Lemona Electronics - Slikts serviss

Lemona veikalā ir preces, kas reizēm ir ļoti vajadzīgas.
Esmu mēģinājis dažādos veidos veikt pasūtījumus online un ne reizi nav bijis veiksmīgi.
Esmu pasūtījis preci ar saņemšanu veikalā un komplektēšanas laiks aizņēma vairākas dienas.
Citā reizē gaidīju pasūtījumu, ko biju apmaksājis, gandrīz mēnesi un, ierodoties veikalā izrādījās, ka tāda prece ir visu laiku bijusi uz vietas. Samaksāju vēlreiz un nopirku veikalā. Tagad gaidu vairākas nedēļas, kamēr atmaksās manu izkrāpto naudu ar kuru es kreditēju lemonu veselu mēnesi.
Tā ja preci vajag steidzīgi, tad ir jādodas uz veikalu, lai cik nepatīkami tas būtu gaidīt tajās rindās.
Ja prece var pāris dienas pagaidīt, tad sūtu no Polijas tme, kam pat izdodas piegādāt preci uz nākamās dienas pusdienlaiku. Lemonas interneta veikals varētu pamācīties, kā sakomplektēt preci, vai arī nepieņemt pasūtījumu, ja nevar izpildīt.

01.09.2021

P