www.sudzibas.lv RD Electronics Garantijas remonts

Rd Electronics - Garantijas remonts

Nopirku IPhone 5s zelta, pēc pāris mēnešiem saplīsa kamera, tika aiznests uz BCCS servisu, kurā tika atteikta garantija. Nesu uz Maskavas 240 ielas veikalu, veikalā tika pateikts, lai ejot vēlreiz, vēlāk pateica, lai nesot ar lādētāju uz atpakaļ uz Maskavas 240, aiznesu atpakaļ, pēc nedēļas piezvanīja, ka salabot nevar, mainīšot pret jaunu. Tikšot nedēļas laikā piegādāts jaunais. Nedēļa pagājusi, telefona vēl joprojām nav, zvanu uz klientu apkalpošanas centru, kur man saka, ka esot tikai pirms 3 nedēļām nodots, lai gan paši čakarē jau kopš Marta. Nepērciet telefonus RD Eletronics, ievilksies uz vairākiem mēnešiem.

K

iDmore 22.04.2016

Problēma ir tajā, ka nav ko lietot iPhone.. Nekad neesmu sapratis par ko tur maksāt..

Ventilators 22.04.2016

Problēma nav tajā.
+ Android nav lietojams pat sērfojot internetā
+ iPhone pamatā nestrādā tikai tad kad fiziski saplēš vai izmērcē pa ūdeni
+ Brāķa procents iPhone gadījumā ir ļoti zems salīdzinoši pret Android.
+ SS elvē ir ar sasitiem ekrāniem nevis bojātu kameru vai citām nestrādājošām komponentēm. Līdz ar to fiziski saplēsts nevis brāķis.
+ Android firmware update neiznāk visā pasaulē visām ierīcēm vienlaicīgi (neskaitot ļoti vecus). Tādēļ to neviens nekontrolē un tikai populārākie dabū, ko jaunu.
+ un tā var turpināt ar negācijām par ko cilvēks maksā tikai par iPhone

Maksā par dzelžu un softa balansu, kas ir pieslīpēts, nevis jālieto kaut kādi CCleaneri vai citus tūļus, lai resno Android dabūtu pie normālas ātrdarbības.
šobrīd nerunāju par lieliem faniem, kuri krīt galējības visu jauno uzreiz iegādāties nevis nomainīt, kad tas nepieciešams.