www.sudzibas.lv SUZUKI SZTV-24LEDG5 LED TELEVIZORS POĻU MĒSLS!

SUZUKI SZTV-24LEDG5 LED - TELEVIZORS POĻU MĒSLS!

Interneta veikalos pārdod SUZUKI SZTV-24LEDG5 LED. Nopirku 220.lv Uzstādiju, bet attēla kvalitāte bija tik slikta, ka aiznesu atpakaļ. Naudu atdeva. Nepērciet to! Jo izrādās, ka Suzuki neražo TV! Izrādās Suzuki ir poļu TV! Pērciet pazīstamu firmu TV!

K kurbulis 12.06.2014

Suzuki un Shivaki led televizorus ražo Lietuvā, iespējams pēc poļu pasūtījuma.Nevajag te savu caureju demonstrēt.Kapeikpisējam ļoti piemērots televizors, nav ne vainas- atbilst cenai.

S Sudzambibele1 14.06.2014

Pidars "kurbulis" nesaprot, ka citi ir jābrīdina par sliktas kvalitātes precēm.

K kurbulis 14.06.2014

Aizej mačka uz veikalu un paboli acis uz TV aizmugurēm, Philips 100% ražoti Polija, Turcija, LG Slovākija Polija, Samsung Polija, Ungārija.Ko ta tu gribēji, Japānas ražojumu?Starp citu šos markas tv izplatītāji laikam iepērk uz svara, jo ja ir brāķis tad samaina pret citu uzreiz.Paskaties labāk savu ienākošo signālu, droši ka tas ir pie vainas un galīgi pakaļā, jo iepriekš minētais tv ir full hd + pvr funkcija un tici man, tantuks man kaimiņos tādu lieto jau gadus 3 un murrā par prīmā bildi.Kroč dabūji ko gribēji jbanā kapeikpisēja...Diskusija izbeigta.Āmen.

S Sudzambibele1 15.06.2014

Tas labi, ka diskusija ir izbeigta, stulbais kurbuli-pidar!