Draugiem.lv - FERMA

ESMU MAZLIET ŠOKĀ.
MAN IR 9 GADUS VECS DĒLS.PATĪK VIŅAM DRAUGIEM.LV FERMA, BET NAKTĪS IR TRAUCETS MIEGS.
STRADAJU PATI PAR PSIHOTERAPEITU.
AR ŠĀDU PROBLĒMU AGRĀK PIE MANIS VĒRSĀS BĒRNU VECĀKI UN TAGAD IR PIENĀCIS LAIKS, KAD PATI ESMU SASKĀRUSIES AR ŠĀDU PROBLĒMU, TĀPEC AICINU BĒRNU VECĀKUS PIESKATĪT SAVUS BERNUS UN TĀ VIETĀ LAI BŪTU MIERS NO BĒRNA, ATĻAUT VIŅAM SĒDĒT ATTIECĪGAJĀ SAITĀ, BET MĒĢINĀT RADĪT IESPĒJU UN ROSINĀT INTRESI PIEVĒRSTIES PRAKTISKĀM NODARBĒM, ATBILSTOŠI BĒRNA VECUMAM, PRETĒJĀ GADĪJUMĀ BĒRNI IZAUGS PAR ZOMBIJIEM AR TUKLĀM AMERIKĀNISKĀM PAKAĻĀM UN LĪKU MUGURU, NOŽĒLOJAMI TEORĒTIĶI AR NOSLĒGTU VIEPUSĒJAS DARBĪBAS INTREŠU LOKU PC VIRZIENĀ.

I

H harijs 09.02.2011

Nu zini ko, kas Tu par terapeiti!?
Vai nu atļauj palikt sīkajam par zombiju, vai maini mājas disciplīnu.
Manai civilsievai ir mazdēls, sēž no rīta līdz vakaram un rauj spēlītes, bet kad esmu mājās, nez kāpēc vispirms izdara to kas mājās jādara, tikai tad spēļē.
Sīkos vajag audzināt stingri, bet ar mīlestību. Un jāliek manīt kas ir žagari, sods.

Z Zinaida 09.02.2011

Pagaidi, kad sāks nākt rēķini par pornosaitos pavadīto laiku, tad sāksies vēl lielāka jautrība.

E Esesesseseseseses 09.02.2011

Zinaida, tur drīzāk daudz vīrusu parādīsies un māmiņa būs spiesta maksāt par dēliņa sadarītajiem darbiņiem! Nu bet tas jau uz Draugiem.lv neattiecas.

S Sesks 09.02.2011

Šajā spēlē visu jauno latviešu paaudzi pieradina pie zemnieku dzīves, kad Latvijā cita vairs nekā nebūs - būs tikai zemnieki un kungi...

M Marija 23.03.2011

Piekritu, jo uzskatu ka bernam apm . lidz 16 g . interneta nav ko darit . Demzel daudz vecaki to negrib saprast . Un demzel palaid pasaule, bet audzinat viniem negribas .

č Čoms 23.03.2011

Ne jau Latvijas fermās tie sūdi būs jārauš, bet gan Īrijas, Anglijas, un citās valstīs.Tagad tiek likvidēti Latvijas cūkaudzētāji, pēc tam arī liellopus nedrīkstēs turēt, ES par visu samaksās kompensācijas, jo pasaulē taču ir pārtikas produktu pārprodukcija, un viņiem tas ir izdevīgi, ja Latvijā var realizēt savu sastāvējušo pārtiku.

E Esesesseseseseses 23.03.2011

Vienkārši Marija ... :D :D :D :S

A aaa 21.05.2011

STRADAJU PAR PSIHOTERAPEITI, BESI RESNIE AMERIKANJI UN TAS< KA VIRS IESLEDZ CAPS LOCK! ES NEMAKU TO IZSLEGT AAAAA!!!