SIA EIRO ĪPAŠUMS - Krāpšana

Labdien,Uzķēros uz šiem krāpniekiem. Vēlējos iegādāties bezvadu austiņas. Visu internetu izmeklēju un likās, ka šis kantoris www.beats.lv specializējas uz austiņām un zina, ko tirgo. Izvēlējos beats by dre, jo vislabākais bezvadu sortiments bija. Piezvanīju, necēla. Pēc stundas atzvanīja. Pēc balss izklausījās pusaudzis un arī mājas lapā rakstīts Junior Achievment.Prasu, vai austiņām garantija ir, atbild: jajajajaja.Prasu vai tiešām oriģinālās, ka tik lēti, atbild: jajajajajaja, mēs esot oficiālie pārstāvji pie tam pasūtam tieši no ražotāja.Prasu, ja ar produktu kaut kas nebūs kārtībā saņemšanas brīdī, vai darbojas pie Jums, ka 14 dienu laikā varu atgriezt preci, atbild: jajajajajaTālāk kurjerdienests bija arī kāds cits pusaudzis, kurš iedeva kastīti, prasu, kur pavadzīme? Bija tikai lapele no internetveikala izdrukāta bez rekvizītiem, bez nekā. Pats muļķis, ka samaksāju un paņēmu bez pavadzīmes. Tātad preci tirgo vispār bez firmas starpniecības, nerunājot par nodokļiem. Atnācu mājās paņemu austiņu kastīti un kastīte atplēsta vaļā. Sākumā nodomāju, ka mazums, puikas, pirms pārdod preci, pārbauda vai strādā, lai nav pēc tam problēmas. Tiesa nedaudz jocīgi bija, ka austiņā kaut kāds vaska krikucis iekšā. Domāju rīt, piektdien, piezvanīšu, pajautāšu kāpēc bija kastīte vaļā un kāpēc nebija pavaddokumentu. Zvanu, neceļ. Labu domādams, nodomāju, ka piektdiena, varbūt tusē par nopelnīto naudu, kā jau jaunieši. Zvanu pirmdien, neceļ. Saprotu, ka sāk smirdēt pēc krāpšanas. Tālāk austiņas jau biju palietojis dažas stundas un konstatēju, ka austiņu akumulators netur pat 50% no tā, kas rakstīts manuālī. Saprotu, b**ģ, man ir iesmērēts fake pakaļdarinājums. Pieslēdzu pie oficiālās mājas lapas, kur var update taisīt. Austiņas neatrod. Tātad fake. Zvanu atkal, sūtu sms, bet pilnīgs klusums, vairs neatzvana un neko neatbild.Attiecīgi viņi nav nekādi oficiālie pārstāvji, bet ir krāpnieki, kas tirgo lietotus atplēstās kastēs, pakaļdarinājumus. Kā saka vienreizējā „firma”, kam pilnīgi po*uj savi klienti, kad no tiem jau ir saņemta nauda. Un nebūs Jums ne garantija par dārgajām austiņām, nekā nebūs. Kaut sapūtu šie pseido pisnesmeņi. Izkrāpta nauda. Lietu fīrētāju „jajajaja” sauc Rihards, kas šajā saitē arī iekopējis atsauskmi: http://www.salidzini.lv/rus/veikals/Beats.lvCilvēki, lūdzu neuzķerieties, kā es. Labāk piemaksājiet un nopērciet normālā veikalā, kur Jums būs gan garantija, gan konsultācijas pēc pirkuma veikšanas.Bet par šo Rihardu policijā gan iesniegumu uzrakstīšu par krāpšanu, lai ir uzskaitē, ka te Rīgā darbojas viens appi*ējs.

J

J Jānis 10.02.2015

Aizmirsu pieminēt, ka instrukcija bija 4 valodās - angļu un 3 hereoglifu valodās.
Un tagad pētot mājas lapu redzu, ka nav arī serial number. https://www.beatsbydre.com/support/find-serial-number.html
Cilvēki, esiet modri. Lētāk nozīmē, ka Jūs apkrāps.