Pus 12 - Bojājums

В магазине pus 12, Ogre, Rīgas 23, t-c Dauga было куплено радио, продавец перед продажей даже не проверила, принеся домой и включив, радио не работает, понесла обратно в магазин, где мне предложили поменять на любой товар который мне не нужен в данный момент. Никогда больше не пойду в тот магазин и другим не советую

Dainis 07.09.2017

Un pie kā šajā situācijā ir vainīgs veikals? Ne jau viņi ražo šos radio, jums ir tiesības viņu nodot garantijas remontam un pieprasīt atgriezt naudu.

S sara sara 07.09.2017

veikals naudu neatgriež,piedava panemt vieta ko citu.
parbaudijot 3 vai 4 tadas pašas radio neviena nestrada un ne par ko neatgrizež naudu((

Dainis 07.09.2017

Veikalam, nav pienākums atgriezt naudu, bet precei taču ir garantija? Iesniedziet uz garantijas remontu , diagnostiku un rakstiet pieprasījumu atgriezt naudu.

Den91 07.09.2017

Ko darīt ja radio maksa 5 euro :D?

:D Kā jūs nesaprotat, jūsu nauda ir veikala vienīgais iztikas avots, no tās jāmaksā algas pārdevējiem, veikala īpašniekiem arī vajag kādu kapeiku un jūs tā pēkšņi sadomājat ņemt savu naudu atpakaļ! Vai tiešām būsiet tik nežēlīga pret šiem cilvēkiem, kuriem jāuztur ģimenes, jābrauc atvaļinājumos uz siltajām zemēm? Nepazudiniet šos nabadziņus, kuriem uzspīdējusi negaidīta laime - beidzot redzēt, kā izskatās nauda! :)))

S sara sara 07.09.2017

radio nemaksaja 5 eiro,bet dargak,nekadu remontu vai uz parbaude ne piedavaja.teica lai mainu pret tadu pašu vai pret ko citu.un vel teica ka nopirktajam radio varbut nav jusu vilnis,ko mes gribam klausities,nu sorry ..atteiksme gan zemaa...
p.s.radio prasija nopirkt vecs cilveks (85 gadi)kurš no majam nevar iziet deļ veselibas problemam.un kuram pensija nav millions.(((

P Pircejis 28.11.2017
Apkalpošana

Eiegaju siguldas pus 12.piegaja pardeveja inta smaka tada bija poec alkoholā,un rokas ar triceja ta jau nau pirma reize. Es ta domaju ka to neviens nenems vera. Padomaiet par savu reputacijas veikalu.