"Mežavairogi" dzīvnieku patversme - kaķu iznīcināšana

Mārupes novadā, Tīraines cienā, iespējams ar pašvaldības „labvēlīgo nostāju” pret mājdzīvniekiem tika un tiek izķerti mājas dzīvnieki, kuriem ap kaklu nav uzliktas siksniņas. (sarunā ar ķērājiem, tie sniedza nepatiesu informāciju, ka ir Rīgas patversmes darbinieki, rodas pamatotas aizdomas par līguma esamību ar pašvaldību)Esmu ļoti sarūgtināta par patversmes darbinieku nostāju. Kā vispār var strādāt šādi cilvēki patversmē? Mazliet par notikušo. Kādu rītu, apmēram 6.45, veroties pa logu, ieraudzīju šādu skatu: tika izķerti mājas kaķi, kuri pie savas vai no blakus mājās izgājuši pastaigāties, visi ķērāju ceļā sastaptie kaķi, kuriem ap kaklu nebija siksniņas, tika ķerti un likti būrī, pēc tam, kā vēlāk kļuva skaidrs, aizvesti nezināmā virzienā uz neatgriešanos.. Ņemot vērā arī to, ka mums bija pazudis kaķis, devos noskaidrot, kas notiek, un kas tie par cilvēkiem?Uz jautājumu no kurienes ķērāji ir, tika sniegta atbilde, ka no Rīgas patversmes, un ka, Rīgas patversmei esot noslēgts līgums ar pašvaldību. Pateicu, ka man ir pazudis kaķis, bet viņi sniedza atbildi, ka nekā nezina, varbūt viņš ir pats kaut kur aizgājis, viņi kaķus neiznīcinot, bet tikai kastrējot un nogādājot atpakaļ uz vietu, kur tie tika paņemti. Pēc šīs sarunas sazvanījāmies ar Rīgas patversmi, viņi informēja, ka viņiem nav līguma ar pašvaldību un viņi nav bijuši Mārupes pagastā. Tā arī palikām neziņā, no kurienes šie cilvēki bija….Tātad apzināti tika sniegta melīga informācija, lai mēs neuzzinātu, kāda firma savāca un kur tika aizvesti noķertie dzīvnieki. Internetā arī tika ievietota informācija un pazudušā kaķa bilde. Ja jau patversmes darbinieki ir tādi dzīvnieku glābēji, varbūt vismaz 1 reizi nedēļā vajadzēja izskatīt info par pazudušajiem kaķiem un ziņot to īpašniekiem, bet tas acīmredzot viņus neinteresē, jo vieglāk laikam ir saņemt naudu par noķertajiem dzīvniekiem, un to iemidzināšanu, nekā darīt labus darbus. Rodas iespaids, ka patversmes „MEŽAVAIROGI” darbiniekiem-kaķu izķērājiem pašvaldība maksā attiecīgi par noķerto kaķu daudzumu un tam nav nekāda sakara ar tādiem cēliem mērķiem, kā dzīvnieku glābšana un aprūpe, bet tas ir tikai bizness, lai iedzīvotos….. Par to, ka kaķu izķērāji ir no „MEŽAVAIROGIEM”, uzzinājām no kaimiņienes, jo viņai arī pazuda kaķis, kurš arī tika savākts no mājas pagalma un joprojām nav atvests uz dzīvesvietu, acīmredzot ir tikpat „ laimīgi adoptēts” kā mūsējais. Spriežot pēc ciematā uzliktajiem paziņojumiem, par pazudušajiem kaķiem, mēs neesam vienīgie, kuru kaķi ir atraduši „citus medību laukus” pateicoties patversmes „MEŽAVAIROGI”” darboņiem.. ŅEMOT VĒRĀ MŪSU NEGATĪVO PIEREDZI, VISUS RĪGAS UN TUVĀKO RAJONU IEDZĪVOTĀJUS AICINU: LŪDZU, UZMANIET SAVUS DZĪVNIEKUS, UN VISPIRMS SARGIETIES NO KAĶU BENDĒM, ĪPAŠI KAĶU PATVERSMES „MEŽAVAIROGI” DARBOŅIEM!

E