www.sudzibas.lv RD Electronics Veselas 3 nedēļas jāgaida savu preci!

Rdveikals.lv - Veselas 3 nedēļas jāgaida savu preci!

Es pasūtīju savu preci (maksā vairāk nekā 180 eiro) caur rdveikals.lv ar naudas pārskaitījumu, bet dabūšu šo preci pēc veselām 3 nedēļām. Ārprāts! Tas mani ļoti sarūgtina un nesanāks dāvināt noteiktajā datumā savam tuviniekam-jubilāram. Skumstu...

Papildināts CB 19.03.2016

Vēlams dabūt šo preci tūlīt vai diennakts laikā

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 22.03.2016

Labrīt!

Sakarā ar Jūsu interneta veikalā www.rdveikals.lv veikto pasūtījumu, SIA „MK TRADE” Jums atvainojas un paskaidro, ka diemžēl ņemot vērā to, ka preču piegādi un pieejamību SIA „MK TRADE” piedāvā preces piegādātajs vai ražotājs, SIA „MK TRADE” pamatojas uz piegādātāja vai ražotāja sniegto informāciju par preču piegādi un pieejamību.
SIA „MK TRADE” vienmēr klientiem cenšas sniegt informāciju, ja gadījumā pasūtījums kavējas, ja ir jāveic pasūtījuma piegādes pārcelšana, tiek piedāvāti visi iespējamie veidi situācijas risināšanai, lai klienti vienmēr būtu apmierināti ar iegādātajām precēm un apkalpošanas servisu.
Ja Jūs neapmierina Jūsu izvēlētas preces piegādes laiks, Jums ir iespēja atteikties no šī pasūtījuma, vai izvēlēties kādu līdzvērtīgu preci, par kuras pieejamību Jūs informēs www.rdveikals.lv operātori.
Mēs katru dienu cītīgi strādājam pie tā, lai klienti būtu apmierināti un kvalitatīvi apkalpoti.
Ņemot vērā pieaugošo klientu skaitu, naudas atgriešana notiek pēc procedūras, un tas var aizņemt vairākas dienas.
Ļoti atvainojamies Jums par sagādatajām neērtībām un radušos situāciju.

Cieņā,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
Talr.: (+371) 66165555
e-pasts: [email protected]

C

V Vecmilgravis Osis. 20.03.2016

Tā ir ka neiepērkas normāla veikalā , kur ir uz vietas, bet pa pāris centiem vai eiro mēģina ietaupīt internetaveikalā :D. Esmu visu pircis tikai to kas veikalā plauktos, un nekad nav sagādātas problēmas, bet cilvēki tik turpina un turpina izmantot internetaviekalus, pietam kuriem atsauksmes nav no labākajām :)

A Ass27 21.03.2016

Nevajag maksat ar parskaitijumu. Es tikai skaidra nauda, ja nav laika, no preces atsakos un noperku citur. Bet, ja godigi, ar RD vel nekad problemas man nav bijushas.

N NORMUNDS ZVEJNIEKS 15.09.2017
Slikts serviss