Mooncat

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Mooncat - Sūdzības un atsauksmes

Mooncat - Плохой сервис

Плохой сервис Через данный клуб, а точнее у Aija S. Было куплена абиссинская кошка. При первоначальной договоренности кошка должна было быт стерилизована с родословной, ветеринарным паспорт со всеми прививками и договором. При заборе кошки Aija S. Стерилизацию оставила за покупателями, что уже нарушило первоначальный договор. Сам договор купли / продажи ждём 5 месяцев. Клуб mooncat и его представители отказали нам помочь в решение данного спора. Крайне не рекомендую!

Mooncat - Ciltsraksti

Neiesaku vispār ielaisties ar šo klubu. Tur savācās visi slimākie un nelabvēlīgi kaķi. Audzētavās notiek sazin kas. Kaķi tiek vesti slimi uz izstādi un tādi paši kaķēni tiek pārdoti. Tiek falsificēti dokumenti - kaķu ciltsraksti. Jebkurš cilvēks atnākot uz klubu, samaksājot, var saņemt ciltsrakstus, pat izbrāķētam kaķim. Tādu iestādi vajadzētu likvidēt. Tur kaķi tiek nevis kvalitatīvi audzēti , bet gan, vairoti, lai tikai tirgotu un pelnītu naudu.