Reitings Interneta pakalpojumi

Pērkam Kopā
Atlants.lv
Kumi.lv

Proffit - nevar sazināties un saņemt sūtījumu pēc 2 mēnešu laika

nevar sazināties un saņemt sūtījumu pēc 2 mēnešu laika Es veicu pasūtījumu septembra sākumā un pēc 2 mēnešiem nav bijusi nekāda ziņa kad būs pasūtījums izņemot kad es oktobra sākumā 1. reizi rakstīju un tad atbildēja ka būs ap 12.12.2020 un kopš tā laika es esmu rakstījis vēl 3 reizes un neesmu saņēmis atbildi. Esmu arī zvanijis un līnija visu laiku ir aizņemta.

Ss.com - Rupja attieksme

Rupja attieksme SS.COM ļoti rupji atbild uz jautājumu, kāpēc nevaru piekļūt savam profilam un kāpēc netiek atmaksāta nauda. Neiesaku nevienam ievietot šajā portāla sludinājumus. Tikai tādā veidā varam pārmācīt šī uzņēmuma darbiniekus un mainīt šī uzņēmuma attieksmi pret klientiem. Nebūs klientu, uzpūtīgā un rupjā attieksme mainīsies.

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Reģistrējos ss.com iemaksāju 5 eur. Vēlējos ielikt sludinājumu, taču nezināmu iemeslu dēļ parādījās paziņojums, ka man ir liegta iespēja ievietot sludinājumu. Iepriekš nebiju izmantojusi šo portālu līdz ar to nekāda veida pārkāpumi nav bijuši. Sazinājos ar ss.com administrāciju, prasīja, lai nosūtu personu apliecinoša dokumentā bildi. Aizsūtīju bildi. Pēc tam man prasīja nosūtīt selfija bildi ar pasi rokās. Nosūtīju bildi. Pēc tam iestājās klusums. Uz maniem jautājumiem nevienu atbildi neesmu...

Biļešu Serviss - Повторная отмена концерта Бориса Гребенщикова

Повторная отмена концерта Бориса Гребенщикова Мною были куплены три билеты на концерт Бориса Гребенщикова и группы аквариум который должен был состояться в городе лиепая 25.05.20 номер счета 101710612105838 концерт был перенесен на 01.11.20 и сегодня концерт вновь перенесли на 26.04.21 я не согласен с такой политикой и хочу вернуть стоимость трех билетов на сумму 150 евро.

Korbotex "Maku Group" - Заказ 009172 мобильный телефон на сумму 235,75 eur..

23. Сентября 2020 года заказал и оплатил телефон на сумму 235,75 eur заказ 009172 мобильный телефон на сумму 235,75 eur. Заказан и оплачен 23.09.20.. По договоренности была обещана доставка через семь дней, к юбилею. Поставка задерживалась на 10,15 и т. Д. Дней. На звонки просьбу дать объяснения отвечали, что со мной свяжется менеджер. Никто со мной не связался. Заявление на возврат денег написал 13 октября 2020г. Дозвониться не могу с 15.10.20 октября - играет музыка, трубку никто не берет. С 21октября 2020г с 14 часов после набора номера нет гудков.

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Ss.com nodarbojas ar krāpniecību, izdzēš sludinājumu, nobloķē profilu un visu profilā esošo naudu savāc sev. Uz jautājumiem neatbild. Ierakstītām vēstulēm arī neatbild. Es tiešām brīnos, kā tik klaji krāpjoties uzņēmums var netraucēti turpināt savu darbību Latvijā.

Cloudhosting.lv - Slikta klientu apkalpošana

Zvanot uz uzņemuma kontakttalruni ar nodomu izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus man norauj visu kredītu. Kas mūsdienās tā rīkojas pret savu potenciālo klientu? Neskaitot to ka saruna pārtrūka pusceļā atpakaļ zvanu tā arī neesmu sagaidījis. Ja tāds ir viņu biznesa modelis nopelnīt no potenciāliem un, vai neapmierinātiem klientiem izmantojot saziņas veidu. Tad ceru ka visi šādu scameru uzņēmumi ar laiku izmirs. Tas tak galīgi nav nopietni.

