www.sudzibas.lv Pus 12 Neatgriež naudu

Pus 12 - Neatgriež naudu

Esmu nonākusi nepatīkamā situācijā. 25. novembrī Dobelē, Brīvības 30 , Veikalā "PUS 12" iegādājos divas preces - matu veidotāju (summa 34.98) un pūku noņēmēju (summa 3.48). Abas preces man tika izsistas uz viena čeka, kopējā summa 38.46. Matu veidotājam tika sastādīta garantija. Pārnākot mājās sākot lietot matu veidotāju nonācu pie secinājuma, ka tas ir brāķis. Pāris dienas pēc tam ( iespējas 28. novembrī) es to atgriezu veikalā. Pārdevēja man laipni preci pieņēma, teica, ka aizsūtīs to uz ekspertīzi Rīgā. Vēl pārdevēja man iedeva čeku no garantijas un piekodināja, lai es to saglabājot, un lai es nesatraucoties ar mani noteikti sazināsies. 9. decembrī es saņēmu zvanu, ka prece tiešām ir ražošanas brāķis tādas pašas otras preces viņiem neesot. Esot kaut kas līdzīgs par lielāku summu. Atteicu Paldies, bet es labprāt izvēlētos par preci saņemt atpakaļ naudiņu. Sieviete man laipni atbildēja, ka nekādu problēmu, lai es braucot uz veikalu pakaļ. Ierodoties veikalā pārdevēja mani atpazina, pasniedzu čeku ko viņa pati bija piestiprinājusi pie garantijas un pēc tam noņēmusi. Ieraugot to viņa man stāsta, ka tā esot čeka kopija un diemžēl čeka kopiju viņa nevarot pieņemt. Īstais čeks esot piestiprināts pie otras preces pūku noņēmēja, man esot jāatved tas. Es protams biju neizpratnē, kāpēc man par preci tiek izsniegta garantija, no kuras man nav nekādas jēgas, jo pie tās ir piestiprināta čeka kopija. Diemžēl otra čeka man nav, un ir tādas aizdomas, ka nekad nav bijis. Kā man rīkoties šādā situācijā? Reāli pārdevēja ir piestiprinājusi pie garantijas čeka kopiju ne jau es, un nav mani informējusi, ka ir jāsaglabā īstais čeks. Esmu neizpratnē par šo situāciju un ir nelāgas aizdomas, ka tā ir kāda krāpnieciska darbība. Ko es šajā situācijā ar Preces čeka kopiju varu pieprasīt no pārdevēja? Jo esmu palikusi šobrīd gan bez preces, gan naudas. Esmu sazinājusies ar PTAC.

P