Reitings Elektronika un Tehnika

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Uzņēmuma uzticības līmenis
Elektroniks.lv

sia hakers lv - datora remonts

Sveiki! Gribēju pabrīdināt, lai neuzķeraties uz šiem ''remontētājiem'' , kurus pat grūti par tādiem nosaukt! Paņem datoru labot, nedod ziņu par rezultātu pat divas nedēļas, bet beigās piestāda rēķinu par to, ka nekas nav izdarīts! ieteiktu neizvēlēties šos te krāpniekus kuri reklamējas ss.lv u.c. saitēs!

DD Serviss, официальный сервисный центр Panasonic - Negodīga personāla attieksme

На днях столкнулся с недобросовестным отношением персонала, которое обошлось в дополнительных 10 латов. Сдавал музыкальный центр на ремонт и предварительно расспросил приемщика о сроках и ценах диагностики и ремонта. У них есть условие: за диагностику необходимо сразу заплатить 15, а если клиент согласится на ремонт, то эти 15 будут засчитаны в общую сумму платежа (т.е., если диагностика показала, что ремонт стоит 50, то платить потребуется только 35, потому что 15 уже внесены). На вопрос о...

Tehnolend - Ne prineli tovar

ZDRASTVUJTE MI S MUZEM KUPILI NAVIGATOR ZAXOTELI EGO PROVERITJ V MESTE S PRODAVCOM, NO NAVIGATOR BIL NAPOLOVINU ZARJAZEN I KOGDA NA4ILI PROVERJATJ PRODAVEC NE OBJASNIL 4TO KARTA V NEM ZA 2010.GOD. iEGO PRODEMONSTRIROVAL KAK S NORMALJNIJ KARTOJ. I mi ego kupili i kogda otpravilisj v dorogu on stal nas vesti neponjatno po kakim dorogam. Mi priexali i resili ego zdatj i 4to bi nam vernuli denjgi. No nam otkazali soslalisj na to 4to oni nam govorili 4to kartu nado obnavljatj v internete. No mne...

"Cartridge Land" / SIA "DANZ" - портят картриджи

выдавая заправленный картридж (CANON в моём случае), прилагают к нему какую-то мутную инструкцию типа: "если ваш принтер не распознает картридж, нажмите и подержите какую-то там кнопку... если что - звонИте". Кнопка не помогла, звоню: начинают давать шаманские советы "выключить и включить принтер... выключить и вставить картридж... и т.д. и т.п." В итоге объявили "наш мастер считает, что Ваш принтер неисправен" (!) это он на расстоянии определил - Кашпировский отдыхает ;) "Привозите нам...

Elektroniks.lv - Necieņa pret pircēju

Necieņa pret pircēju Esiet uzmanīgi un netērējiet veltīgi savu laiku, mēģinot iepirkties šinī veikalā. Pirmais iespaids ļoti pozitīvs - laipni pieņem pasūtījumu, precīzi paziņo dienu kad gaidāma prece, atsūta informāciju uz e-pastu. Pēc tam sākās "brīnumi". Paziņo, ka prece būs jau šodien, bet vēlu vakarā un uzstājīgi piedāvā piegādāt preci par 849 Ls uzreiz vēlu vakarā. Mans priekšlikums saņemt preci nākamajā dienā veikalā īpašu interesi neizraisa. Nākamajā dienā un vēlāk veikals vairs nav sazvanāms, e-past...

Einhell - Einhell

Einhell pārstāvis Latvija provento apgalvo saviem klientiem, ka viņa tirgotā prece nav ražota ķīnā un ir nenormāli kvalitatīva. Izrādās tāda pati prece , kā visas citas, tikai dārgaka cena... un rezerves daļas arī nevar dabūt, ja kas saplīst.... uz visa viņu pardodamās preces iepakojuma ir rakstīts "made in P.R.C' , šie burti nozīme "ķīnas tautas republika" šai saitā ir apraksīts par Einhell ražotnēm ķīnā ...

