www.sudzibas.lv Pus 12 Apkalpošana

Pus12 - Apkalpošana

Sveiki visiem, tas ir kaut kāds ārprāts! Emocijas mani pārpilda vēl tagad. Šodien nopirku šajā veikalā navigātoru. Pārdevēja man ļoti slavēja šo tomtom firmas navigātoru, cena 199 eiro. Tāpēc izlēmu daudz un dikti par viņu jautāt. Pārjautāju visu. Vai ir visas valstis? Cik tur batareja? Vai tiešām labs no cilvēciska viedokļa ir vērts tērēt 200 eiro. Pārdevēja atbildēja ar lielu prieku, ka viss labi, ņemiet ciet. Es pateicu, ka gribētu apdomāt un paskatīties internetā kādu citu variantu, varbūt, ka ir lētāk. Viņa salecās! Gandrīz bļāva, ņemiet, nenožēlosiet utt. Pateica, ka varēsiet viņu atgriezt atpakaļ, ja kādas problēmas,bet problēmas nebūs nekad!!! Labi nopirku, viņa pieslēdza to parādīja visu, nu navigātors kā navigātors, bet ap sirdi bija nemierīgi, teikšu godīgi. Atbraucām ar vīru mājās. Nu jāpaskata ko nopirkām. Un te sākās kaut kāds murgs. Es kā normāls cilvēks paņēmu instrukciju, sāku lasīt kā ar to zvēru lai rīkojās! Pamēģinājām, Vāciju, Lietuvu, Itāliju. Viss iet ļoti labi. Un te vīrs mēģina ievadīt Krieviju, bet nekas tālāk nesanāk! Šim te sūda navigātoram pa 199 eiro nav KRIEVIJAS atmiņā! Kā tā? Mēģinājām vēl vienu reizi, NEIET! Pat nezinu, ko tagad darīt, jo cena nav maza! Bet vai viņu ņems atpakaļ? Vīrs bļauj, dusmīgs. Kā šitai šīkajai kverplei nebija kauna man melot, ka tur iekšā ir visas valstis... Samuldēja tik tā! Mēģināšu kaut ko darīt lietas labā, taču visus brīdinu!!! NEKAD NEPĒRCIET TUR NEKO, TAS NAV PIRMAIS GADĪJUMS. Tā makaronus uz ausīm saliek, ka tagad sazain ko darīt!

B

K kakenite92 01.04.2015

Nesen ar ģimeni iegājām tajā veikalā. Bija laiks pastaigām pa Vivo Centru. Varu apgalvot to, ka tur strādā jaunas meitenes, kuras neko nezin, nevar pastāstīt un prezentēt preci.Jūtos glupi, ka vajadzēja pašai meklēt info. :(
Nepatīk tas veikals.

P pilnigsmurgs 01.04.2015

ja es ari iepirkties gribeeju tur ar savu gimeni, mans virs uzreiz pateica ka kaut kads atstoijs, misene, vispirmaam kaartaam jau 1 faktors, kas to nosaka ir nekompetenece, neprofesionalitaate no 20+ gadniecu puses. tupa luur uz pirceeju, bet paskaidrot neko nejeedz. otra galejibba: saak vnk, acimredzami melot. ka jau autore te izteikusies. pasham visas instrukcijas japeta. tad nafig man parmaksaat 5x vairaak ka netaa, ja taas glupas zosis un vistas tik vien zin kaa bolities uz tevi. vairaak neko. marasms. ne veikals.
pilnigi nooteikti neiesaku!!!

V Vaks jelgava 20.02.2018

Biju dazas dienas atpakal Jelgava, nu piedodiet, uzkavejos tur minutes 10, aiz letes apsedusies pardeveja, nedoma nemaz piecelties, nacas man doties pie vinas un lugt lai parada pulksteni. Nu bac..Uz krutim rakstits Sveta laikam.tads pusriziks bija..kadreiz bija augstaks limenis..