www.sudzibas.lv TELMA Nekvalitatīvi padarīts darbs

TELMA - Nekvalitatīvi padarīts darbs

Ļoti nekvalitatīvi strādā šī firma,pavirši tika padarīti darbi.Aiz sevis manā īpašumā tika atstāti dažādi atkritumi-papīri,izsmēķi un citi mēsli.Atļāvu savā īpašumā uzglabāt firmas tehniku,tika pārrauts kabelis,kuru firma vienkārši aptina ar izolācijas lentu un viss.Notekgrāvī sabērti akmeņi un zemes blāķi.Sētā iebrauktuvi sabojāja un neatjaunoja kā bija pirms tam.Zvanīju darba vadītājam Marekam Jansonam un teicu par pavirši padarīto darbu,viņš solija ka nākamajā diena viss tiks sakārtots un atjaunots kā bija,bet solijums netika izpildīts.No iebrauktuves daļas vienkārši pāršķūrēja visu uz pretējo grāvi-tā skaitījās savākšana.Cilvēki neuzticiet savu īpašumu šai firmai,jo šis nav pirmais gadījums-2011 gadā ievelkot man kabeli situācija bija līdzīga!

G