Reitings Elektronika un Tehnika

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Uzņēmuma uzticības līmenis
Elektroniks.lv

Dogmar.lv / "Pozitivais" veikals -

Ужасная кантора (другого слова не нахожу)! В марте/2013 заказали телевизор, сказали ждать неделю. Через неделю приходит смс, что товар на складе, приехали забирать- нам беспардонно втюхали совершенно другую модель, намного старее и без функции "смарт ТВ" (ну хотя бы постыдились). Хорошо, что проверила модель, отдала обратно и попросила привезти нужную. Ещё через ~2 недели привезли нужную модель. Ну мы подумали ок, кто не ошибается, главное же результат. На прошлой неделе (апрель/2013) заказали...

Veicis.lv - viss OK!

Labs veikals! Pirku televīzoru, telefonu un citas preces, nekādu problēmu nav bijis. Prece ir vienmēr piegādāta laicīgi!

Kurzemes atslēgas - elles sūdi!

Vēlos izteikt sūdzību par Kurzemes atslēgām. Vienu tādu nopirku, slēdzene, atslēga, gumijas un viss pārējais. 2 mēneši nav pagājuši, jau 3. dienu nevaru atslēgt durvis normāli un šodien netieku ārā no mājas, tāpēc nosprāgšu badā! Stulbie mēsli! Es pat savas durvis vairs nevarēšu atslēgt? Stulbākā lieta uz zemeslodes! Mēģinu ar vienu, mēģinu ar otru, zobiņi nav nolauzti, nekas slēdzenē sabāzts nav, atslēgt tāpat nevar!

REMINGTON - Kvalitate

Ari firmas "Remington'' skuviklus labak butu nepirkt,jo ka izradas-tie ir braki!

BRAUN - Kvalitate

Nevienam neisaku pirkt firmas "BRAUN'' skusanas aparatus.Pasiem aparatiem garantija ir 2gadi,bet sietins,kurs sabruk jau pec pus gada, gan nav ieklauts garantija.

Domar , pozitīvais veikals - Veļasmašīna

Pirms 2 nedēļām n opirku no dogmar , pozītīvā i-veikala vešeni . Solīja būs pēc 10 dienām ., tā jau likās baigi ilgi bet nu piecietu jo cena bija laba. Pagāja pārdomās un mokās 10 garas dienas , un noliktajā dienā man pat nepazvanīja neptaeica. nākāmajā dienā atnāk SMS prece ir mūsu brojā , brauciet pakaļ. A , kad pirku man teica , ka preci piegādās jo tā man bija ērtāk, un kurjers man zvanīs. Zvanu , saku , ka man vaig preci uz mājām. Ok , man saka kurjers dienas laikā pazvanīs . BIja...

Теле 2 - Ремонт телефона

Купили подарок 10 летнему ребенку мобильный телефон на новый год, трех месяцев не прошло,пропала сеть.На лмт и бите показывает на теле 2 нет.Отдали в ремонт по гарантии,больше трех недель без телефона,в ремонте отказали по причине обнаружение влаги.Какой влаги,телефон то работает сеть подключения теле 2 не показывает.Телефон кстати покупали без подключения к конкретной сети ,по полной цене.Теперь ремонтируй сам. Беспредел!!!!

EURO PLANET SIA - negodīga tirdzniecība

Veikalā pārdod it kā jaunu sadzīves tehniku ar ārējiem defektiem, bet īstenībā tā ir lietošanai sadzīvē absolūti nederīga... remontdarbnīcā saliek iekšā vecas detaļas un tik tirgo!!! Jau ceturto dienu mēģinu atgriezt preci un saņemt samaksāto naudu atbilstoši patērētāja tiesībām, bet neveiksmīgi, tāpēc esmu nolēmusi atbilstoši patērētāja tiesību aizsardzības likumam cīnīties par taisnību. Ja kāds vēlas mani atbalstīt šajā cīņā, atsaucieties!

tehnika - negodīga tirdzniecība

Veikalā pārdod it kā jaunu sadzīves tehniku ar ārējiem defektiem, bet īstenībā tā ir lietošanai absolūti nederīga... remontdarbnīcā saliek iekšā vecas detaļas un tik tirgo!!! Jau ceturto dienu mēģinu atgriezt preci un saņemt samaksāto naudu atbilstoši patērētāja tiesībām, bet neveiksmīgi, tāpēc esmu nolēmusi atbilstoši patērētāja tiesību aizsardzības likumam cīnīties par taisnību. Ja kāds vēlas mani atbalstīt šajā cīņā, atsaucieties!!!

www.316.lv - Pārdod nekvalitatīvu preci, neveic pilnērtīgo remontu

Pārdod nekvalitatīvu preci, neveic pilnērtīgo remontu Pirms 6 mēnešiem nopirku mobilo telefonu internet veikalā www.316.lv. Pēc 6 mēnešiem telefonam parādījās problēmas ar skārienjūtīgo ekrānu. Aiznesu uz remontu, salaboja. Pagāja VIENA diena, tā pati problēma. Aiznesu vēlreiz. Jautāju, varbūt var uztaisīt tehnisko pārbaudi telefonam, varbūt ir ražotāja defekts. Teica, ka pārbaudīs. Pēc nedēļas izņēmu telefonu no remonta,teica, ka telefonam nav nekāda defekta un viss ir ok. Pagāja mēnesis un atkal tas pats - nedarbojās displejs. Aizgāju...

SONIM S8 - Ar īsziņu tiek apmaksāts, bet rāda ka neapmaksāts

Ar īsziņu tiek apmaksāts, bet rāda ka neapmaksāts Tiek veiktas visas instrukcijas kas ir rakstītas mājaslapā lai apmaksātu ar īsziņu, bet apmaksa nav un sludinajums netiek izvietots.

