TVS Tele Video Serviss - Neiesaku šo

Fotoaparātam pārstāja darboties viena podziņa. Aiznesu uz augstākminēto darbnīcu, lai apskatās kas par vainu un, pirms ķerties pie lietas, pasaka aptuveno cenu. Kad solītajā dienā un laikā meistars neatbildēja, zvanīju pats, sak, kas ar to aparātu ir? Izrādās, ka lietpratējs jau sācis labošanas darbus, esot visu dienu kasījis kaut kādus aplikumus. Kamera būšot rīt gatava. Kad nākamās dienas vakarā iegriezos pēc mantas, tā bija pilnīgi izjaukta, piesarkušā meistara rokās. Kamera živjot svoei žizņju (kamera dzīvo savu dzīvi), viņš apjucis noteica...esot sliktāk nekā bija :)Teicu, ka lai nopērk no manis detaļām, jo man bija pārgājusi vēlme turpināt bildēt ar apšaubāmas kvalitātes iekārtu.Tā gan viņam nešķita laba doma, lūdza vēl kādu dienu pagaidīt, vdrug izdosies sataisīt. Pēc četrām dienām, kad biju jau nopircis jaunu kameru un atmetis cerības uz iepriekšējās atkalredzēšanu, Ķepļeps zvana, ka esot gatava, bet ir mazas niansītes :)Rezultātā nestrādā trīs svarīgi slēdži un kameru var izmest! Nekādas atbildības. Nest uz šo darbnīcu kādu lietu, ir tas pats, kas iedot 6 gadīgam bērnam skrūvgriezi un plakstangas un cerēt, ka kaut kas jau sanāks :)

I