www.sudzibas.lv RD Electronics Nelaipna konsultante Alfa

Rd Electronics - Nelaipna konsultante Alfa

Saskāros ar ļoti nelaipnu un savu darbu nezinošu konsultanti pie mobilajiem telefoniem.Jautāju lai parāda telefona kameras kvalitāti,uz ko man atbildēja ka parādīt nevarot,jautāju kā lai iegādājos šo preci nesaņemot informāciju man interesējošu,konsultante neatbildēja tikkai neapmierināti un dusmīgi noskatījās un nervozi spieda pa telefona ekrānu.Tas notika t.c ”Alfa” 15.08.2016

J John Johnson 16.08.2016

Аlfaa nav tada veikala RD Electronics

klientuservissRD Pārstāvja atbilde 31.08.2016

Labvakar!

Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju, lūdzam Jūs precizēt “RD Electronics” veikala adresi, kurā Jūs saskārāties ar nelaipnu attieksmi no pārdevējas puses. Vēlamies informēt, ka T/C “Alfa” nav “RD Electronics” veikala.
Lai varētu sniegt Jums korektu atbildi, lūdzam Jūs sazināties ar mums uz tālruņa numuru: (+371) 66165555, vai arī sniegt detalizētāku situācijas aprakstu uz e-pastu: [email protected].

Cieņā,
SIA “MK TRADE”