Reitings Elektronikas un Tehnikas veikali

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Borvus MB
AgroK
25%

Verners24.lv - nepiegādā preci noteiktajā laikā

nepiegādā preci noteiktajā laikā Pasūtijām verners24.lv interneta veikalā krāsni un veicām pirmo iemaksu, teica, ka pēc 4nedēļām prece būs un, ka paši zvanīs mums iet jau sestā nedēļa un nekā, zvanam paši pasaka, ka pārbaudīs un tad atzvanīs, pec pāris min.atzvanā. Saka, ka viena krāsniņa jau esot ceļā, bet tā nav mūsējā. Saka, ka atgriezīšot naudu, bet mēs sakam, ka mums vajag to krāsni, tad atkal jāgaida. Vispār vienaldzīga attieksme pret klientu, kā tā var vispār?

Verners 24 / verners24.lv - Nepiegādā preci!

Nepiegādā preci! Neieteiktu iegādāties preces interneta veikalā verners de / www.verners24.lv. Pasūtīju portatīvo datoru caur internetu. Sazvanījos un noskaidroju, ka pasūtījums pieņemts un nodots izpildīt, prece būšot pēc sešām dienām. Nepilnu nedēļu gaidīju. Kad zvanīju un interesējos, tad strupi atbildēja, ka prece nav un nebūs un nolika klausuli! Vienkārši un brutāli! Rezultātā zaudēta nedēļa! Labi, ka neveicu priekšapmaksu.

Verners DE interneta veikals - Klientu ignorēšana

Klientu ignorēšana Klientu apkalpošana ir nevis briesmīgā līmenī, bet visbriesmīgākajā, kāds redzēts. Klientam netiek paziņots, kad prece tiks piegādāta un vai vispār ir pieejama. Zvanot uz ofisu, tiek solīts atzvanīt, bet no viņu puses seko absolūts klusums. Katrā ziņā šī ir mana pirmā negatīvā pieredze interneta veikalu sakarā, tādēļ no šī uzņēmuma turpmāk izvairīšos.

Rd Electronics - Magazin

Magazin Приколисты они! Делают скидки, а из комплекта что-то прячут. Так я хотел купить парктроник у них, так продавец сказал, что в комплекте нет главного модуля. Ладно бы если бы это было в первый раз, так это уже повторение, полгода назад была аналогичная ситуация с камерой заднего вида для машины. В общем, как я понял, оня мошенничают с этими акциями, дожидаются списания товара и сами его пригребают за копейки. А так как магазину надо на что-то жить, то на остальные товары естесственно они повышают цены. Значит это мы покупаем этим уродам то что они хотят. НЕ ХОДИТЕ В РД!!!

PHILIPS 220X1SW Lightframe 22 - Izdeguši pikseļi jaunam monitoram

Izdeguši pikseļi jaunam monitoram Nopirkām uz firmu jaunu un modernu Philips monitoru caur interneta veikalu www.2u.lv, kuru atnesot uz biroju secinājām ka izdedzis pikselis tieši pa centru. Tā kā mūsu firma nodarbojas ar interjera dizainu un projektēšanu, mums ir svarīga monitora kvalitāte, un izdedzis pikselis traucē darbam. Tajā pašā dienā griezos pie preces pārdevēja, ar lūgumu samainīt preci, taču saņēmu atbildi, ka LCD monitoriem arī jauniem ir iespējami bojājumi, līdz pat četriem pikseļiem, un tas esot normāli. Tā kā...

Rd Electronics - Visu ko esmu pircis ir brākis

Visu ko esmu pircis ir brākis Zinu tikai to ka neko tur vairs nepirkssu. Jo visu ko esmu pircis ir brākis. Nopirku logitech audio sistemu par aptuveni 100ls kura pirms stundas ateicaas darboties jo smalkajām tumbinnaam nolociijaas vadi ieksspuse.Aiznesot uz garantiju man pateica ka jaagaida 2 ned. kameer sataisiis. Kaapec tad pirku ja man jaatur garantijaa taapeec pasuutiiju vinnus d... Pats sataisiju kas prasiija pustundu laika.Bet vai tad man tas jādara?Nākosais bija austinnas pa 15 ls kuras peec 5 dienaam ateicaas. labi ka man veel samainiija pret citaam. Neciessu sso iestaadi...

Rd Electronics - Divi brāķi pēc kārtas.

Divi brāķi pēc kārtas. Ar šo veikalu nācās divreiz vilties, turklāt īsā laika posmā. Uz Ziemassvētkiem nolēmu nopirkt MP4, devos uz RD electronics un noskatīju MP4 atskaņotāju NASH MP4-40, funkcijas, cena un tā tālāk . viss apmierināja, nopirku un devos mājās, kur secināju, ka esmu iegādājusies brāķi - jauno ierīci pat nevarēja ieslēgt. Nākamajā dienā devos atpakaļ uz veikalu, kur pārdevēja beigās piekrita samainīt ierīces un secināja, ka pirmais ir brāķis. Tā nu ieguvu jaunu atskaņotāju NASH MP4 - 902KR. Pēc kāda...

Rd Electronics - personāls

personāls gribu nopirkt mobīlo telefonu runāšanai bet neko vairāk . pieeju pie pārdevēja nēptēstspārdevējs 30 minūtes nostāsta pa megapikseļiem. man taču telēfons bija vaidzīgs sarunām. aizgaju uz citu veikalu.

