Reitings Interneta pakalpojumi

Pērkam Kopā
Atlants.lv
Kumi.lv

Ss.lv - Krāpšana, naudas līdzekļu zagšana

Krāpšana, naudas līdzekļu zagšana Iesniedzot vairākkārtēji maksas sludinājumu šajā kantori ss.lv, tiek dzēsts pēc minūtes pēc iesniegšanas, papildinot par noteikumu pārkāpšanu, kautgan noteikumos, pat blakus stāvošu nosacījumu nav, zagļu kantoris, dzīvo uz loxu rēķinā, dzes sludinājumus pēc 2min iesnieguma, ar pilnas summas iekasēšanu, bez brīdinājuma par ittka noteikumu pārkāpšanu, brīdinājums neiesaku likt šinī saita ss, lv sludinājumus, gribētos, lai sūdzības lv tālāk nodrošina pillnuizzpissanu ss.lv un šī saita vair...

Ss.com - Bloķēšana

Bloķēšana Es tiku aizbloķēta. Ir nepieciešams ielikt sludinājumu. Bet tagad to nav iespējams izdarīt nekādus paskaidrojumus un termiņus administrācija nesniedz. Neiet vispār uz kontaktu. Esmu vairākas reizes rakstījusi administrācijai. Bet bez rezultāta ja varat padalieties ar informāciju kā var atrisināt esošo situāciju. Esmu godīgs cilvēks un nesaprotu šādas situācijas iemeslus.

Go3.lv - Serviss un personas dati

No sakuma mājās lapā tiek piedāvāts iegadāties abonementu ar atlaidi, bet pēc reģistrācijas jau bez. Mājaslapā nav iekļautas Pogas lai izdzēst savus datus vai savu kontu. Pēc sarakstes pieprasa uzrakstīt fizisko iesniegumu, nofotografēt un atsūtīt viņiem uz e-pastu [slēpt]@go3.lv) un konts būs izdzēsts tikai 30 dienu laikā. Savu fizisko (īsto) adresi nedod un Saka ka apkalpošanas centra arī nav.

Biļešu Serviss - Gandrīz 3 gadus gaidu koncertu, kurš tiek pārcelts

Gandrīz 3 gadus gaidu koncertu, kurš tiek pārcelts 2020. Gada 12. Februārī mājas lapā: bilesuserviss.lv veicu maksājumu uz SIA “Biļešu Serviss” kontu par Artik & Asti koncertu, kuram bija jānotiek 2020. Gada 29. Maijā. Saistībā ar covid-19 izplatību Latvijā tika izsludināta ārkārtēja situācija, līdz ar ko koncerts tika pārcelts uz 2020. Gada 18. Novembri. Dēļ kultūras pasākumu ierobežojumiem, koncerts tika pārcelts uz 2021. Gada 30. Oktobri. Pieaugot Latvijā covid – 19 izplatībai, 2021. Gada 21. Oktobrī tika ieviests “Lokdauns”, līdz ar ko...

Grandem - Testa uzdevumi

Testa uzdevumi Labdien! Bija ieskats kompānija g r a n d e m darbas atlase, viedi pilnības šausmas kā vadīja tās kārlis balodis | ui/ux designer, project manager iesūta testu gramatiska kļūdām otrs nemāk kārtīgi aprakstīt darba materiāliem šausmas iesūt pdf failā un kad gribi uzzināt atbildi nevar tieši normālu atbildi izskatās kātiņu kompānija.

Ss.com - Slikts serviss

Slikts serviss Sveicināti! Vēlējos ievietot sludinājumu portālā ss.com, lai pārdotu istabas augu, diemžēl biju aizmirsusi paroli, tādēļ nosūtīju savu e-pastu ar lūgumu to atjaunot. Atpakaļ atnāca norāde atjaunot paroli ar telefona īsziņas starpniecību, kas ir maksas pakalpojums. Tā kā man nav iespēja izmantot šo pakalpojumu, nosūtīju administratoram vēstuli ar lūgumu iesūtīt atjaunoto paroli. Atpakaļ saņēmu iespēju ielogoties ar google.com vai fb kontu, ko arī izmantoju, taču manas cerības ievietot...