LG - kameras skaņa

Šī īsti nav sūdzība, bet gan palīgā sauciens. Esmu iegādājusies LG telefonu (e61o) un, lietojot kameru, nav iespēja noņemt skaņu, kad bilde tiek knipsēta. Arī uzliekot klusuma režīmu, skaņa paliek. Pazīstamā teica, ka viņas lg arī bija tāda problēma, tad nu tagad man ir jautājums - tā ir visiem lg modeļiem? Ir kaut kas, ko es varu darīt lietas labā?

Gembler ARC 250 - Gembler ARC 250

Gembler ARC 250 šīs firmas Gembler Gembler ARC 250 inverteri ir lietuviešu pakaļdarinājums. Gembler tādas firmas nav nekur ,arī netā, leiši mājās ar trafareti uzpūš da jebko. lietuviešu tirgus prece. nopirku a tur iekšā trukst shēma un izmērīju- ampēri (A) neatbilst uzrakstam uz aparāta. beigās sāka karsēt.

Mega DVD - Garabtija

Uzņēmums bez jebkādiem pienākumiem pret klientu, pārdodot preci ar brāķi, neviens negrasās atzīt, ka tā ir pašu vaina un visu noveļ uz klientu. (kopš preces iegādes pagājuši 6 mēn.) 2 mēnešus, sola, ka salabos, tomēr itin nekas netiek darīts lietas labā, klientam nav nekādas vērtības, beigās atdod to pašu brāķēto preci bez jebkādiem komentāriem. Attieksme vienkārši drausmīga. Pilnīgs kaktu kantoris, ja ir vēlme iedzīvoties pamatīgās galvassāpēs, droši var doties tieši turp!

AtrisinātaYES Mobile - Prece

Prece Nevienam neiesaku iepirkties saja interneta veikala.Loti slikta attieksme .Preci piegada jau ar defektiem -un par piegadi ari pieprasa lielu summu. Pats nesen iegadaju telefonu un sanemu to jau ar skrapejumiem. Un telefonu nepalietoju ne menesi ka tas saka karties un nestradat,tada sajuta ka vini tur tos telefonus braketus tirgo.

Gembler - metināšanas aparāti

metināšanas aparāti šīs firmas Gembler inverteri ir lietuviešu pakaļdarinājums. Gembler tādas firmas nav nekur ,arī netā, leiši mājās ar trafareti uzpūš da jebko. lietuviešu tirgus prece. nopirku a tur iekšā trukst shēma un izmērīju- ampēri (A) neatbilst uzrakstam uz aparāta. beigās sāka nenormāli karsēt!

www.a1.lv - maksas zvans bez atbildes

Dieva dēļ, nezvainiet A1. Atbildi tāpat nesaņemsiet, bet katrs zvans ir maksas zvans. Tāds iespaids, ka viņi liek zemas cenas (dažiem izstrādājumiem neticami zemas), lai pēcāk pelnītu uz maksas zvaniem.

WHIRPOOL-SERVISS - Par sadzīves tehnikas remotu

Neiesaku izmantot WHIRPOOL- SERVISS pakalpojumus. Manā gadījumā tas bija maksas remonts. Attieksme pret klienta- ja saplīsusi Jūsu tehnika- tā ir tikai Jūsu problēma. Ļoti neiecietīga , neprofesionāla attieksme, kas robežojas ar klaju nepieklājību. Atteiksme- ja Jums vajag varat vest saplīsušo iebūvēto tehniku uz darbnīcu, varat pasūtīt pie mums vajadzīgo detaļu, bet mēs ne par ko neatbildam un neko negarantējam, ka tā derēs Remontu tā arī neveicu, bet nopirku citas firmas tehniku. Kāda tad...

