Lemona Electronics

Kategorija: Elektronika un Tehnika  •  Elektronikas un Tehnikas veikali
Sociālie tīkli:

Lemona Electronics - Sūdzības un atsauksmes

Lemona Electronics - Slikts serviss

Slikts serviss Pārdevējs visai zālei dzirdot paziņo, ka viņam bija ļoti nepatīkami mani apkalpot. Mana eventuālā vaina - es palūdzu iznākt vēl kādu pārdevēju zālē, jo bija tikai divi kasē, bet Rindā 7 cilvēki. Noliktavā staigāja daudzi. Pēc izteikta lūguma zālē ieradās viens pārdevējs. Pārdevējs atklāti izrādīja savu nepatiku, riebumu pret manu nekompetenci elektronikā. Vairs šeit nenākšu. Pārdevējs arī ieteica šurp nenākt.

Lemona Electronics - Slikts serviss

Slikts serviss Sliktākais serviss ever! Uzņēmuma mājaslapā norādīts, ka preci var saņemt dienas laikā, kaut gan nav patiesība un uzņēmums darbinieki to atzina. Atnācot izziņai par pasūtījumu saņemšanu, veikals bija ciet jau 17: 20. Kaut gan darba laiks norādīts līdz 19: 00. Kāpēc tad maldināt savus klientus?

Lemona Electronics - Klientu maldinasana. Slikts servis.Izvairisabas no atbildibas.

Klientu maldinasana. Slikts servis.Izvairisabas no atbildibas. Vajadzeja nopirkt kontakt stepselus iebtaucu veikalaa izstaaveeju garu rindu NEBIJA preces un pardeveejs aizsuutiija mani majas lai no sava datora taisu pasuutiijumu ? Ja es jau biju klaatienee ! Majas ielogojos,pasutiju-sanemt un apmaksaat veikalaa,peec 40 min atnaak rekins,ja neapmaksas atcels pasuutiijumu ? Atnaca netada lieta kaa aprakstaa !

E Eduards 10.03.2018
Komentāri 2 Pakalpojumi

Lemona Electronics - Ilgs gaidīšanas laiks, pārdevēju nekompetence.

Ilgs gaidīšanas laiks, pārdevēju nekompetence. Vēlējos iegādāties elementu 364, saņēmu numuriņu 222, pirms manis bija 7 klienti, staigāju pa veikalu 40 minūtes, pienāca mana rinda, pārdevējs meklēja preci 15 minūtes, neatrada un paziņoja, ka preces nav. Vērsos pie pārdevēja, kurš bija kompetentāks un varētu atrast elementu, šamais pateica, ka esot aizņemts un lai atgriežos pie pārdevēja, kurš teica, ka elementa nav. Aizgāju dusmīgs, kaut gan parasti man šis veikals radīja prieku, kaut arī rindā gaidīšanas laiks allaž ir bijis ilgs - kā latvijas pastā!

SIA Lemona Latvija - Slikts Serviss pērkot Online!

Slikts Serviss pērkot Online! Šodien apskatīju Lemona.lv sev nepieciešamo preci, televizora stiprinājumu, it, kā ir uz vietas!? Zinot, kā tas mēdz būt ī-neta veikalos, ir, bet, tikai pēc dažām dienām...! Divas stundas zvanījos uz abiem, mājas lapā norādītajiem telefoniem, lai pārliecinātos, vai prece reāli ir uz vietas, un, vai reāli uzreiz nopērkama online, un šodien saņemama! Telefonā, katru reizi atbild automātiskais atbildētājs, ka noteikti savienos, vai atzvanīs... Nesagaidīju! Aizbraucu uz bodi, vienā kasē dzīvā...

Lemona Electonics - Обман и грубость

Обман и грубость Цена, по которой магазин продает товар, в полтора раза выше той, что указана на ценнике. На просьбу исправить ценник отвечают, что у них много товара, и за всеми ценниками они уследить не могут. Через неделю цена на ценнике все еще была неверной.