www.sudzibas.lv KEY Community Krāpšana, negodīga komercprakse, piramīda

KEY Community - Krāpšana, negodīga komercprakse, piramīda

KEY Community - starptautisks krāpnieku uzņēmums. Ik pa laikam tiek mainīts uzņēmuma nosaukums. Piramīda. Iesaistīti daži vairāk vai mazāk pazīstami Latvijas cilvēki, kuri tā kā varētu radīt uzticamības oreolu naudas piesaistei. Visu laiku kautkas tiek solīts. Nākotnē, drusku jāpaciešas, tādi laiki, pārmaiņu laiki. Pēdējā fiška - iegādāties pūlus dzīvokļu iegādei Arābijā.. 5500$. Principā tiek piedāvāts iegādāties tukšu gaisu par mazāku un lielāku naudu. Lai kautcik formāli tas viss izskatītos ir noorganizēta mistiska kriptoskola Rūpniecības ielā. Bet adrese protams drīz mainīsies.. Kompānija, kurā absolūti un principā tiek noliegta kritiskā domāšana. Vienam otra slavināšana. Un prezentācija ir galā.. Tas notiek ZOOM platformā.. Tiek kultivēts līderisms, rangu audzēšana, mistiski bonusi, bootkempi (bootcamp) ap 3000 $ vērtībā. Liels spiediens uz jaunu cilvēku piesaisti, kuri protams būs piramīdas apakšpusē.. Pirms saistīties ar šo KEY, vispirms silti ieteiktu apdomāt, vai jums tas tiešām ir vajadzīgs.. Tiek pirkts un pārdots gaiss, kas tiek nosaukts par produktu..

H

T taisnibascinitajs3 30.11.2022

Un cik naudu pats ieguldīji, līdz tas pieleca?

H hohoho9 30.11.2022

necik