Ufo Infrosarkanais Sildītājs - Sildītājs

Lietojam UFOterm jau 5 mēnešus kā pamatapkuri dzīvoklim, lietojam pa lielam vienā istabā. Ieslēgts 20 h diennaktī. Esam Latvenergo pārādnieki- parāds 700 eiro. Bet kopējā summa par 5 mēnešiem- 1500 Eiro. Lēti vai ne? Solīja "Māja 2014 " izstādē, ka patēriņs būs no 35- max.45 Eiro mēnesī:) Tagad sēžam un salstam, jo parāds taču ir jānomaksā.Ufo rullē!Un ja tomēr kāds vēlas nopirkt tās super- puper eko lampas, varu savas pārdot, lietotas tikai 5 mēneši, būs lētāk nekā sola UFO:)T. 29438021

V

Latviešu tautas 29.03.2015

Jauda kada? 3, 3 kW? Nu tad 5 men x 30 d x 20 st = 3000 st. Tarifs 0, 15 eiro/kWst => 1500 eiro. Viss pareizi!

Solīja "Māja 2014 " izstādē, ka patēriņs būs no 35- max.45 Eiro mēnesī:) = = = Kas to teica?