Ss.com - Dzēš ārā pareiz sastādītu sludinājumu

Dzēš ārā pareiz sastādītu sludinājumu Pārdodu auto riepas. Netipiski lēti. Cena norādīta par visām riepām. Viņi uzskata ka ir kļūda un izdzēš. Naudu neatgriež. Jau ne pirmo reizi. Centos ar ss administrāciju pastrīdēties, pierādīt savu taisnību. Viņi vienkārši izdzēsa manu lietotāja kontu. Uz konta bija nauda + bonusi uzkrāti pa daudziem gadiem kopā ap 15 eur. Vairs jau neko neatgūt. Labprāt tos blēžus iesūdzētu tiesā.

Atverskapi.lv - Zog naudu

Zog naudu Es nomainīju profilu, bet es nezināju, kā sāksies grūtības. Labi es uzrakstīju man to profilu, kur varēju maksāt ar savu karti atguvu... Šodien es papildinu savu abonēšanu, ar bankas karti un man jau 2 reizes, katru mēnesi noņem 1€ un nekāda abonēšana neapmaksājās. Tas nav godīgi, ja nevar tā no jauna profila lietot reģistrēto karti, vismaz naudu sutāt atpakaļ.

Plus371.lv - Slikts serviss

Pasūtīju preci i - veikalā, par samaksu vai ir saņēmusi zvanīju, pēc zvana atsūtīja e-pastu ka viss kārtībā. Par preces saņemšanu zvanīju vairākas reizes. Jau ir pagājušas vairāk kā 6 dienas par piegādi. Tas arī tiek izcelts ar tumšākiem burtiem e-pastā. Preci piegādā 6 dienu laikā.. Neiesaku veikals kam nevar uzticēties...

Facebook.lv - Cenzūra, komunikācijas liegums, vārda brīvības ierobežojums

Ko ignorē un zaimo facebook ar cenzūru un komunikācijas liegumu socilajos tīklos pēc satversmes 100. Panta - ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta. Ano cilvēktiesību deklarācija - 19. Pants katram cilvēkam ir tiesības uz pārliecības brīvību un tiesības brīvi paust savus uzskatus: šīs tiesības ietver brīvību netraucēti palikt pie saviem uzskatiem un brīvību meklēt, saņemt un izplatīt informāciju un idejas ar jebkuriem līdzekļiem neatkarīgi no valstu robežām. Ziedonis Ķiģelis

Ss.com - Не корректное отношение к плательщикам

Не корректное отношение к плательщикам Зайти на ss.com - это из раза в раз испытание. То пароль устарел то ссылка. Хотите обновить пароль, заплатите или не войдете на свою страничку. То буквы не те, то запятые не там. Ни на одном сайте мира не встречал таких правил напрашивается вопрос-вы там шизофренией не страдаете?

Ss.com - Serviss labs, daudz krāpnieku no LV un EU

Serviss labs, daudz krāpnieku no LV un EU Gribēju pārdot datoru ss.com.. Dabūju trūkties no n-tiem krāpniekiem. Raksta watsapp! Gan lv, gan, lielākoties, no uk numuriwm (+44...) neviena reāla pieprasījuma. Visi tik grib, lai nosūtu datoru ar omniva vai dpd un iesūta viltotus kontus, vakarā. Saku - nosūtīšu, kad saņemšu naudu: un tie draudi sāk pieaugt. Lūdzu neticiet! Ja jau viņu ir tik daudz, tad jau bizness strādā un Latvijā tiek apmānīti daudz, daudz cilvēki! Lūdzu - sagaidiet naudu, tad sūtiet preci! Esiet uzmanīgi!

Ss.com - Обман, плохой сервис.

