Reitings Elektronika un Tehnika

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Uzņēmuma uzticības līmenis
Elektroniks.lv

GoodPrice - preču kvaltate un serviss

preču kvaltate un serviss Iesaku neko nepirkt šajā firmā. Tirgo sliktas kvaltātes tehniku. Arī serviss ir zem katras kritikas. Apmainīja vienu TV, pēc tam laboja otruTV,kurš atkārtoti salūza pēc mēneša,remontēja atkal, bet garantiju izpildītajam remontam nedeva nekādu, vienkārši pateica ka uz veicamajiem darbiem nekādu garantiju nedod. Augstākminētajam TV garantija beidzas pēc mēneša, prasīju ko darīt ja kārtējo reizi TV atkal salūzīs, man atbildēja,ka varot remontēt par saviem līdzekļiem vai arī izmest.

IHEAD LATVIA - Поддельная продукция (FAKE)

ВНИМАНИЕ!! SIA IHEAD LATVIA продает поддельную продукцию - наушники BEATS by dr. DRE. На своем сайте www.ihead.lv они утверждают, что являются официальными представителями. Это не так! 1) На сайте не указано название фирмы, а в счет-фактуре значится SIA IHEAD LATVIA, рег. №40103689512. Фирмы с таким названием и таким регистрационным номером НЕТ!!! 2) Курьер привозит плотно запечатанный товар, чтобы вы не смогли его открыть при нем. На самом деле это дешевая китайская подделка. Будьте внимательны и осторожны!

Stokker - Garantija

Pilnībā piekrītu par STOKKER garantijas attieksmi un nosacījumiem. Nopirku no viņiem Virpu Bernardo un nojuka zobrats un garantijas remontā viņi noturēja 4 mēnešus. Un cik zavni neko neviens nezin tik sola ka būs un kā nav tā nav. Stokker kā sadarbības partneri neiesaku.

Boot.lv/forums - Slikti cilvēki

Slikti cilvēki Es gribēju izteikt šo to par kompāniju kuri izstrādājuši boot.lv/forumu. Nekad nelietojiet viņus. Administrācija nodarbojas ar psiholoģisku teroru, lai pēc tam tevi nobloķētu un nomelnotu liekot bloķēšanu pieejai un tā liedz vismaz dzēsties no viņiem. Ja tu esi piereģistrējies tad ja vēlies no viņiem aiziet, tad viņi tur savā gūstā un pat neļauj izdzēsties jo tevi nobloķē un cauri. Es rakstīju lai viņi mani atbloķē vai vismaz izdzēšs, bet viņi tur savā gūstā un pat nedzēšs manu profilu ārā.

SIA Elkaro - Pardod viltojumus

Pardod viltojumus Pasutiju preci, un atveda viltojumu! Neiesaku stradat ar so kompaniju!

VissBirojiem - Aferisti

Šis ir uzņēmums, kas atrstrādājis shēmu - kā pēlnit naudu. Viss vienkārši: jums viņi piedāvās dempinga cenu kārtridža uzpildei. Jūs piekritīsiet. Tad, kad kārtridžs būs uzpildīts, jums piestādīs pavadzīmi, kurā minēts, ka ka tam bijusi atjaunošana, kaut īstenībā, jūsu kārtridžs nav ticis atjaunots. Ja nepamanīsiet - apmaksāsiet pavadzīmi un zēni ar meitenēm dodas uz bāru par gaisa nopelnītu jūsu naudiņu. Ja nu kārtridžš būs nekvalitatīvs un Jūs izteiksiet pretenzijas, jums teiks, ka tā ir...

BALTIC MASTER - nepiegādā preci

Mīļie cilvēki esiet ar šo firmu uzmanīgi es pasūtiju mikseri jau divus mēnešus nevaru preci dabūt un nu jau arī projektu vadītāju nevaru sazvanīt

Euronics - uzas polnij

uzas polnij kawmar polnij kupila kolonki dlja kompjutera po akcii propal zvuk i 4to samoe strannoe 4erez 3 nedeli kogda uze neljzja vernutj denjgi prodavci hami samie nastojas4ie administrator voobs4e slov net potrebovala vozvrat deneg otkazali libo berite tovar libo podaro4nuju kartu net uz rebjata s takimi ljudjmi i magazinami ne ho4etsja sotrudne4atj.skoljko nervov vimatali napisala zajavlenie na vozvrat deneg posmotrim.denjgi ne boljwie 40 evro prosto sam fakt otnowenie k pokupatelju.

www.letimobilie.lv - kartejais paterētaju apmans..

www.letimobilie.lv internetveikala pasūtīju mobilo telefonu Samsung S4 . Tā kā cena bija lētākā no piedāvātajām nolēmu to iegādāties un piezvanīju uz Nr. 28123111 . Tur man atbildēja, ka varot to iegādāties Matīsa iela 65 . Atbraucu uz Matīsa ielu 65, bet tur nevienu internetveikalu nemanīju. Kā tikai mūzikas instrumentu veikalu. Iegāju mūzikas instrumentu veikalā un jautaju par SIA "Open mobile" t.i. www.letimobilie.lv i-veikalu. Visi rausta plecus un saka ka šeit tāds veikals neeksistē...

