www.sudzibas.lv Anete.lv Gemex trading SIA Nepiegādā preci sevis noteiktajos termiņos

Anete.lv Gemex trading SIA - Nepiegādā preci sevis noteiktajos termiņos

01.11.2022. tika saņeMts rēķins , kur norādīts ka preces piegāde 7-10 darba dienas, un tika veikta samaksa par izvēlēto preci. 24.11.2022.prece nav saņemta, iz pagājušas 18 darba dienas. Uzņēmums pats neuzskata par vajadzīgu klientam paziņot par savām problēmām termiņu neievērošanā. Pa tālruni puisis pagājušo nedēļ solīja, jo notikusi aizkavēšanās, bet šodien, 24.11.2022., pat nevar nosaukt piegādes datumu!

I

Good Intentions 24.11.2022

Nekas jauns. Cilvēki ar pieredzi pieejamībai un piegādas laikam netic.

K Kristaps Bresme 09.12.2022

Gemex traiding kompānija ir reālie krāpnieki.Es arī esmu caur šo kompāniju samaksājis un pilnīgs klusums.Viņus arī nevar sazvanīt.un uz epastiem neatbild vajadzētu iejaukt bez tabu,vai ko līdzīgu.

H Herberts Herberts 05.03.2023

Nevajag pirkt tur, kur itkā ir pieejamas VISAS pasaules preces, tas ir viens. Otrs tas ir, nevajag pirkt tur, kur nevar saņemt preci uz viētas ar pēcapmaksu..