Reitings Kaķu audzētāji

Tutti Palīdzība dzīvniekiem
25%
Buhaki kaķu audzētava

minkuSOS - krāpšana

Bīstami! Dzīvnieku saimniece naudu paņēma, bet dzīvnieku nesaņēmu. Manus telefona zvanus un SMS ignorēUzmanies.

sia wayx lakijs " cakijs - liels krapnieks , pimpaars

vin lot melo , vin teic ka parcot 60 minuces par 10 minusu cenju , ka tas var buc ja vins 60 minuces parcoc par 10 minucem? tas nav iespejamji . vins ir melis. es jau zin ka vins mel. vins darbojas kopa ar drauciniem lakiju un cakiju kuri vel pie cam zoc ziv no man kabat. vin ar savu klavier nohipnotiz cilvek un cilvek par 60 minutem samaks 10 minut.tas nav normal , vins ir krapniek. pielicumaa ir vina paligs , vins ir bistam un brunojies ar vec un sakaltus maiz. nezinu vai tas ir cakij via...

Dr.Beinerts - Nauris Mancēvičs

Nauris Mancēvičs Nauris Mancēvičs ir slepkava. Ybil moju kowe4ku. vipisal tabletki 4tob bistree ymerlo zivotnoe.kak ja sozaleju 4to obratilasj k nemu. Pustj eto budet na ego sovesti, s4itaet 4to esli zivotnomu 15 16 let tak ne za4em emu zitj bolwe i ne4ego razbiratsa. kak mozno vipisatj bez analiza to , 4to mozet pogubitj zivotnoe!!!Radi Boga ne obrawajtesj k nemu!!!!

viltus dokumenti - mezciems

Neperkat no sis kundzes kakus.Vina melo ka ir dokumenti.Kakeni ir bez ciltsrakstiem.Bildes ir saladetas no krievijas audzetavam.Jus nevaresiet apmeklet izstades jo dzivniekiem nav dokumentu.Seit cilveks melo!!!!! Un kaki nav tirasinu bet kautkadi jaukteni.

Rigas Cats - Rudīte Leikuma

http://rigascats.com/lv/ Vēlējos izteikt sūdzību, Rudītei Leikumai un arī runča īpašniecei Jekaterina Sedovai par to, ka R.Leikuma uzticēja savu kaķeni,kā arī kaķēnus, (gaidīšanas, piedzimšanas laiku) vienai sievietei, taču, kad kaķēni piedzima un paaugās, ,respketīvi, pienāca tirgošanas laiks, savāca visus kaķēnus un ar Jekaterinu Sedovu, kopīgi sadalīja naudu, cilvēkam, kurš reāli maksāja un uzturēja viņas kaķi un to kaķēnus, neatmetot pat pusi, no iztērētā, bet par kaķa paņemšanu...

Agnis Rumpis - darbs Dānijā

Labvēlis raksta patiesību

oriental - ferma

Labdien velos pabridinat tos kas velas iegadaties no adaziem kakenu.Pirmkart visi dzivnieki pardodas bez potem.Otrkart vinai laikam tur ir ista ferma jo visu laiku pardodas dzivnieki.Treskart vecakus uz vietas nevarot apskatities.Nez kapec???Kapec rakstu?Tapec ka bijam kadu labu laiku iegadajusies no sis jaunkundzites kakenu izauga nu tocna ne orientalais skirnes dzivnieks.nevar vispar saprast kas ta par skirni.Laikam kautkada jauna :D Bez potem NEVAR pardot dzivniekus!!!!!telefona numuru...

Pilsetnieks - Kas i mops?

Kas i mops? Nesež pēdējā solā ar vecmāti un nesmēķē Zog niklasinjam šoko duosonnjus Strada pie lobi Filmē oto pimp neiet pie veciem zagļiem kurwa

Mega Mix - krapnieki

apkrapj cilvekus,neiesaku ar MEGA MIX sadarboties.

Krāpšana - skaidrite frimane salmina venspils

gribam bridinat ja kadreiz iznak darisana ar skaidriti freimani bijusais meitas uzvards salmina kura dzivo venspili . durbes iela 24-2. telefons 29249562. kuras darba vieta ir venspils VSAA. valsts sociala apdrosinasanas agentura. piekraps. esmu jus bridinajis. bridinats, apbrunots.

Донские сфинксы на SS.LV - Вас обманывают...

