www.sudzibas.lv sia wayx lakijs " cakijs liels krapnieks , pimpaars

sia wayx lakijs " cakijs - liels krapnieks , pimpaars

vin lot melo , vin teic ka parcot 60 minuces par 10 minusu cenju , ka tas var buc ja vins 60 minuces parcoc par 10 minucem? tas nav iespejamji . vins ir melis. es jau zin ka vins mel. vins darbojas kopa ar drauciniem lakiju un cakiju kuri vel pie cam zoc ziv no man kabat. vin ar savu klavier nohipnotiz cilvek un cilvek par 60 minutem samaks 10 minut.tas nav normal , vins ir krapniek. pielicumaa ir vina paligs , vins ir bistam un brunojies ar vec un sakaltus maiz. nezinu vai tas ir cakij via lakij , vini ir lot organizet un viltig. pagajusgad interpolinja mekleja. vins ir pimpaars un nejiet pie vinja vins ir melis un krapnieks , man jau zin ka vins mel.

P petinspetins 27.11.2014

+1 cepum autoram . man dirsuciemaataa vins bij iegriezes . man sauc lair anapaur un vins vel nozog malku no skun on traktaram noskruvej ventilj. vin iedod uzpip maru zaliti un tac 10 minuces liecas ka 60 minuces. tas ir vin noslepum.

melis cartupeljis

N ne wayx 27.11.2014

muļķības ! neticiet viņam bet ticiet man jo man ir ticība.
pilnīks bļļ fekālijs
viņi ir godīgi un sakarīki mahinātori kas neko nezagtu pat mušai.
viņs vnk sprieš pēc sevis un nesaprot ka uz ši planētas ir devīgi cilvēki arī ir!

N ne wayx 27.11.2014

un starp citu viņš vnk tāds dusmīgs jo es dabūj viņa māt uz 10 min par 1 h :P