www.sudzibas.lv SIA '' AFLEKS " Vispārēja attieksme

SIA '' AFLEKS " - Vispārēja attieksme

Gribu brīdināt no interneta veikala kas pieder SIA " AFLEKS ". Pilns SS sludinājumu portāls ar viņu sludinājumiem ( pāri 400). Labāk ejiet ar līkumu, Sola preci nedēļas laikā , paiet 3 nedēļas, tik visu laiku sola. Par piegādi prasa iespaidūgu naudu, tas tā saucamai kurjers ( kā viņi saka - transporta kompānija ) . Galīgs šaraška kantoris atkal pa latviju ved nedēļu, sola dienu nodienas. Preci atved bez nekādas instrukcijas vai garantijas dokumentiem. Pats sliktākais vēl tas ka dažu dienu laikā tā iekārta jau ir salūzusi . Riktīgs rūpnīcas brāķis. Pats galvanais visam pilna priekšapmaksa.
Neielaižties ar viņiem, es Jūs esmu brīdinājis.

M mebelnieks 28.06.2014

Arī nopirku MAKTEK ražotāja biezumeni, frēzi un Bernardo tapotāju. MAKTEK iekārtas piegādāja jau pēc 6 dienām un Bernardo pēc apmēram 13-14 dienām īsti neatceros, bet pasūtot arī pabrīdināja, ka tieši šis Bernardo modelis aizņems mazliet ilgāku piegādes laiku, par piegādi pārdevējs piedāvāja preces saņemt uz vietas vai arī piegādāt pie manis uz Alūksni, izvēlējos piegādi MAKTEK iekārtām par ko arī samaksāju 25eur, par divām iekārtām, bernardo saņēmu pie viņiem birojā jo biju Rīgā. Vismaz manā gadījumā man jaunu šķiet ka es par piegādi samaksāju ļoti labu cenu.

K kaktuss007 13.12.2014

Kad es zvanīju un pat personīgi intresējos par tādiem sīkumiem kā frēznaži, galva, rezerves daļas no viņu tirgotām iekārtām, tad nu nevaru sagaidīt atbildi, jau esmu zvanījis atkārtoti...bet tikai solījumi...Tā ka liekas ka ar sīkumiem jau šie nekrāmējas un ja nopirksiet kādu iekārtu, tad rezerves daļas varēsiet meklēt citur...

A Alfrēds Adamsons 26.01.2015

Nezinu kā ir par frēžnažiem, bet par detaļu sagādi nav problēmu, jo nopirku Bernardo kombinēto iekārtu pie viņu konkurentiem SPARKS, jau trešajā mēnesī salūza viens stiprinājums, SPARKS solija ka pasūtīs, tā nu pagāja kādi 3-4 mēneši bet nekā, beigās jau pašam palika kauns zvanīt. Atradu internetā, ka Afleks arī tirgo Bernardo, piezvanīju, izstāstīju sāpi, palūdza nosūtīt beigtās detaļas foto un iekārtas kodu, pēc divām nedēļām jau viņu meistars bija pie manis un saremontēja iekārtu, tā kā visu cieņu. Nopirku pie viņiem skaidu nosūcēju, izrādijās par mazu un vāju, samainīja pret jaudīgāku.

A Andris Berga 08.02.2015

Ludzu esiet cilveki un atdodiet manu naudu, ludzu, ludzu.

J Jānis Višņekovs 05.02.2021

Pirmo un pēdējo reizi iepērkos šajā veikalā. Pērn gada nogalē pasūtīju malkas zāģi. Pie mums zāģis tika atvests deformēts. (metāli ielocīti). paziņojot veikalam par defektiem, sākumā solija ka izlocīs, vai kompensēs. Bet beigās nekā. Ne telefonu cēla. Tikai tad ja zvanīja no citiem numuriem. Neiesaku.