E. Gulbja laboratorija - Slikts serviss

Gulbja laboratorijas darbinieces vajadzētu nosūtīt kādos komunikāciju kursos, tik nelaipnu attieksmi telefoniski, uz manu jautājumu, saņēmu strupu atbildi - tā nevar būt! Un kad jautāju, kā nevar, ja es tā redzu jūsu mājaslapā, darbiniece vienkārši nometa klausuli! Nav būtiski vairs ko es gribēju, bet attieksmes jautājums šobrīd! Tik neprofesionāli!
Tas pats notika tālāk filiālē, cītīgi iepriekš savadīju internetā kādas analīzes vēlos, pierakstījos uz ārpuskārtas nr. , aiziejot uz vietas ievadu savu numuru, ieeju kabīnē, man jautā - ko taisīsim? Saku, es jau visu savadīju, uz ko saņemu atbildi - kā tad es lai zinu ko jūs savadījāt, numurs jums ir? Saku jā, jau ievadīju, seko atbilde - es to neredzu, ko jūs tur ievadījāt, dodiet šurp to numuru. Briesmīga attieksme, ļoti liels fuj! Sūtiet savus darbiniekus kursos! Nebūtu mūsu valstī tik skopa izvēle ar laboratorijām noteikti neizvēlētos šo!

30.03.2021