www.sudzibas.lv Rigas Cats Rudīte Leikuma

Rigas Cats - Rudīte Leikuma

Vēlējos izteikt sūdzību, Rudītei Leikumai un arī runča īpašniecei Jekaterina Sedovai par to, ka R.Leikuma uzticēja savu kaķeni,kā arī kaķēnus, (gaidīšanas, piedzimšanas laiku) vienai sievietei, taču, kad kaķēni piedzima un paaugās, ,respketīvi, pienāca tirgošanas laiks, savāca visus kaķēnus un ar Jekaterinu Sedovu, kopīgi sadalīja naudu, cilvēkam, kurš reāli maksāja un uzturēja viņas kaķi un to kaķēnus, neatmetot pat pusi, no iztērētā, bet par kaķa paņemšanu, attaisnojās, ka kaķēni nav baroti, blusaini, jo tieši tajā dienā viņi tika atblusoti, atbrauca safotografēja Jekaterina Sedova un aizvāca kaķēnus.
Izmantojot situāciju, kad cilvēks nebija uz vietas, kaķēnus pārdeva, gribēju brīdināt, mīļie britu mīļotāji, neuzķeraties uz šo audzētavu, īpaši uz tekstiem, varat paturēt kaķēni, tad atkal viņa būs nebarota, blusaina un savāks kaķēnus, šādi atgadījumi no šīs audzētavas ir bijusī vairākiem cilvēkiem, respektīvi, viņa iesaistīja nepareizo personu, šajā lietā, šobrīd policija ir iesaistīta visā šajā pasākumā.