Reitings Interneta pakalpojumi

Pērkam Kopā
Atlants.lv
Kumi.lv

Biļešu Serviss - slikts serviss

slikts serviss Neiesaku iegādāties dāvanu kartes šajā servisā, jo ļoti neērti, ka jāizmanto visa summa vienā pirkumā. Ja gadijumā nevarat atrast pasākumu par visu summu, atlikumu nevarēsiet izmantot cita pasākuma apmeklēšanai. Lieki piebilst, ka pasākumu piedāvājums ir diezgan nabadzīgs - daži labi koncerti vai baltijas pērle, bet pārējais diezgan bezgaumīgs.

Ss.com - Slikts serviss, bojājums, krāpšana

Slikts serviss, bojājums, krāpšana Nevaru reģistrēt savu tālruni ss.lv, jo rada kad kāds jau lieto to, kad cenšos to atgriezt, jāsūtas sms uz noteiktu numuru pa kuru skaita nost naudu, esmu jau pazaudējis riktīgu summu un man nekāds tel nr netika atgūts, vel par to lai ieliktu sludinājumu prasa veselus 4 euro, tāda sajuta kad nauda krīt no debesīm.

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Pēc ievietotā sludinājuma, uz e-pastu atnāca šāds: informējam, ka iesniegtajā sludinājumā ir pārkāpti sludinājumu servisa lietošanas noteikumi: 5.1 lietotājs neievēro likumdošanas prasības, vispārpieņemtās uzvedības un ētikas normas. Sludinājumā nav aizpildīti obligāti aizpildāmie lauki, vai norādītā informācija ir nepareiza vai ir kļūdaina. Viss tika pārbaudīts, viss ir korekti aizpildīts. Uz saziņu atbildēja ļoti ātri un ar izdomātu citu jau pavisam iemeslu. Izskatās pēc dubultotas vai...

Mm.lv - Izvieto paši krāpšanas sludinājumus

Izvieto paši krāpšanas sludinājumus Šo uzņēmumu vada cilvēks pret kuru ierisinātas daudz krimināllietas, tai skaitā par krāpšanu un nodokļu nemaksāšanu un viņus piesedz vid. Šī uzņēmuma ipasniekx ir pedofils kurš raksta vēstules nepilngadīgiem! Foto ir redzama, uzmanieties. Viņš arī izmanto citus serverus ne tikai savu mm.lv bet arī ss.com un gribu.lv. Viņa uzņēmums ir parādā valstīj 15000 eiro jau vairākus gadus!

Ss.com - Nepatiesa Cena

Nepatiesa Cena Sveiki. Cena neatbilst sludinājumam. Ir izlikti daudzi sludinājumu ar citiem numuriem. Sludinājuma Cena ir 250 - 260 eiro. Kad szvani cenu operators Saka 290. Https://www.ss.com/msg/lv/production-work/firewood/granules/bfgcej.Html sieviete neatbild kāpēc viņiem nav korekta informācija. Negrib runāt, atbild ka tādai cenai ir jābūt. Pasi izliek par 250 eiro, pa telefonu runa 290

Ss.com - Nav nopublicēts

Nav nopublicēts Samaksāju, bet sludinājums nav nopublicēts! Un man nav saprotams, kāpē ir nepieciešamība rakstīt kaut kādas 350 rakstu zīmes ja es varu savu pretenziju paskaidrot īsi un konkrēti ar galveno domas izklāstu!? ! Kam tad īsti ir domāts šis nesakarīgais portāls? !? Pie tam par manu naudu? !?

Ss.com - Slikts serviss

Slikts serviss Servisi sliktākā līmenī kā jebkur citur! Nevaru ielikt, bet viens darba meklēšanas sludinājums, ne par velti, ne par velti, no jebkuras Ip adreses raksta, ka pārkāpis noteikumu, tomēr pieņem konta papildināšanu bez jebkādas problēmas, cenu zīmes sludinājumam ir vieta! Visur Eiropā šādi pakalpojumi ir bezmaksas, un tikai mums ir maksa, un viņi joprojām plēš naudu, bet jūs nevarat ievietot sludinājumu.

CV-LITE - Krāpšana

Izveidoju vienu cv, par kuru samaksāju 1,95. Pēc nedēļas no konta pazūda vēl 29,99, sazinājos ar uzņēmumu, kur teica, ka ja esmu saglabājusi vienu cv, tad automātiski man ir pieslēgts premium abonements, un nauda tiek noņemta no konta un netiks atgriezta! Krāpnieki. Uzmanāties!