MCK / Media centrs Kurzeme - Slikta sadarbība un kvalitāte

Lūdzu, esiet uzmanīgi, atsakoties no MCK pakalpojumiem, jo var nākties maksāt vēl par pāris mēnešiem papildus, kaut pakalpojumu neesat saņēmuši! Pa pastu nosūtītu iesniegumu pirmoreiz esot pazaudējuši, tāpēc vēl par 1 mēnesi bija jāmaksā papildus, otro reizi sūtīto iesniegumu bija saņēmuši, bet, vienalga, vēl izrakstīja vienu rēķinu par nākamo mēnesi. Vairāku gadu laikā diezgan bieži pazuda internets. MCK neiesakām nevienam.

SIA "Digitālā Darbnīca" - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Izvairāties no sia " digitaladarbnica" reģistrācijas numurs, 40103760979. Izvairāties Edija krāpnieki Sola stabilu algu izvairās maksāt un nevēlas maksāt nodoļus liek visiem pašnodarbinātais strādāt un pēc tam pasaka mūsu nav līgums nemaksāšu Sola netur izvairāties strādāt ar viņu viņa kompāniju

Digitaladarbnica.lv - Krāpnieks

Krāpnieks Labdien! Izvairāties no Edijs Sausis viņš ievedīs. Vienās problēmas tev uzaicināja uz darba interviju piedāvā strāda uz viņu saka tev ir jābūt pašnodarbinātaim palīdzēs visu ar nodokļiem izrādās neko nepārzini šausmas kādi Cilvēki palikuši pasaulē ne iesaku saistības Tādu avatūrsistu nemāk normāli aprakstī darāmas darbus un viņa pofig kā tiksi nodokļiem galā .

Ss.com - Slikts serviss

Slikts serviss Vietnē ss.com ir šausmīgs serviss, maz meklēšanas iespēju un pastāvīga krāpšanās par naudu. Es domāju, ka mums vajadzētu pārtraukt izmantot šo pakalpojumu. Atradu alternatīvu, bezmaksas, modernāku un ērtāku - gelios.lv. Pamēģiniet, varbūt palidzēs.

Ss.com - Nesaņēmu pakalpojumus par ko samaksāju

Nesaņēmu pakalpojumus par ko samaksāju Ievietoju atkārtoti maksas sludinājumu (5€ uz katrām 2 nedēļām), bet mana profila ir vecs telefona numurs uz kuru nevar sazināties. Un to nomainīt man neļauj ta ka jaunais jau ir reģistrēts cits profila. Ta ka es jau samaksāju par sludinājuma izvietošanu, nevēlos meklēt to jauno profilu. Kuram man nav pieejas. Un iepriekšējās reizes klienti nespēja ar mani sazināties, tādēļ teksta ierakstīju jauno numuru ar tekstu pa vidu ka to dara ari citi autori. Bet manu sludinājumu uzreiz izdzēsa. Bez...

AtrisinātaSs.com - Krāpšana, nepamatoti rēķini

Krāpšana, nepamatoti rēķini Nesaprotama situācija. Šodien atnāca 2 nepamatoti rēķini no ss.com nelietoju ss jau gadus 8 laikam, vairs nav ne parole, ne numurs, kas tur norādīts. Vienā dienā 2 rēķini par 5 eiro katrs, par it kā ieliktiem sludinājumiem. Atkārtošos, neizmantoju to miskasti gadus 8! Par kādiem sludinājumiem tiek prasīta nauda? Vai tad ss.com var likt sludinājumus uz rēķinu? Man šķiet, ka kamēr neapmaksāsi, neko nevar izlikt. Rakstīju viņiem e-pastā, bet palasot sūdzības, vairāk kā skaidrs, ka atbildi gaidīt nav vērts. Atstāšu bildes pielikumā

Sevisapzinasanaskola.lv - Agresīva, nekopetenta attieksme

Agresīva, nekopetenta attieksme Biju skolas un psihosomatikas terapeites Ilutas Repules kliente ilgāku laiku, kura laikā piedzīvoju agresīvu un nekopetentu attieksmi pret citiem klientiem, tas sāka atgādināt sektu, kamēr vienu dienu šādu attieksmi piedzīvoju pati. Pēc atsauksmes atstāšanas fb skolas mājas lapā, saņēmu draudu vēstuli par kriminālprocesu. Wow!

