www.sudzibas.lv SupperNetto alus WALTER Ne es pampstu ne reibstu

SupperNetto alus WALTER - Ne es pampstu ne reibstu

Man tagad mērs ir pilns. Aizej es Jelgavā uz to Supernetņu un paņemu 4gab. x 7% Walter alus, vai arī 1 x 2L tā paša alus. Aizej es mājās, uzdzēš gaismu, rokas nomazgā no tiem bobžiem, kas tur pa Nettiņu vazājās, rokas pēc mīšanas nemazgājuši un izrauj to alu, bet ņifigā- ne vienā acī. Ne pampiens ne reibiens. Kas pa tā par parādību? Akal jāvelkās pakaļ.
Kādam arī tā ir bijis?

S Smēķētājs 13.01.2011

Mazāk dzert vajag, tad nebūs lieki jautājumi. Ja gribi dzert samazgas tad dzer, bet labāk sajaukt pašam pus. kg. cukuru ar 70 g raugu, 1 kukuli rupjmaizes gabalus klāt + 10 l silts ūdens un nolikt siltā vietā uz vienu nedēļu. Labāk būs nekā alus atrabotka kuram pievienots mīzals un iepildīts 2-litrenē. Ja vajag vairāk grādus, tad piejauc vēl cukuru ar raugu klāt. Atceries, ka to var lietot tikai pats un nedrīkst pārdot.

E Etalon 13.01.2011

Pedejo reizi kad es dzeru "walteru" mani aiztureja Tallinas policija. Kad es teicu ka esmu no Latvijas man atbildeja ka šeit nav Latvija bet eiropa. Es viņiem paludzu atvainot mani un mani palaida pat "walteru" atdeva. Zveru taisniba.

S Smēķētājs 13.01.2011

Tu ķerstalka, kur tu ziemā apiņus dabūsi!? pieliec tam visam savam bifeļgāzējam klāt burciņu iesala un laba manta gatava. Un kuršs pļēgurs - čamarags brauks uz Krieviju dēļ pāris pacinām cukura, ja knapi pietiek lētākajam blakusprodukta pārpalikumam(mīzalam ar raugu pa 0.65sant 2-litrene!?

E Eseseseseseseses 13.01.2011

Vispaar, Alfonso, ja ielieto veselu trauku un nereibst, tas noziimee, ka alko lieto daudz un biezi, ir izstradajies pamatiigs pieradums un vajag ljoti daudz izdzert, lai justu efektu. Paraugies patiesiibai aciis - esi alkoholikjis, nevis vaino leetos veikalus un leeto alu..

N narkologs 14.01.2011

Eseseseseseses zināšanai - no alkohola lietošanas tolerance nepalielinās, tāpēc alkoholiķiem ar stāžu ir vajadzīga arvien mazāka deva, lai apmierinātu savu vajadzību. Tas, par ko tu domāji attiecas uz narkotikām, un no to ilgstošas lietošanas rodas tolerance un ar laiku ir jāpalielina doza, lai saņemtu to pašu kaifu vai vismaz tuvu tam... Bet sūdzības autoram ieteiktu izdzert acetonu, visiem no tā būs tikai labāk.

E Eseseseseseseses 14.01.2011

Narkolog, ar taadaam zinaasanaam kaa tev, ielas vajadzetu slaucit nevis no alkohola atkarigajiem palidzet. Loti ceru, ka tavs niks ir tikai ar teemu saistiits niks nevis tava profesija. Ja nu galiigi visu studiju laiku noguleeji, tad vismaz noguuglee vaardu 'alkoholisms', iepazisies ar simptomiem un sekaam, tad varbuut taadas glupiibas publiskaa videe nerakstiisi.
Taapat ieteikums izdzert acetonu ir ne tikai amoraals, bet pat kriminaali sodaams kaa pamudinaasana veikt darbiibas, kas apdraud personas veseliibu un dziiviibu (ja nu teemas autors nezin, kas ir acetons un domaa, ka tas ir jauns, kruts alkoholiskais kokteilitis..?)

N narkologs 14.01.2011

esesesesesese tikai nepis man te smadzenes, ja nezini tad nedirs, saprati?

N narkologs 14.01.2011

skolu vismaz pabeidz, tad vari pāriet uz guglēšanu...gudriniek

T tikai viedoklis 14.01.2011

Eseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee= pīzda.

S Slimsdarbinieks 16.01.2011

Walter- latviešu nacionālais dzēriens...

N NarkologsDr.Zālītis 16.01.2011

Nu puiši- beidziet ar to huiņu nodarboties- atbrauciet pie manis uz Straupi. Pastāstīšu par alkoholisma ietekmi uz aknnām un ģimeni.

Z zinaida 16.01.2011

Izabella- Molodca!