Douglas - Slikts serviss

Slikts serviss Neatnāca norādītājā datumā pasūtījums, kas bija 4. Jūlijs, bet tikai šodien. Rīga Plaza Douglas veikalā iedotais kupons, kuru varēja izmantot tikai e-veikalā nedarbojās, jo paciņā natica pievienots kuponā paredzētais bezmaksas līdzeklis un pārsteiguma dāvana. Skumji, jo es pirkumā douglas e-veikalā iztērēju nepilnus 100 eur. Paciņā, kad to beidzot saņēmu atradās tukšs kartona iepakojums ar uzrakstu, ka manu pasūtījumu bija saiņojusi solveiga, iespējams, šīs sievietes nekvalitatīvo darba spēju...

Kebieshop - Krāpšana

Sveiki. Pasūtīju interneta saitā, apavus Puma . Bet diemžēl apavi atnāca bez zīmola . Cena 49 eiro. Rakstīju viņiem uz e pastu, neatbil. Adgādāja preci kurjers, . Vēlos , lai atsūta preci ar zīmolu, vai lai samaina uz citu preci, ar zīmolu, vai lai atdod naudu atpakaļ. Esmu ļoti vīlusies.

сайт одежды - два заказа оформлены, деньги уплачены - ни товара, ни обратной связи нет!

два заказа оформлены, деньги уплачены - ни товара, ни обратной связи нет! 1-го июня на этом сайте сделала 2 заказа, по 50 евро почти, оплатила. Подтверждение пришло неубедительное, без сроков получения. Прошло 2 недели, задала вопрос о получении. Связи обратной нет никакой. Ни ответа, ни денег, ни товаров! Мошенники, ложный сайт?! Делала очень много заказов на разных сайтах. Все заканчивались удачно - нормально.

CCC Riga Digital Services SIA - Šausmīgs menedžments, pārkāpj vairākus darba likumus, visu laiku kavē vai nepareizi izrēķina alga

Šausmīgs menedžments, pārkāpj vairākus darba likumus, visu laiku kavē vai nepareizi izrēķina alga Darba apstākļi ar katru gadu pasliktinās, piemēRoja psiholoģisko spiedienu kamēr neparādījās arodbiedrība. Vietējā valdība vienmēr melo, grāmatvedība ir šausminoši rupja, vienmēr nepareizi skaita un nevar apskaidrot ka dabūja to skaitli. Sajūta ka vieglāk ir caur tiesu dabūt to kas tev pienākas, nekā staigāt un vienmēr lūgties vai tev pārskaita vai paskaidro. Sola daudz ko, bet maz ko izpilda! Rakstītas vairākas vēstules uz darba inspekciju, lai kaut caur viņiem dabūtu savu naudu. It kā visi...

Miega klīnika/ miegam.com - Klientu ignorēšana, saistību nepildīšana, naudas neatgriešana

Interneta veikals ar nosaukumu miega klīnika / miegs.com aktīvi piedāvā savu produkciju visos interneta tīklos, facebook, instagram. Pirmšķietami viss liekas nevainojami. Produkcija ļoti aktuāla - smaguma segas, kvalitatīvi matrači. Noformē pirkumu un - viss, tālāk pilnīgs klusums. Telefons neatbild, e pasti, messenger. Klusums. Tikko klienti ieraksta negatīvu komentāru - momentā dzēš. Viņiem ir liels sekotāju skaits, lapas vēsture. Noteikti ir saskatāmas krāpnieciskas pazīmes. Lai neciestu...

Mobpartstore.lv - Pasūtījuma nekorekta izpilde, nekontaktēšana

No šī internet veikala es pasūtīju nelielu batareju-akkumulatoru. Samaksāju ar pārskaitījumu. Tad ilgi prece netika piegādāta - ap 1,5 nedēļas. Un no veikala ne ziņas. Tad es sāku zvanīt uz veikalu - telefons neatbild. Zvanīju darba dienās darba laikā vairākas dienas. Neviens neceļ klausuli. Rakstīju uz viņu e-pastu, tad zvanīju uz viņu banku. Un iespējami tas kaut kā šo veikalu pamudināja izpildīt pasūtījumu. Man jau nākamajā dienā atnāca sms, ka varat pakomātā saņemt preci. Pakomātā bija...