Pus 12 - Zems apkalpošanas līmenis

Zems apkalpošanas līmenis Sveiki! Gribētu pabrīdināt Bausķiniekus! Veikalā "PUS 12" Bauskā,Pionieru ielā 2 ir zems apkalpošanas līmenis.Un tevi kā patērētaju vispar neņem galvā. Klieents tiek nolikts pēdēja vieta un pašas pārdevejas vispar nesaprot ko viņas tirgo.Un vai būtu tiešam jāaprunā arī savu klieentu.Ja preci nesat atpakaļ ļoti piekasīsies par netīru kautvai ta nav netīra.Un naudu vispar negribes atgriest atpakaļ.

SIA "A.R.Elektro" - parādnieks

Очень недобросовестная фирма SIA " A. R. Elektro" . Звонишь секретарю, она твердит, что передаст бухгалтеру. Пишешь э-майл, в ответ - номер счёта укажите, пожалуйста; звоните директору. Звонишь директору - он говорит - сегодня оплатим. "У меня нет бухгалтера, а нас обслуживает бухгалтерская фирма, может счёт затерялся". Притом, не первый раз эта фирма попадала в список должников. Но как-то старались поверить людям. Врать профессионально научились - ничего не скажешь. А оплатить не могут. Jau...

LSV klubs - Очень плохая печать

Очень плохие работы, имели честь заказать визитки, наклейки, и другого рода работы, и к сожалению очень плохие результаты. Каждый раз кажеться, ну наверно в этот раз не вышло, но НЕТ каждый раз одно и тоже, наша фирма больше никогда не будет там ничего заказывать, остались ОЧЕНЬ недовольны!!! Дорого и плохо!

http://www.rdveikals.lv - Netiek veikta piegade.

Labdien. Izdomājām brālim nopirkt mobilo telefonu līzingā.Uzrakstijām pieteikumu Internetā. Firmas pārstāvis pārzvanīja, šo to precizējām un pasūtījums noformēts. Piegāde varētu notikt sākot ar 21.02(Piektdiena).Paskaidroju ka es būšu pieejams sākot ar sestdienu, tātad runājam uz Pirmdienu 24.02. Operatore mani pārliecināja ka viņi strādā arī sestdien un preci viņi man piegādās sestdien,man tas likās dīvaini(pēc pieredzes kurjeri sestdien svētdien nestrādā) pārprasīju - "Tiešām jūs piegādāsiet...

Andrejs Ladiševs - Krāpšana

Andrejs Ladiševs 14.02.2014 ir izkrāpis no Ritma Institūta DJ Tehnikas nomas aktīvās skandas JBL EON 15G2. Priecāsimies par jebkuru informāciju lai papildinātu krimināllietu. Tālr. 29600561, [slēpt]@ritmainstituts.lv

Foron - Ложь,ложь и еще раз ложь.

Ложь,ложь и еще раз ложь. Ложь,ложь и еще раз ложь. Ну еще и хамство. Вот кредо этих магазинов. Продай товар второй, а то и третьей свежести по цене новой брэндовой техники! Врут глядя в глаза,не моргая и естественно не краснея. В этих магазинах покупают только неинформированные или неуважающие себя люди.

Nokia Lumia 800 - Krāpšana

Vēlējos iegādāties telefonu Nokia Lumia 800 ar sludinājuma servisa ss.lv palīdzību. Atradu, kas patīk un ar to cilvēku, kas pārdeva telefonu sazinājāmies caur epastu. Sarunājām, ka 23. janvāri viņš izsūta telefonu un es sākumā pārskaitu 25 eiro. Iedeva bankas kontu un pārksaitīju un tad atlika tik gaidīt. Pēc tā 23. janvāra vēl 2 dienas man atbildēja, bet kad pagāja laiciņš un nebiju saņēmis sūtījumu gribēju uzraksīt viņam. Uzrakstot savu sakāmo caur epastu man paziņoja, ka epasts ir dzēsts vai...

Media Markt GMBH - tas ir metiens 100%

tas ir metiens 100%

Cherry.lv - Salauzts puteklu sūcējs

Salauzts puteklu sūcējs Iegādājos baigi foršo putekļu sūcēju - cena super (Akcijas prece) mēnesi gaidīju piegādāja - nu priecīga saņemu beidzot mantu - atveru - izpakoju un manu pārsteigumu, lipina nolauztas ventilācijas plastmasa izbira, vākuma trauku pievienot pie paša aparāta nevar jo nolauzta lipina. Slikts pirkums!!! Nekādas akcijas preces.

SIA MINI EMIS firma Mookie toys - garantija, radiovadāmie helikopteri

Pēc ziemassvētkiem dēls par savu sakrāto naudu nopirka radiovadāmo helikopteri t/c Rīga Plaza, par kādu bija sapņojis jau sen. Helokopters darbojās apmēram divus vakarus, bet pēc tam vairs nelidoja. Līdzīgā situācijā nonākuši vēl vairāki pircēji, kuri cenšas sameklēt pazudušo pārdevēju. Ierodoties t/c Rīga Plaza pēc jaunā gada, lai atgūtu naudu vai salabotu nedarbojušos helikopteri, konstatēju, ka tirdzniecības vietas vairs nav un informācijas centrā paskaidroja, ka kopš 2014.gada 1.janvāra...

MegaMarket.LV - produkta pieejamība

Vēlējos nopirkt fotoaparātu, kurš uzrādīts, ka ir noliktavā. Pasūtot izrādījās, ka noliktavā nav, jāgaida nedēļa. Un jāsamaksā 100% priekšapmaksa. Pēc 1.5 nedēļas prasu vai prece ir gatava saņemšanai. Man saka, ka man atgriezīs naudu, jo preces nav noliktavā. Neiesaku šo "veikalu". Palietoja manu naudu un viss.