Reitings Elektronikas un Tehnikas veikali

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Borvus MB
AgroK
25%

Rd Electronics -

Polnij otstoj a ne firma! Prodavci nichego tolkom objasnitj ne mogut posilajut ot odnogo k drugomu. Ja plunul i poshol v ELKOR, tam toze ne saxar no obsluzivanije polutse!

Rd Electronics -

RD Electronics-līzings pilnīgs sūds! Tas menedžerītis, kam uzticēta potenciālo debitoru sijāšana, bez jebkādas paskaidrošanas pasūta tevi vienu māju tālāk. Sajūta pēc visa ir tāda, ka tu esi pilnīgs sūds. Nebojājiet sev garastāvokli. Sharashkina kantora!

Rd Electronics -

Biju iegajis saja pec iskata "nevainiigaa veikalaa" un naacaas lloti smagi vilties. Izraadaas ledusskapis LG 282 serijas kurs iisteniibaa pateeree 488 kwh gadaa, seit vinsh pateeree ieveerojami mazaak 320 kwh. Kad paardeveejam prasiiju kas pa mauciibu, vins atbildeja, ka taa nav mana dariisana un, lai ejot d... , ja kautkas nepatiik. vieniigo, ko vins man pateica, ka cilveeki savaa zinjaa ir stulbi un uzkkeras uz to ????? Tajaa veikalaa dereetu ieiet pateereetaaju piedriibai. Adrese: Liepaja...

Rd Electronics -

Ja kāds ir nolēmis iegādāties daoru RD veikalā tjp Proline datorus tad neiesaku to darīt šodien tika nopirkts kompis un izrādās ka konfigurācija neatbilst rakstītajam, detaļas pašas lētākās un dažas pat testa programa neatpazīst un galu galā XP nemaz nevar normāli ieinstalēt rodas visādas problēmas.

Rd Electronics -

Šo varētu nosaukt par šausmām ar veļas mašīnu gandrīz pirms paša Vecgada vakara! Jāsāk ar to, ka vecās veļas mašīnas dēļ, kura nedaudz tecēja, nācās mainīt grīdu un, lai vairs nebūtu nekādu līdzīgu problēmu nolēmu iegādāties jaunu veļas mašīnu.Viss bija ļoti jauki divas nedēļes, līdz atkal uz mana jaunā lamināta parādījās pretīga peļķe!!!Biju šausmās!!!Zvanīju uz veikalu, kur šo preci iegādājios, kur man ļoti "laipni" atbildēja, ka meistars jāmeklē pa citu numuru un nometa klausuli!!!Sadzenot...