Paši produkti varbūt arī nav slikti, kaut gan vai kāds to ir pārbaudījis? Biju piedalīties 10 dienu tā saucamajā svara...

Homeopāte Dita Maldupa - Neadekvāta ārstēšana

Homeopātes Ditas Maldupas dēļ pamazām eju bojā. Mana dzīvība ir apdraudēta. Viņas bezatbildīgā rīcība pie smagas saslimšanas tagad mani novedusi bezcerībā. Homeopātu ētikas kodeksā ir rakstīts, ka viņiem jāizvērtē situācija un jāinformē cilvēks par piemērotāko ārstēšanu, taču viņai interesēja tikai peļņa. Apzināti, bezkaislīgi un ļauni izkropļoja manu dzīvi. Nekad nevarēju iedomāties, ka ārsts var būt tikai biznesmenis, kuram cilvēka dzīvība neko nenozīmē.

SAC Ozolnieki - Valodas prasmes

Sac Ozolnieki strādā medicīnas māsa Inna Kondratenko, kurai ir ļoti vājas latviešu valodas zināšanas. Iemītnieki un viņu piederīgie nesaprot viņas teikto, kā arī viņa nesaprot iemītnieku vēlmes. Viņai sagādā grūtības rakstīt saprotami valsts valodā. Arī viņas zināšanas medicīnā ir apšaubāmas.

AtrisinātaStockholmhealth diēta - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju diētas plānu (vienreizēju) samaksāju par to 6.95 eur, sapratu, tas man neder, neturpināšu. Tagad tikai ievēroju savā Seb internetbankā, ka tā nauda tiek noskaitīta katru mēnesi no mana konta. Kā nav kauna!? ! Vēlos, lai viņi pārtrauc to darīt un atskaita man atpakaļ visu izkrāpto naudu, ko ik mēnesi novilkušu no mana konta!

AtrisinātaStockholmHealth - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju tievēšanas jostu, bija jāgaida veselu mēnesi. Kad atnāca tā josta izrādās sūtīta no ķīnas, par ko tad maksāt 14,95 un vēl pie tā visa neatbilst tam ko viņi piedāvāja izmērs arī neatbilda. Un tad kad zvaniju viņi teica lai sūtu atpakaļ un viņi atgriezīs naudu. Aizsūtīju atpakaļ, nu nav ne preces ne naudas.

Daugavpils Reģionālā Slimnīca - Vienaldziba

Vienaldziba Я вам расскажу про два случая в нашей семье. В 2011 году рожала моя мама, у нее была врач Шипова. Она на нее кричала "че ты орешь, не ори, сама виновата. Пришел врач Лапидус. Оказалось у мамы отслоение плаценты. Пару минут если Шипова дальше возникала бы у меня сестренки не было бы. Спасибо врачу Лапидусу.

Dental Art - Ārprātīgas cenas

Ārprātīgas cenas Visi zobu ārsta un higiēnista pakalpojumi i kļuvuši nereāli dārgi! Ierodoties Latvijā domāju ka ir labāk atbalstīt Latvijas “preci”, bet diemžēl tā nav - nogaidot 40 minūtes pēc pieraksta laika man “noplēš” 60 € par zobakmens noņemšanu! Tad tiešām man ir lētāk atnākt pie zobārsta Stokholmas centrā nekā braukt uz Latviju.. Esmu ļoti vīlusies cik ļoti cenrāžu skala ir pacēlusies, ar cieņu - laura.

AtrisinātaMonacofit - Krāpšana

Vienu mēnesi pamēģināju šo programmu, par kuru samaksāju. Vairāk programmu neapmeklēju. Taču nejauši konstatēju, ka no konta automātiski tiek novilkta nauda bez manas ziņas, bez brīdinājuma.

Valsts asinsdonoru centrs - Неопытный персонал

Неопытный персонал Добрый день, Хотел бы пожаловаться на неопытную медсестру в государственном догорском центре на Selpils 9. 11.03.19 сдавал кровь ~ в 14.45. Медсестра которая должна была взять кровь изначально долго искала вену ( хотя сдаю уже не впервый раз и до этого проблем небыло ), потом установив иглу она, видимо, не совсем правильно попала из-за чего ток крови был слабый, пришлось иглу поправлять до тех пор, пока не подошла её более опытная коллега и не сделала всё правильно. В целом - это не то...

LVIKC AS"NOKRA"*(AURORA) - krapsana

A/S NOKRA---сменила название- теперь AURORA. Уже это говорит о том что репутация этого заведения сильно подмочена.Методы остались те-же. Нагло заманивая в основном пожилых людей обманывая их вынуждают подписывать договор на курс лечения. Цены на услуги- просто космические(получить распечатку с ценами на услуги -было не легко -постоянно ссылки на отсуствие того человека кто отвечает за это или любая другая причина )Персонал -все молодые люди( соответственно без большого опыта работы) Нигде не...

Rēzeknes Slimnīca - Neprofesionāla, necilvēcīga attieksme

Neprofesionāla, necilvēcīga attieksme Grūtniecības sākumā devos uz Rēzeknes slimnīcu ar aizdomām, ka kaut kas nav kārtībā. Dr. Natālija Miščuka veica apskati un pateica: "Spontānais aborts jau sācies. Laikam negribēji bērnu paturēt, ka tikai tagad atbrauci. Nu ja." Uz manu emocionālo reakciju kļuva nikna - uzbļāva, lai negaudojot, pati esot vainīga. Visu izmeklēšanas laiku teksti manā virzienā bija pavēles formā bez mazākās iejūtības: "Celies! Ātrāk! Ej uz nodaļu! Taisīsim tīrīšanu! Beidz raudāt, atbildi normāli uz jautājumiem!"...