Вас обманывают... Покупайте Донских сфинксов только в питомниках. Донской сфинкс без родословной – это не Донской сфинкс, а просто ЛЫСЫЙ КОТ. Большенство котов продаваемых на CC – это НЕ Донские сфинксы – ВАС ОБМАНЫВАЮТ и РАЗВОДЯТ НА БАБКИ. Покупая Донского сфинкса, ВСЕГДА заключайте договор ПРОДАЖЫ - ПОКУПКИ. Потом этот договор в клубе обменяете на РОДОСЛОВНУЮ. Настоящих Донских сфинксов исчите в клубах любителей котов. CATSMEOW MOONCAT FELIMUR REBUSS Забейте в google название клуба, на сайте клуба найдите раздел ПИТОМНИКИ и БУДЕТ ВАМ СЧАСТЬЕ

123 - 123

HI! KAD UN CIKOS inbox.lv straadaaas?? Varat kaadu info sniegt? Bezatbildiiba! Nevaru atveert no Zviedrijas! Visi programisti pludmalee vai? ZB!!! Kaspars

Cenzūra Latvijā - Neatklāj ziņas par mēra Ušakova stāvokli

Kad mēris Ušakovs saļima maratonā (visu cieņu par centību), tad medijos parādījās ziņa, kas tika kultīvēta nedēļām ilgi - viena un tā pati- ka "viņam cietušas aknas un nieres un citi orgāni". Bat kādi citi orgāni??? Kapēc to noklusē??? Varbūt, ka krāns viņam pacietis? Neko tautai neviens nesaka- visu sagroza un noklusē

Draugiem.lv - FERMA

ESMU MAZLIET ŠOKĀ. MAN IR 9 GADUS VECS DĒLS.PATĪK VIŅAM DRAUGIEM.LV FERMA, BET NAKTĪS IR TRAUCETS MIEGS. STRADAJU PATI PAR PSIHOTERAPEITU. AR ŠĀDU PROBLĒMU AGRĀK PIE MANIS VĒRSĀS BĒRNU VECĀKI UN TAGAD IR PIENĀCIS LAIKS, KAD PATI ESMU SASKĀRUSIES AR ŠĀDU PROBLĒMU, TĀPEC AICINU BĒRNU VECĀKUS PIESKATĪT SAVUS BERNUS UN TĀ VIETĀ LAI BŪTU MIERS NO BĒRNA, ATĻAUT VIŅAM SĒDĒT ATTIECĪGAJĀ SAITĀ, BET MĒĢINĀT RADĪT IESPĒJU UN ROSINĀT INTRESI PIEVĒRSTIES PRAKTISKĀM NODARBĒM, ATBILSTOŠI BĒRNA VECUMAM...

Pēc alkohola lietošanas aizmieg pie datora darbā - Ar nolietu galvu pa kreisi

Mēs tikko bijām liecinieki tautas mīlētajā un koptajā mājaslapā ievietotai bildei (http://miljons.com/lv/all/newest/2) ar atlūzušu darbinieku, darba vietā pie galda ar datoru. Atlūšanas iemesls nepārprotami ir koka kolas un sīvā izkaušana, pirms tam to meistarīgi samiksējot. Vai kāds šo cilvēku nepazīst? Vajadzētu, lai ar viņu mamma parunā.

SupperNetto alus WALTER - Ne es pampstu ne reibstu

Man tagad mērs ir pilns. Aizej es Jelgavā uz to Supernetņu un paņemu 4gab. x 7% Walter alus, vai arī 1 x 2L tā paša alus. Aizej es mājās, uzdzēš gaismu, rokas nomazgā no tiem bobžiem, kas tur pa Nettiņu vazājās, rokas pēc mīšanas nemazgājuši un izrauj to alu, bet ņifigā- ne vienā acī. Ne pampiens ne reibiens. Kas pa tā par parādību? Akal jāvelkās pakaļ. Kādam arī tā ir bijis?

Artis M. - Aizdod naudu uz milzīgiem procentiem

Neuzticieties artim no rīgas, viņš aizdod naudu nepasakot ka jāmaksā dienā 5 lati procenti. aizņēmos 10 latus tagad pa divām dienām jāatdod 20 lati. it kā esam draugi, bet nevar uzticēties. neaizņemieties nekad no viņa!!!

VALDIS ŠTEINS Dzimis 1948. g. 26. maijā - nākamais "Latvijas prezis"

Lūdzu atsaucieties kurus ir apkrāpis V. Šteins ar saviem mega triljonu projektiem izkrāpjot naudu? V. Šteins - nākamais "Latvijas prezidents" no Tvaika ielas 2.