Biļešu Serviss - Slikts serviss

Slikts serviss Ugunsgrēks Bīriņos. Pasākums atcelts, labi, ka paziņas informēja par to, ka atmaksa jāpiesaka līdz 15.06.2023. Lūdzu, paskaidrot, ko darīt, ja ierodos uz pasākumu 19.06.2023. , kad bija pasākumam jānotiek, un izrādās, ka pasākums atcelts? Vai tiešām termiņš atmaksas saņemšanai nebija jānosaka vismaz 20.06.2023.? Un arī tv varējāt palaist reklāmu, ka pasākums atlikts, tāpat kā pirms tam reklamējāt pasākumu? Dziļa vilšanās...

Ss.com - Krāpnieki, ļoti slikts serviss

Krāpnieki, ļoti slikts serviss Sveiki. Ss lv nobloķēja kontu, es centos komunicēt ar ss.lv administrāciju. Bet atbildes nekādas. Pēctam uzrakstiju sūdzību tagad nobloķēja ss.lv lapu lai nevaru ieiet. Viņiem klients vispār nav svarīgs.. Nobloķē lai nav jaatbild. No darba datora iet ss.lv bet mājās vairs neiet un no telefonu ar neiet. Gaidīšu no ss.com kautkādu atbildi par viņu cūcību.

Nano IT SIA - Krāpnieki apsola atbildi pa vakaci nesniedz nomālu

Krāpnieki apsola atbildi pa vakaci nesniedz nomālu Ļoti likta intervija runā par vienu sistēmu bet strādā uz citu sistēmu nesaku pieteikties pie viņiem darbā tikai zaudēsiet laiku un naudu es iesaku izvairīties šiem krāpniek nemāk turēt savu vārdu nomāli atraksti atbildi. Sola vienu algu man liekas maksā mazāk nesaku viņiem saistīties

Ss.lv - Krāpnieki

Krāpnieki Rakstīju jau par ss.lv kad sludinājumu izdzēsa un nepublicēja, komunikācija galīgi slikta. Tagad vairs pat neatbild uz epastiem, bet pat izdzēsa profilu ss.lv portālā.. Tā viņi risina problēmas.. Bija aktīvi sludinājumi, un nauda uzskaitīta uz kontu, jo diezgan bieži izmantoju ss.lv ar kādām tiesībām dzēsa kontu? Neiesaku izmantot šo portālu.. Ir tak daudz citi portāli kur ievietot sludinājumus.. Laikam jāuzraksta beztabu.. Lai uztaisa sižetu par ss.lv

Ss.com - Krāpšana

Krāpšana Vairākkārt esmu izmantojis portāla ss.com pakalpojumus un vienmēr tā pati problēma... Mēģinot apmaksāt sludinājuma ievietošanu cenšos samaksāt no sava Ss konta, kurā uzrādās 4 + eiro un nekad to neļauj izdarīt (sludinājuma Cena 1.30. Pieprasa papildināt kontu vismaz par 1 eiro. Teorētiski nebūtu grūti to izdarīt, bet kontā atkal būs ap 4 eiro uzkrājums kuru izmantot neļaus. Tai pat laikā Ss sistemātiski sūta atgādinājumus par to ka kontā ir neizmantota nauda. Es to sauktu par sīko zādzību! Protams ka ar portāla vadību sazināties nav iespējams.

Ss.lv - Krāpšana, ļoti slikts serviss. Komunikācija slikta

Krāpšana, ļoti slikts serviss. Komunikācija slikta Ievietoju sludinājumu. Sludinājumu nepublicēja, bet naudu paņēma. Izdzēsa sludinājumu jo pārkāpti noteikumi.. Izlaboju visu bet sludinājumu nevaru pievienot.. Iesaku šo blēža kantori neizmantot.. Citā bezmaksas portālā, ieliku sludinājumu kādu man vaidzēja un ar bildēm vajadzīgām.. Un varēja pieminēt cik preces grib vienā sludinājumā.. Bet ss vienā sludinājumā zem pārdod drīkst pieminēt vienu preci.. Gribi vairākas pārdot liec vairākus sludinājumus... Tā jau ss.lv sludinājuma Cenas augstas.. Neiesaku izmantot šo portālu.. Ir daudz citi un lētāki, vai bezmaksas...