Обман, плохой сервис. Потратил час, что б поставить своё объявление на продажу стабилизатора для моб. Телефона. В итоге ничего не вышло. Объявление хотел поставить бесплатное. Пять раз или больше приложение просило указать название модели. Хотя я все разы указывал. В конечном итоге меня заблокировали. Со странным обоснованием. Фото прикладываю. Но за деньги, я мог поставить это объявление на ss.com. Портал ss.com полностью захватил монополию на размещение объявлений в интернете и диктуют свои условия. На других...

salidzini.lv - Atbalsta krāpniekus

Salidzini.lv atbalsta krapnieku uznemumus - ka proffit.lv - karbotex.lv un pēc pēdējam sūdzībam saportu kad ir jau nākusi klat vel veikali šai afērai. Ir pilns internets ar sūdzībam kur tiek izkrāpta nauda caur šiem interneta veikaliem, bet salidzini.lv atļauj viniem reklamēties sava majas lapa ar precem kuram Cena ir neadekvāti zema - nav nekur pasaule tādas Cenas viņu noraidītājam precem. Es rakstīju sūdzību un brīdināju salidzini.lv par to kad notiek atklāta krāpšana šajos veikalos, bet...

Ss.com - Обман

Обман Подал платное объявление, в котором было несколько позиций по разным ценам, что нарушило пункт 5.4, с которым мало кто знакомится пред подачей объявления. Возможности изменить платное объявление нет, деньги никто не вернул, на запросы никто не ответил. После этого подать бесплатное объявление ни в одну категорию больше не могу, попал в какой-то чёрный список или что-то вроде того. Нарушение правил так особо и не понял, т. К. В том же разделе есть такие же объявления с несколькими товарами за...

Ss.com - Profils nobloķēts nevaru tik pie sludinājumiem, SS neatbild

Profils nobloķēts nevaru tik pie sludinājumiem, SS neatbild Pēkši nevaru tiks pie saviem slūdinājumiem, sistēma Saka parole ir nepareiza, tas pats arī sievas kontam abi esam dienu pirms gājuši iekšā un publicējuši slūdinājumus. Atjaunot paroli arī neizdēvas jo ss.lv sistēma atkal izmēt kļūdu. Uzrakstījam e-pastu redaktoram, bet atbildes nav. Ļoti slikts serviss un ļoti novecojusi sistēmu, kuru būtu jāizvieto ar normālu pakalpojumu!

Mansviedoklis.lv - Krāpšana

mansviedoklis.lv Krāpnieki ! Kad pirmo reizi apmainīju punktus pret loto biļeti, to saņēmu pēc 2 mēnešu kavējuma. Toreiz uz e-pasta saraksti viņi pieklājīgi reağēja. Taču šobrīd jau no marta mēneša gaidu apstiprinājumu. Iepriekš katru mēnesi pasūtīju Latvijas Loto biļeti. Nu jau sešas netiek apstiprinātas. Komunikācija pilnīgi nekāda. Tai pat laikā aptaujas saņemu. Šobrīd ielogojoties profilā varu redzēt, ka apstiprinājuma joprojām nav. Un izskatās, ka iemainīt punktus pret loto biļetēm vairs nepiedāvā. Viņi neievēro paši savus noteikumus. Krāpnieki !

Ss.com - Воровство денег и блокировка без причины

Воровство денег и блокировка без причины Проблема, как и у большинства обворованных клиентов дебильного и воровского портала ss.lv. Прошёл регистрацию, написал объявление, оплатил деньги и сразу заблокировали. Телефон воровской конторы не поднимают и на претензии не отвечают. Беспредел в 21 веке. В ес! Меня больше интересует, почему полиция не реагирует на такое огромное количество жалоб?

Andelemandele.lv - Lietotu preci tirgo kā jaunu

Lietotu preci tirgo kā jaunu Vēlos atstāt atsauksmi (negatīvu) par pārdevēju Elīnu Jakubovsku. Elīna Jakubovska portāla andelemandele.lv tirgoja chanel lūpu zīmuli aprakstā nordot - jauns. Bet patiesībā pārdeva lietotu kosmētiku asinātu un saīsinātu zīmuliun pēc tam izdzēsa savu profilu no andelemandele.lv ja gadījumā viņa piereģistrēsies ar jaunu profilu, esat uzmanīgi! Elīna jakubovska ir krāpniece!