Rd Electronics - Preču akcijas un remonts

Preču akcijas un remonts Reklamē, ka pērkot plazmas TV dāvanā dod DVD. Neiedeva. Rakstiju uz RD, atbildē paprasīja kurā veikalā tas bija un tas arī viss. Nodevu remontā MP3 plejeri, kuram neskanēja viens kanāls. Pēc remonta skan abi kanāli, bet MONO kvalitātē. Vienkārši savienojuši abus kanālus kopā. Neticat ne akcijām ne servisam. Un griezieties patērētāju tiesību aizsardzības birojā.

Rd Electronics - Attieksme un ne tikai

Attieksme un ne tikai Šajā veikalā iegādājos portatīvo datoru Samsung R40. Sāksim jau ar to, ka oriģināli šim datoram līdzi ir jānāk operētājsistēmai Windows Vista Home Premium. šis veikals piedāvāja tikai Home basic. Labi, tas vēl būtu sīkums, jo pastāvēja iespēja to uzzinot no datora atteikties. Bet turpinājums ir murgs.Tiklīdz datoru pirmo reizi ieslēdzu, tieši pēc mēneša, pilnīgi no zila gaisa tas nobruka.Vienkārši. Un bija nepieciešams to pārinstalēt izmantojot līdzi doto system recovery disku.Kad man ta...

Rd Electronics -

RD ELKETRONIKAS VEIKALA DATORU NODALA PARDEVEJI NEZINA TO KOPARDOD UN PARDEVEJUS VINI MAINA IK PEC 2MENESIEM UN ATLASE NOTIEK VISU LAIKU ALGAS ARI NEMAKAS PILNA APMERA, BET NOVELK ZAUDEJUMUS.

Rd Electronics -

ja sdal na garantijnij remont monit kotorij nika ne rabotal!!!!!4erez mesja ja polu4il informaciju v magazine o tom 6to on ispraven,i ja dolzhen zaplatitj za provedjonnuju diagnostiku!!!!ja otkazalsja platitj i poprasil vernutj monitor ili denjgi!!!otveta ja zhdal 4 mresjaca,kazhduju nedelju xadil v magazin,no ne daneg ne monitora ne bilo,na 6to rabotniki magazina otva4ali mne 6to on poterjalsja gdeto na sklade!!!!kogde mne eto vsjo nadoelo ja obratisja za poma6ju v bjuro po pravam...

Rd Electronics -

Veikalaa RD ELECTRONICS apkalpojoshais personaals gandriiz vispaar Latviski nesaprot. Pats sliktaakais, ka vinji uz tevi stulbi skataas, it kaa visu saprastu un neatbild. Tikai kad kaut ko pasaki krieviski, ir iespeejams sagaidiit atbildi.

Rd Electronics -

RD ELECTRONICS veikala Kauguru RIMI neieteiktu nevienam pirkt neko. Jovairak izvairieties norekinaties ar karti- noskaitis dubulta. Par sadavinato naudu dzimsanas diena nopirkam cd atskanotaju masinai. brakis no dzimsanas. Solija saremontet 2ned laika, maximums 3ned laika. Pec trim ned uzzinajam, ka detalas neesot. Galvenajaa ofisa uzzinajam, ka neviens nav sacis remontu. vel pec paris dienam noskaidrojas, ka defektu nevar atrast. Apkalposana ari tada itka eam atnakusi naudu diedelet, nevis iepirkties. dazi pardeveji knapi runa latviski. ja vispar runa un saprot.

Rd Electronics -

Kupil v RD televizor vsego gdeto za 780Ls, garantiju dali kak lohu na 3 goda. Nu i konecho on zaborahlin. Zvanju v predstavitelstvo firmi izgotavitelja hochu mol rimontik po garantij, a oni v otvet hm, garantija vsego 1 god a ostalnoe na sovesti magazina.A v magazine govorjat vi privozite na remont, a ja i govorju kak on vesit ~100kg i po deognali 72, otvet dogadajites sami

Rd Electronics -

Nopirku jaunu televizoru LG. garantijas laikā remontēja četras reizes, no remonta atnāca ar sadauzītu fasādi un tik un tā jaunu nedod. Sāk skalot smadzenes, ka mums slikta strāva, kaut gan iepriekšējais tv nokalpoja pie tās rozetes 12gadus un kalpo joprojām, tikai citā istabā. Pie tās pašas rozetes ir pieslēgts DVD un ciparu SAT iekārta. Abi kalpo sešus gadus. Pajautāju citā servisa centrā-visiem jaunajiem TV modeļiem ir iebūvēts strāvas stabilizators un viņi sāk rādīt no 180v!!!!!!! Tālāk...

Rd Electronics -

Kupil stiralnuju mashinu "Samsung" okazalas nerabochaja, pozvonil servis centr RD i vot uze zhdu mastera dva mesjaca. Mezet oni zdut konca garantiji (3 goda)? A lizing platit nado daze za nerabochij tovar :(((

Rd Electronics -

TIK APROBEŽOTUS PĀRDEVĒJUS SEN NEBIJA TAS PRIEKS REDZĒT,NERUNĀJOTJAU PAR LĪZINGA NO'FORMĒJUMU.JA NEGRIBIET BŪT PAZEMOTS ,MEKLĒJIET CITUS PAKALPOJUMU SNIEDZĒJUS.

Rd Electronics -

Sūtot šim kantorim e-mailus par servisa jautājumiem, atbildi neceriet sagaidīt. Iesākumā aizpildīju kaut kādu formu viņu mājas lapā- atbildes nav, nebiju slinks un sameklēju serviscentra e-mail adresi, aizsūtīju to pašu jautājumu, atbildes atkal nav:( Nu ko, rīt zvanīšu un lamāšos, ko vēl lai dara:)

Rd Electronics -

Labs veikals nopirku vibratoru iet jau nedeeju, nav vairs jaamasturbee!!! :)))))))