Elektroniks.lv - nepiegādā preci, neinformē

nepiegādā preci, neinformē Iesaku netērēt laiku, pasūtot preces no šī veikala. Reģistrējot pasūtījumu, atnāca ziņa, ka pārdošanas personāls tuvākajā laikā sazināsies. Pagāja diena - nekādas ziņas. Zvanīju uz kontakttālruni - atbilde bija "Prece būs 5-6 dienu laikā". Tiesa, arī rēķinu nesūta (laikam zina, ko suns ēdis). Pēc 7 dienām zvanīju, solīja atzvanīt. Vēl pēc dienas zvanu - atkal sola atzvanīt. Bezcerīgi. Lai nu dus dieva mierā!

Trodeks - Remonts

Nodevu telefonu remontā 5 februārī. Līgumā rakstīts, ka remonts ilgst 15 darba dienas, bet ja detaļas jāpasūta no ražotāja, tad tas var sasniegt 21 darba dienu. Kopā esmu zvanījis viņiem 3 reizes. 1. Zvanīju kādas 3 nedēļas pēc nodošanas - Nekādu informāaciju tā arī man nesniedza. 2. Zvanīju ceturtajā nedēļā pēc nodošanas pateica, ka šonedēļ būšot. 3. Zvanu un prasu vai ir jau gatav un tie saka, ka nē vēl gatavs neesot, jo gaida detaļas. Manuprāt tas ir kautkas briesmīgs. Remonts vienkārši ir...

iDeal - iDeal iPhone 5

iDeal iPhone 5 2012.gada 21.decembrī veikalā "iDeal", Brīvības ielā 40, Rīgā, iegādājos iPhone 5. Gandrīz pēc mēneša pārtrauca strādāt telefona lādētājs! Tāpēc 2013.gada 31.janvārī devos uz "iDeal" veikalu, lai risinātu šo problēmu. Lādētāju pieņēma un teica, ka drīzumā ar mani sazināsies. Bija pagājis vairāk kā mēnesis un no veikala nebija ne ziņas, lai gan viņiem bija pieejams gan mans telefona numurs, gan e-pasts. Tāpēc pati ar viņiem sazinājos, izskaidrojot, ka lādētājs ir ļoti svarīgs telefona...

Servo, SIA - Krāpšana

Uzņēmums nodarbojas ar krāpniecību. 1) Ārkārtīgi zema līmeņa serviss - elektronika netiek salabota, bet par pakalpojumu piestādītie rēķini ir neadekvāti. 2) Pirms preces remonta noteiktā pakalpojuma samaksa gala rēķinā ir daudzkārt lielāka. 3) Gadījumā, ja klients apstrīd rēķina summu, atgādinādams cenu, par kādu mutiski vienojās ar meistaru pirms remonta - darbinieki draud preci atdot - sabojātu. 4) Ja klients vēlas nodrošināties, lūdzot parakstīt dokumentu, kurā rakstiski piefiksētas sākotnējās pakalpojuma izmaksas - uzņēmuma darbinieki atsakās to parakstīt.

Hoover veļas mašīna - Hoover veļas mašīna

2012.gada jūlijā pēc PTA pārdevēja ieteikuma iegādājos Hoover veļas mašīnu ar žāvētāju. Rezultātā, 6 mēnešu laikā jau 2 (!) reizes vajadzēja saukt meistaru. Pie tam meistara sarunāšana notiek tikai krievu valodā, jo dispečers citā valodā nerunā. Abas reizes meistars tika remontēt tikai darba laikā un ir nokavējis vairāk kā par 1 stundu! Nepērciet Hoover veļas mašīnu, ja nevēlaties liekas problēmas!

Candy -Hoover - Hoover veļasmašīna

Pār savu nelaimi nopirku smalku Hoover veļasmašīnu ar žāvēšanas opcijām un galīgi vīlusies! Veļasmašīna ir tik cimperlīga, ka ik pa dažiem mēnešiem ir jāmaina kaut kādi filtri, visu laiku ir vienas problēmas un 6 mēnešu laikā 2 reizes jau saukts meistars. Man ir bijuši gan AEG, gan Bosh veļasmašīnas - nekad tādas problēmas nav bijušas. Veļas mašīna ir pilnīgs mēsls! ps: iesaku nepirkt šo mašīnu tiem, kas nezin krievu valodu, jo serviss un firmas darbinieki runā TIKAI krieviski.

SIA TEHSOL - Obman

SIA tehsol,cto na Krustpils12 v Rige,vo glave s Grigorcuk Eduardom,obmanivaet svoih rabotnikov,ne viplacivaet zarplatu,nazvanie smenili i opjat nabirajut ljudei,ne popadites.Firma zanimaetsa obslugivaniem magazinov po holodilnomu oborudovaniju.

TEHSOL SERVISS - ne platjat zarplatu

Ne viplacivajut rabotnikam zarplatu,menjajut nazvanie firmi i kidajut rabotnikov.Zarplatu ne viplacivajut s nojabrja.Snacala TEHSOL,zatem TEHSOL SERVISS,teper 2s8,starih kinuli,nabirajut novih rabotnikov.

Antila - nepievieno instrukciju LV val

Antila jau kuro reiz atsuta preces bez lietosanas instrukcijas latviešu valodā kaut likums nosaka, ka "Valsts valodas likuma 21. panta trešajā daļā ir noteikts, ka ikvienai importētai precei, kuras marķējumā, lietošanas instrukcijā, garantijas dokumentos vai tehniskajā pasē ietvertā informācija ir svešvalodā, pievienojams šīs informācijas tulkojums valsts valodā."