Boldnet - Плохой сервис

Компания рассказывает о клиентах другим клиентам. У нас был подключён интернет и у них же был подключён интернет у моих родных. Был период что за два месяца не заплатили за интернет. Так они позвонили моим родным и рассказали о том что у меня долг вплоть даже о том сколько долг. Они нарушают права о не разглашение личных данных клиентов.

Ss.com - Bērnu apkrāpa,pērkot datoram videokarti.

Bērnu apkrāpa,pērkot datoram videokarti. Mans pusaudzis par savu izlaidumā uzdāvināto naudiņu devās uz Rīgu un nopirka datoram videokarti. un,protams,tika apkrāpts par 160Eiro-negarbojas,sludinājums dzēsts,sazvanīt nevar. Muļķīga situācijā,bet negribētos uzdāvināt krāpniekam naudu. Varbūt kāds gudrāks cilvēks var palīdzēt " sadzīt pēdas" šim zaglim?,rakstīšu arī policijā iesniegumu. Daudzdzīvokļu mājas adrese-Meldru iela 26 telefona numurs: 28854398

Livas - Интернет

Интернет Просто ужасный интернет-соединение. Если раньше было ещё терпимо, то сейчас вообще наглости нету предела. У нас контракт на 300 Mbps, однако на деле оно колеблется в районе 10-30. Дело не в роутере или маршрутизаторе. Нам Ливас САМ их менял и заверял что теперь всё ок будет. Контракт разрывать не хотят, ссылаются на то что если хотите, платите штраф. На вопросы о том что они нарушают условия договора о том что они обязаны выполнять заверянные цифры в контракте, они его нарушают и плюют с...

Biļešu Serviss - Kirkorova sovs.

Kirkorova sovs. Jau divus gadus ir atlikts filipa kirkorova šovs. Tagad bij jānotiek 25.05.2022 gada bet nenotika sakara ar to ka filips ir ieklauts melnaja saraksat. Vēlos zināt kad atgriezis naudu. Kāpēc Igaunija vajadzēja koncertam but 27 maija un tur naudu adgirz uzreizi kas tad mes esam sliktāki par citiem es piemēram par biļeti samaksaju 40 ero un velos atgut savu naudu.

SIA..E un partneri Latvija - Ļoti slikta attieksme

Tā līdz šim nekādu ziņu no krāpniekiem. Vakar vēl uzrakstīju bet klusums. Nemaz neatbild uz wacapu. Vai arī ka uz izziņām nemaz neatbild. Visu laiku ignorē. Jau ceturtais mēness būs klāt bet nemaz neliekas ne ziņas. Ar tādiem labāk neielaisties iepirkties internetā veikala. SIA e un partneri. Lūdzu es gribu jūs brīdināt ar šiem cilvēkiem Elvis Vītols.

Pv.lv - Заплатила за е-билет - но билет не прислали и не вернули деньги

Последнее время система pv.lv постоянно глючит, показывая ошибку. Но при этом деньги с карты снимаются/30.04.2022 при покупке е-билета деньги сняли, а билет не прислали ни на почту ни на телефон. Пришлось покупать билет дороже в электричке. Стала разбираться с pv.lv, ответили - что система исправна и возвращать деньги не будут. Но билет так и не появился. Больше пользоваться системой pv.lv не буду и не советую

Krāpšana - Dmitri šitas cilvēks krāpnieks viņš negrib maksāt

Dmitri šitas cilvēks krāpnieks viņš negrib maksāt Дмитрий папрасил адменистрироваю свой интернет магазин паправить шаблон выставить товар зделать ево большим не как на его куплиной шаблон вопще новый дезаи н и адменистрироваю магазин на ворпрэйсе за первый месец нечего не оплатил за второй тожа я выставил щот за проделана роботу и аказаные услуги за настройку шаблона добавления плогинов перенос на хостинг и домин его интернет магазина посли патраченого времени и проделаный работы он кармил завтракамиисылаясь что нету у него денег и вапще он не...