Sadzīves tehnikas remonts - Apklapošanas kultūra

Labdien,nodevām iekārtu remontā SIA''Rempeks'' pēc garantijas remonta, meistars ar viltu izmānīja (izlūdzās) garantijas talonu ORĢINĀLU ar kases čeku lai nokopētu, apsolija nākošajā dienā atgriezt....pagāja mēnesis ne miņas ne ziņas, kā arī par pasūtītajām detaļām neviens neinformē!!Zvanot tēlo pilnīgu ''nezinīti'un atbild ka neko nezinot kad atsūtīs detaļas!Pēc mēneša devāmies pēc sava garantijas talonona, tikai iesaistot Valsts Policijas darbiniekus to atguvām, bet remonts joprojām nav veikts...sazinājāmies ar kompāniju Rīgā pie kā pasūtītas detaļas un mums izskaidroja kur kavēšanaās.SIA ''Rempeks '' valdes locekle Irina Piļarska glābjot savu reputāciju atļāvās uzrakstīt Valsts Policijā par mums iesniegumu ka esam viņus apvainojuši un morāli aizskāruši, par ko vēlas ierosināt adminstratīvās lietas pārkāpuma lietvedību!!!Lūdzu atsaukties visus kam bijusi saskarsme ar šo kompāniju un Irinu Piļarsku!!