IK MVVSERVISS - Par sadzīves tehnikas remotu

Neiesaku izmantot IK MVVSERVIS.Vienīgais , ko izdara divu mēnešu laikā - paņem samaksu par izbraukšanu pie klienta. Tas arī viss, kaut gan sākotnējā atiieksme- visas problēmas varam atrisināt. Bet darbi tālāk neseko. Pēc neskaitāmiem zvaniem, atbilde- lai paši pasūta bojātās detaļas un tad , ja derēs, salabos (!!!!!). Manuprāt profesionāli meistari tā nerīkojas. Neuzskata par vajadzīgu pat paziņot, ka remontu neveiks

ELKOR - Производители

Производители Вы приходите (в так называемый пристижный магазин, с такими-же пристижными ценами)!!! Мало того, что Вас, там не устраивает обслуживание. Так что Вы, там покупаете, Вы задумываетесь? Фирмы производители: PHILIPS- Нидерланды, AEG-Германия, PANASONIC-Япония, BOSCH-Германия, и т.д. А в ELKORE все эти марки почемуто производит MADE IN CHINA. Там нистоит покупать что-либо. Закупают они, всё за сантимы у китайцев. А нам, спихивают, за совершенно не реальную цену.

SIA SANTEKO ūdens sūkņi - nepilda garantijas noteikumus

uznemums izsniedza precei garantiju bet nepilda nevienu garantijas remonu jo garantijas visos punktos vis ir tā atrunāts ka vienmēr klients ir pie vainas !

Tera.lv - Nepilda pasūtījumus

Nepilda pasūtījumus Galīgi izlaidusies Ogres nodaļa, vienkārši nepilda pasūtījumus, pasūtīju flešku, pasūtījumu pieņēma, pēc tam nekādu ziņu. Pēc četrām dienām ieskrēju pašā veikalā Mālkalnes pr. jautāt kur ir? šī man atbild a mums šitos izpirkuši, man neko ne bū, ne bē. Saka pasūtīsim citu rīt būs, atsūtīšot īsziņu, labi es piekrītu, gaidu. Nav. Trešā dienā skatos savā pasūtījumu lapā , mans pasūtījums atzīmēts kā slēgts. Es joprojām nekādas ziņas neesmu saņēmis. Ko viņi īsti tur dara es nesaprotu, citi lien vai no ādas, lai viņiem kaut ko nopērk, šitie pilnīgi neko nedara.

www.316.lv - kvalitate un attieksme

kvalitate un attieksme pēc 2 nedēļam tur nopirktais telefons sabruka, pēc garantijas paņēma servisā uz diagnostiku, turēja mēnesi apmēram, tad nepiezvanīja kad gatavs, pašai bija jāiet tur visu laiku un jāprasa..labi ka tur netālu strādāju.. bet tad bija atbilde ka ar tel.it kā viss ok, un bojājumu nav, vienkārši tā ir kad tādiem tel.tādas probl.mēdz būt.. uzrakstīju iesniegumu kad pēc likuma varu prasīt vai cenas samazinājumu vai lai atdod naudu-izskatīja iesniegumu nedēļas laikā un atteica. un paliku ar to tel. kuru lietot nav iespējams..

vendomatic - slikta kvalitate

Sporta centraa staav aparaats ar dzerieniem firmas Vendomatic.kadas jau 3 -4 reizes meginaaju panemt kafiju vai buljonu, bet dzeriena vietaa aparaats man deva karstu uudentinju. :) labi jau ka karstu, vai ne?un tas ir menesha garumaa. Loti izdeviga kraajkasiite firmai sanaaca.

ELKOR - defekts

defekts Nopirku Elkorā fotoaparātu, ar to fotogrāfējot bildes sanāca miglainas. Kad viņiem to aiznesu lai saņemtu atpakaļ naudu par to, tad saņēmu atteikumu. Pie tam apkalpojošais personāls ļoti augstprātīgs, klientu neuzskata par cilvēku. Nepērciet preces Elkorā!