www.sudzibas.lv Cenzūra Latvijā Neatklāj ziņas par mēra Ušakova stāvokli

Cenzūra Latvijā - Neatklāj ziņas par mēra Ušakova stāvokli

Kad mēris Ušakovs saļima maratonā (visu cieņu par centību), tad medijos parādījās ziņa, kas tika kultīvēta nedēļām ilgi - viena un tā pati- ka "viņam cietušas aknas un nieres un citi orgāni". Bat kādi citi orgāni???
Kapēc to noklusē??? Varbūt, ka krāns viņam pacietis?
Neko tautai neviens nesaka- visu sagroza un noklusē

P

A Ausainis 21.06.2011

Delfos lasīju, ka šis Jāņos cerot ieraut aliņu, tātad krāniņš viņam kārtībā.Veiksmīgu izveseļošanos un 51% SC ārkārtas vēlēšanās!

I Ilgonis 21.06.2011

Vai Delfos nerakstīja, ka viņš Jāņos ar kādu grib nokniebties?

A Ausainis 21.06.2011

Par to man nav informācijas, bet ņemot vērā, ka uz Vāciju devās krietni daudz skaistā dzimuma pārstāvju, peļņas nolūkos, gan jau gribētāju šim piedāvāt savus pakalpojumus, netrūks.

I Ilgonis 21.06.2011

Bet nokniebties papardēs ir lustīgāk kā Vācijas slimnīcas mazmājiņā.

T ToIlgonis 21.06.2011

Tava sieva vai māsa gadījumā uz Vāciju peļņā neaizbrauca? Varu noorganizēt tikšanos uz Jāņiem ar Nilu!

T ToIlgonis 21.06.2011

Pāķis ir un paliek pāķis. Domāju, ka Latvijas draiskules ne par kādu naudu nebūtu piedabūjamas drāzties piedirstajās papardēs, kad būtu baudījušas kārtīgu sexu luksusa apartamentos, kādos atrodas Nils.Tu laikam vēl dzīvo padumjlaikos, kad visi kniebās atejās un krūmos.

! !!!??? 22.06.2011

Jūrmalā dzirdēta saruna, , Pazīstama daktere no Stradiņiem teica, ka mēs visi zinām, ka Ušakovs saindēts!!!''Vai būs krimināllieta???Kādēļ naudiņu skaitīja uz mātes, nevis sievas kontu???Notrallinātu???