www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

SS.COM - Krāpšana

Pēc tam, kad mani apčakarēja ap trīs gadus atpakaļ, nobloķējot pieeju profilam un noņemot no mana ss. Konta naudu, neko nepaskaidrojot, nebrīdinot/neatbildot uz jautājumiem/vēstuli, pamēģināju tagad iesniegt sludinājumu, un izrādās, ka nekas nemainās - jo naudu ap 16 eiro saņema, bet pakalpojumu - sludinājumu ievietošanu ss.com portālā - nesniedz. Un tapāt, ka iepriekšējā reizē, atbilde uz jautājumu tā arī nesekoja.
Silti lūdzu visiem pāriet uz citiem sludinājumu portāliem, jo citādāk tas nekad nebeigsies. Šādu nekaunīgu krāpniecību var izbeigt ignorējot ss.com pakalpojumus, ko var sasniegt, ja katrs no mums būs solidārs!

После того, как меня обманули около 3 лет назад, заблокировав доступ к профилю и сняв с ss счёта деньги, без объяснений, предупреждений/не отвечая на вопросы/письма, попробовала сейчас подать объявление, и оказалось, что ничего не изменилось - так как деньги 16 евро получили, а услугу - размещение объявления на ss портале - не предоставили. И также как и в прошлый раз, ответа на вопрос так и не последовало.
Очень прошу всех перейти на другие сайты объявлений, так как иначе это никогда не закончится. Такое бессовестное мошенничество можно прекратить игнорируя услуги ss.com, что можно достигнуть, если каждый из нас будет солидарен!

13.06.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes